Ok polska gogolin

Opinie o Ok polska gogolin

Wk...........y

03.10.2015 to jest data imprezy firmowej na którą ich stać, a na wypłaty ich nie stać. Oczywiście impreza dla budowlańców którymi są pracownicy biura tzw. UMYSŁOWI Dzwoniąc do biura z zapytaniem kiedy będzie przelew? Usłyszysz odpowiedz "kontrahenci nie płacą" Kochana Kadro! ZASTANÓW SIĘ!!!!! , bo jak narazie to my "fizyczni "zap........y na wasze wypłaty.

Zostaw opinię o Ok polska gogolin - Gogolin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ok polska gogolin