Stena Sp. z o.o.

Opinie o Stena Sp. z o.o.

elo

czy jest tutaj jakiś pracownik? dawno nic nie pisaliście tutaj a ja pilnie potrzebuje informacji na temat firmy - jak wygląda atmosfera i zarobki na stanowisku operatora wózka wiem, że jest umowa o pracę ale przydałoby się coś więcej. dzięki!

rafi

Pracowałem tam przez 3 lata, firma i większość ludzi bardzo fajni. Ale ostatnio się pozmieniało, szefem został Szwed, który nic nie rozumie. Pracownicy są zmuszani do oszukiwania klientów, szef HR pan Szymczyk instruuje przełożonych jak skutecznie zwalniać kobiety powracające z macieżyńskiego. Szwedzcy szefowie raczej się tym nie interesują. A pan Szymczyk tak się rozpanoszył - jest tam od początku istnienia Steny i przeżył już kilku prezesów - że nakłaniał nawet jednego szefa do zwolnienia jego pracownika bo miał inne poglądy polityczne niż pan Szymczyk. Totalna olewka praw pracowników, kiedyś też oszukiwali na nadgodzinach, i tutaj też pan Szymczyk kazał tak wypełniać listy aby nie było nadgodzin.

Znasz pracodawcę, produkty firmy Stena Sp. z o.o.? Czekamy na Twoją ocenę! Każdy komentarz jest cenny dla osób poszukujących pracy.

Zostaw opinię o Stena Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stena Sp. z o.o.