Kancelaria LEX sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Kancelaria LEX sp. z o.o.

użytkownik zarejestrowany

Co możecie powiedzieć o Kancelarii LEX jako pracodawcy? Obecnie trwa wiele procesów rekrutacyjnych do licznych działów w firmie. Poszukiwani są m.in. kandydaci na stanowiska Specjalista ds. sprzedaży – referent prawny oraz Negocjator. Ktoś z Was pracuje właśnie na którymś z tych stanowisk? Co powinny wiedzieć osoby, które są zainteresowane przesłaniem swojego CV/

Nękana

Jestem przez nich nękana rzekomym zadluzeniem, które nawet gdyby istniało byłoby dawno przedawnione. Z ich informacji wynika że dług jest z 2010 r oni go kupili w 2013 roku a odezwali się dopiero w 2017.... Czyz to nie jest kpina?!

EWA
@Nękana 19.08.2017, 10:26

Kancelaria LEX sp. z o.o. zajmuje się tematem polisolokat oraz kredytów frankowych. Pomyliłaś kancelarie.

Anastacja

Przez nieostrożność, jak wiele innych osób. padłam ofiarą polisolkaty. Nie chcieli mi oddać wpłaconych pieniędzy zatrzymując wszystko na jakąś opłatę dodatkową. Firma Lex okazała się bardzo skuteczna, świetnie znają ten temat i wiedzą jak walczyć z naryuszającymi prawa konsumentów umowami . Pieniądze odzyskane.

Jola Kowalska

Szybko i sprawnie zajęli się moją sprawą. Dziękuję!

MM

Witam , Bardzo Proszę o kontakt z osobami które zostały oszukane przez tą kancelarie madziucha_11@TLEN.PL

użytkownik zarejestrowany

@zawiedzionyskorzystałeś z porady Joli? Udało Ci się wyjaśnić tą sytuację?

zawiedziony

a ja zapłaciłem za jak nie którzy piszą profesjonalną usługę zapłaciłem 2000 tyś zł i nic dzwonię a telefony milczą mail nie prawidłowy jestem zawiedziony bo nie wiem co dalej .

Jola
@zawiedziony 03.08.2017, 10:10

Niemożliwe. Z kancelarią można się połączyć w ciągu 28 sekund. Wejdź na stronę zamów połączenie i po chwili usłyszysz głos prawnika;-) A jaki adres e-mailowy wpisujesz?

Aga

Kulturalni i profesjonalni ludzie, jestem bardzo zadowolona. Nasza sprawa jeszcze jest w toku ale dzięki nim widać światło w tunelu i nie jest to pociąg ;)

Marysia

Polecam serdecznie usługi prawne Kancelarii LEX. Jestem bardzo szczęśliwa, że właśnie do nich trafiłam. Nie odesłali mnie z kwitkiem ze względu na zawiłość problemu jak inni, ale zajęli się moją sprawą z pełnym zaangażowaniem i doprowadzili do wygranej już na pierwszej rozprawie. Są bardzo jest rzetelni, godni zaufania i bardzo sympatyczni. Potrafią profesjonalnie i zrozumiale przekazać treści prawne dot. sprawy, Jeszcze raz bardzo dziękuję i jestem wdzięczna za wsparcie i pomoc. Życzę samych sukcesów!

Milena

Polecam serdecznie usługi prawne Kancelarii Lex. Jestem bardzo szczęśliwa, że właśnie do nich trafiłam. Nie odesłali mnie z kwitkiem ze względu na zawiłość problemu jak inni, ale zajęli się moją sprawą z pełnym zaangażowaniem i doprowadzili do wygranej już na pierwszej rozprawie. Pan Mecenas, który zajął się moją sprawą był rzetelny, godny zaufania i bardzo sympatyczny. Potrafił profesjonalnie i zrozumiale przekazać treści prawne dot. sprawy. Jeszcze raz bardzo dziękuję i jestem wdzięczna za wsparcie i pomoc. Życzę samych sukcesów!

marika

Super! N pewno do Was wrócę!

Radosław

Jestem bardzo zadowolony z porad prawnych udzielonych mi przez Kancelarię Lex. Były one rzeczowe, wyczerpujące i jasno sformułowane. Warto podkreślić świetny kontakt e-mailowy i duże zaangażowanie w sprawę. Pełen profesjonalizm!

