Ermed

Opinie o Ermed

Aleksander Sala

Szanowna dyrekcjo firmy Ermed po raz pierwszy i zapewne ostatni tutaj jestem ale obrażania mnie nie zniose. Jutro składam doniesienie do prokuratury o zniesławienie i szykanowanie. Może warto żebyście się rozejrzeli wokół siebie kto wam dupe obrabiarki a ode mnie się w końcu odczepili. Fajnie by było gdyby Grzegorz Wantuch skończył z tym bajkopisarstwem opowiadaniem jakim to super ratownikiem jest a jaka to firma Sal-med jest niedobra.

Zostaw opinię o Ermed - Lubin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ermed