Einingaverksmidjan Borg ehf., Concrete & Precast (Kopavogur, Iceland)

Kopavogur

Opinie o Einingaverksmidjan Borg ehf., Concrete & Precast (Kopavogur, Iceland)

kenitala 461004-2880

Słowa kojarzące się z Einingaverksmidjan Borg ehf., Concrete & Precast (Kopavogur, Iceland) (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobra Atmosfera i ludzie tam pracujący są dobre. Od jakiej stawki można negocjować pensję od1100 kor.is. Najbardziej podobało mi się w Einingaverksmidjan Borg ehf., Concrete & Precast (Kopavogur, Iceland):energiczność działania,wspaniała współpraca z przełożonymi Najbardziej nie podobało mi się w Einingaverksmidjan Borg ehf., Concrete & Precast (Kopavogur, Iceland):pełna wydajność w pracy.Nabyłem tam duże doświadczenia zawodowego.

Zostaw opinię o Einingaverksmidjan Borg ehf., Concrete & Precast (Kopavogur, Iceland) - Kopavogur

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Einingaverksmidjan Borg ehf., Concrete & Precast (Kopavogur, Iceland)