SONIC SC

Tarnów

Opinie o SONIC SC

we

hej wszyskim widze ze teraz firma posuzkuja ososby do pomocy magazyniera w Łodzi oglosenie dodane calkiem niedawno napisali ze doswiasczenie nie jest wymagane

edith

jak wyżej, nie polecam !

Kukuś

hmm doskonale ten pracodawca potrafi wykorzystać swojego pracownika obiecując gruszki na wierzbie płacąc grosze a na koniec zmieszać z błotem a za ogólne zło obwinić i zwolnić za pomocą kierownika. [usunięte przez moderatora] !! chowający głowę w piasek mocny w gębie.

Jordan

DNO !! nikomu nie polecam. Szef to dziecko we mgle, chore jego pomysły niszczą tę firmę. Jeśli chcesz pracować na umowę zlecenie lub 1/4 etatu za grosze to proszę bardzo. Jednak że przygotuj się na mobbing ze strony szefa i chamstwo jakich mało. pokaż ze coś potrafisz wykorzysta cię do ostatka twoich sił - TCHÓRZ i człowiek bez honoru !! temat rzeka... wiem z doświadczenia. Z serca, ODRADZAM !!

Zostaw opinię o SONIC SC - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SONIC SC