Enel med

Opinie o Enel med

Doradxa

Enel med myśli tylko o kasie. W tej instytucji doradcy sa nikim! robią na rekrutacji testy inteligencji i angielskiego a potem traktują pracownika jak muła pociagowego. Nie wymagane jest wykrztalcenie medyczne ale znajomość terminów musisz mieć opanowane lepiej niż lekarze ! Kolesiostwo na potegę!!!!! Jak podlizujesz sie kierownik to wszystko ci wolno ! Spychalstwo ! Administracja leniwa oczywiście sami kumpele jak cos trzeba zrobic to zwalają robotę na doradców !!! Nie polecam !!!!

Zostaw opinię o Enel med - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Enel med