Karolina

Super kancelaria. Prawnicy bardzo kompetentni, sympatyczni i konkretni. Profesjonalne podejście do sprawy i do klienta. Sprawa wygrana, dziękuję bardzo za to wszystko co dla mnie zrobiliście. Cieszę się, że skorzystałam z Państwa usług. jeszcze raz DZIĘKUJE

maniek

Polecam!

Teresa

Dziękuję za okazaną pomoc w naszej skomplikowanej sprawie spadkowej, za to, że byliście do naszej dyspozycji o każdej porze dnia, za okazanie serca i poprowadzenie nas krok po kroku do zakończenia sprawy, Kancelaria Lex jest profesjonalna, rzetelna. Polecam wszystkim tę Kancelarię, na wszystkie problemy znajdą rozwiązanie. Jeszcze raz dziękujemy za wszystko, życzę powodzenia i sukcesów w pracy adwokackiej.

marina

Super Kancelaria! Profesjonalne podejście do klienta!

Grzesiek

Polecam! Bardzo profesjonalni i słowni ludzie. Kancelaria na najwyższym poziomie!

Wojciech

Opinia prawna przygotowana przez Kancelarie Lex jest na b. wysokim poziomie merytorycznym. Zagadnienie przedstawione do opinii zostało opracowane w sposób konkretny, wyczerpujący, w pełni profesjonalny oraz w ustalonym terminie. Dziękuję za współpracę i jednocześnie polecam usługi prawne świadczone przez Kancelarię Lex.

Jadwiga

Jeśli ktoś szuka pomocy prawnej to gorąco polecam kancelarię LEX. Warto powierzyć im swoje sprawy, spotkacie się z profesjonalizmem i zaangażowaniem. Miłe i uprzejme traktowanie swoich klientów. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam właśnie do tej kancelarii.

Aleksander

Uważam, że pracują tam znakomici fachowcy, którzy świetnie znają się na rzeczy. Moje wątpliwości rozwiali natychmiast. Bardzo łatwy i wygodny kontakt mailowy oraz wyjątkowa elastyczność w kwestii umówienia spotkania to tylko niektóre korzyści wynikające z korzystania z ich usług. Szczerze polecam!

Darek

Kancelaria Lex to doskonała Kancelaria z bardzo dobrym podejściem do klienta i pracy. Moje sprawy załatwili szybko i sprawnie i za to serdeczne podziękowania i przyłączam się do grona zadowolonych klientów. Pragnę tutaj nadmienić, że przebywam poza granicą kraju i wszystko, co się dzieje i jak postępuje sprawa byłem na bieżąco informowany. Jezeli kiedykolwiek miałbym powierzyć reprezentowanie mnie lub moich bliskich to tylko w Kancelarii Lex.

natalia

Mega pomocni i znający się na rzeczy ludzie, polecam!!!!

arkadiusz

Kancelaria Lex to na prawdę Kancelaria której będę dozgonnie wdzięczny za pomoc! Z całego serca polecam!

Kamil097

Kancelaria LEX to najlepszy wybór! Polecam.

kazik

Ogromnie polecam i dziękuję za pomoc!

marcinek

Kancelaria godna polecenia!

Artur

Kancelaria na najwyższym poziomie. Polecam

agataka

Profesjonalna Kancelaria i bardzo kompetentni prawnicy, którzy pomogli mi i mojej rodzinie.

natka0943

Polecam Kancelarie LEX! Znakomici ludzie, którzy umieją rozwiązywać problemy!

P&M Krawczyk

Z pełną odpowiedzialnością polecamy usługi prawne Kancelarii Lex. Prawnicy, którzy tam pracują to osoby uprzejme, zaangażowane oraz wyrozumiałe. Cierpliwie wysłuchali naszego problemu i jasno wytłumaczyli różne zapisy prawne, których nie rozumieliśmy. Mimo kontaktu "w ostatniej chwili" potrafili wygospodarować czas, by zająć się naszą pilną sprawą. Dobry kontakt i szybkie odpowiedzi zwrotne, także drogą mailową, pozwoliły nam sprawnie wybrnąć z naszej sytuacji. Jeszcze raz dziękujemy za udzielane porady. Szczerze polecamy.

