RTN

Hoyland uk

Opinie o RTN

Kempi

Praca w RTN koszruje £300 pieniadze pobiera Artur L oraz Piotr K czy jesteś cukiernikiem czy pracowałeś przy krowach to po zapłaceniu zostajesz spawaczem oczywiście później musisz wchodzic im w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo to oni zwalniaja i przyjmuja do pracy. Niestety nie polecam.

man
użytkownik zarejestrowany

ja również słyszałam że jak się z ni9mi do UK wyjedzie to można sporo zgarnąć siana. możexcie podać jakie są konkretnie stawki? i czy tylko jedziemy do HOYLAND czy jakieś inne lokallizacje również będą?

Petee

Za przyjęcie do pracy trzeba dać Polakowi łapówkę. Anglików polityka kadrowa nie interesuje i dlatego robi tam dużo osób przypadkowych. Wszyscy się maksymalnie obcyndalają, a plan i tak wykonany. Overtime'ów ile chcesz. Sami Polacy praktycznie "robią". Uczciwym i chcącym ciężko pracować nie polecam.

Zgadzasz się w opiniami o firmie RTN? A może uważasz, że inni nie mają racji? Zapraszamy do komentowania na naszym forum. Tutaj twój głos ma znaczenie.

Zostaw opinię o RTN - Hoyland uk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RTN