P&M Krawczyk

Z pełną odpowiedzialnością polecamy usługi prawne Kancelarii Invictus. Prawnicy, którzy tam pracują to osoby uprzejme, zaangażowane oraz wyrozumiałe. Cierpliwie wysłuchali naszego problemu i jasno wytłumaczyli różne zapisy prawne, których nie rozumieliśmy. Mimo kontaktu "w ostatniej chwili" potrafili wygospodarować czas, by zająć się naszą pilną sprawą. Dobry kontakt i szybkie odpowiedzi zwrotne, także drogą mailową, pozwoliły nam sprawnie wybrnąć z naszej sytuacji. Jeszcze raz dziękujemy za udzielane porady. Szczerze polecamy.

marek42

Dziękuję za ogromną pomoc tej Kancelarii!!!! Pracują tam wspaniali ludzie!

piotr21

Super Kancelaria, na prawdę wyróżnia się zaangażowaniem oraz sprawnością działania. Ich kompetencje merytoryczne stoją na najwyższym poziomie, są ponadto niezwykle komunikatywni, w czym na pewno pomaga również ich przyjazny stosunek do klientów. Mogę ich szczerze polecić wszystkim, którzy potrzebują konsultacji prawnych lub reprezentowania w sprawach sądowych.

krysstian

Super Kancelaria! Prawnicy, którzy tam pracują to profesjonaliści! Nic dodać nic ująć! Polecam!

emilia0612

Kancelaria LEX na prawdę wyróżnia się zaangażowaniem oraz sprawnością działania. Ich kompetencje merytoryczne stoją na najwyższym poziomie, są ponadto niezwykle komunikatywni, w czym na pewno pomaga również ich przyjazny stosunek do klientów. Mogę ich szczerze polecić wszystkim, którzy potrzebują konsultacji prawnych lub reprezentowania w sprawach sądowych.

mirka

Znakomita Kancelaria z profesjonalistami. Polecam!

mirka

Znakomita Kancelaria z profesjonalistami. Polecam!

Markosz

Kancelaria godna polecenia. Szczególnym atutem sprawna i szybka komunikacja.

piotr21

Polecam! Wspaniali ludzie, którzy umieją pomóc!

J&K Kowalscy

Chciałabym podziękować prawnikom z Kancelarii Lex i polecić ich usługi każdemu kto potrzebowałby pomocy w sprawie o odrzuceniu spadku. Jako jedna z nielicznych kancelarii podjęli się naszej sprawy, którą wykonali terminowo, sumiennie i profesjonalnie. Pracują tam osoby kontaktowe, otwarte i godne zaufania. Jednak największe atuty to możliwość szczerej rozmowy, niejednokrotnie godzinne przez telefon. I za ten czas, który poświęcili swoim klientom bardzo dziękujemy i polecamy.

mirek2308

Kancelaria godna polecenia! Pomogli mi odzyskać moje pieniądze! Dziękuję!

kamil

Profesjonalna Kancelaria! Usługi i pomoc na najwyższym poziomie! Polecam!

anulaaa

Fajna Kancelaria i bardzo mili ludzie :) polecam

marta

Jestem bardzo zadowolona z pracy tej Kancelarii, sprawa została załatwiona w bardzo szybkim czasie. Rzetelnie, konkretnie i rzeczowo, serdecznie polecam wszystkim.

minia1208

Znakomita Kancelaria i ludzie w niej pracujący. Polecam wszystkim!

ilona35

Fantastyczna współpraca! Polecam!

Mirosław

Bardzo kompetentna i rzeczowa Kancelaria, mocno zaangażowani w moją sprawę. Na uwagę zasługuje nasz bezpośredni kontakt i rozmowy w przyjemnej atmosferze jak również ich ludzkie podejście do moich problemów. Mimo iż nie obiecywali „złotych gór”, walczyli o mnie do samego końca, wykorzystując dużą wiedzę i doświadczenie w sprawach prawa rodzinnego, co zauważalne było przede wszystkim w bardzo rzeczowej i rzetelnej reprezentacji mojej osoby podczas rozprawy sądowej, do której mój adwokat był bardzo dobrze przygotowany. Szczerze polecam!

alan

Kancelaria godna polecenia!!!

Bartek

Kancelaria LEX zajmując się moją sprawą wykazywała się zaangażowaniem i profesjonalizmem, ponadto gdy pojawiły się kolejne problemy chętnie służyli pomocą. Kontakt bez problemów, bardzo miła atmosfera, odpowiedzi na pytania były wyczerpujące, jednym słowem - REWELACJA. Polecam gorąco.

użytkownik zarejestrowany

Chętnie usłyszymy również od pracowników firmy. Co najbardziej doceniacie w pracy w Kancelarii LEX sp. z o.o.?

Zostaw opinię o Kancelaria LEX sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria LEX sp. z o.o.