Aurum Finanse Karolina Kiziok

Poznań

Aurum Finanse Karolina Kiziok

Opinie o Aurum Finanse Karolina Kiziok

Co powiecie o zarobkach w Aurum Finanse Karolina Kiziok? Czy w ostatnim czasie ich poziom uległ zmianie?

Waldi

Jak się komuś nie chce pracować to może zmienić pracę a nie narzeka!!!

Barbara

Ta firma nazywa sie Prestige Finanse. Szukają jeleni, którzy wezmą cudzy kredyt na swoje nazwisko. Żerują na niewypłacalnych desperatach z komornikiem na karku. Firmą powinna zająć sie prokuratura.

Justyna90

U mnie nie było żadnego problemu z dokumentami, zostałam w pełni profesjonalnie obsłużona

najlepsza JA

Dziewczyny- podziwiam was, ze nadal to praktykujecie. Rozumiem jedno- pieniadze, ale oprócz pieniędzy jest jeszcze cos nieznanego, ale cos co mozna bardzo latwo poznac- tzw. moralnosc. Jesli chodzi o Sad Pracy, to dziwie sie, ze zlozylam wniosek jako jedyna, bo gdybyscie to zrobili wczesniej to moze juz byscie mieli to za sobą- ja wszystko uzyskalam bez zadnych prawnikow i to na pierwszej rozprawie. Nie dostaliscie wynagrodzen od prawie dwoch lat i wszyscy odpuscili. Apropo pomocy w uzyskaniu kredytu, ile Pani K.K. zażyczyla sobie prowizji? Nie ma to jak płacić prowizje bankowi i dodatkowo z tytulu "optymalizacji finansowej" 3x wiecej niz pr.bankowa (o tym mozna poczytac w nowosoladzkim tygodniku "Krag". Pozdrawiam.

gosia

Anonimie XXXX, tak widziałam Panią Karolinę!

xxxx

Czy w ogóle widzieliście jak wygląda Pani Karolina Kiziok ?

gosia

Bardzo profesjonalna, kompetentna i miła obsługa.

Grzegorz75

Szybko i zgodnie z oczekiwaniami, bez żadnych komplikacji

Marca

z czystym sumieniem mogę polecić firmę Karoliny Kiziok

Marzena79

Pani Karolina przeprowadziła wszystko bardzo fachowo i rzetelnie. Wszystkim gorąco polecam firmę Aurum Finanse .

Małżeństwo

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pani Karoliny Kiziok. To bardzo miła i konkretna osoba. Wszystko załatwione w expresowym tempie.

Arkadiusz
@Małżeństwo 17.01.2017 13:30

Skąd Państwo wiedzą, że Pani Karolina jest miła i konkretna, skoro nie ma żadnego kontaktu z klientami, ponieważ przebywa w centrali we Wrocławiu?

Poznaniak

Witam, miałem przyjemność skorzystać z usług firmy Pani Aurum Finanse Pani Karoliny. Jestem bardzo mile zaskoczony - profesjonalna, miła i szybka obsługa. Kontakt i współpraca oceniam na 5+. Bardzo szybko i profesjonalnie pomogła mi w załatwieniu pożyczki na samochód.

Nest123

Firma przesiąknięta silikonem ;)

think

No dobra, ale czy wypłata jest w pełni terminowa? W końcu ważne jest zawsze opłacanie rachunków o czasie, dlatego ta kwestia mnie najbardziej interesuje.

Najlepsza JA.
@think 17.10.2016 22:57

Witam. Ja na swoje ostatnie wynagrodzenie czekałam ponad 2 miesiace i nie dostalam przelewu w odpowiedniej kwocie dodatkowo jest kilka przeslanek dzieki ktorym mogllam zlozyc pozew przeciwko Pani K. K. Na dzień dzisiejszy mam zlozony pozew sadowy w Sadzie Pracy we Wroclawiu i czekam tylko na termin rozprawy, bo juz sa założone akta sprawy(sygnatura). Nadmieniam, ze w jednym pozwie zostały zawarte 8 poz. Pozdrawiam i abyśmy nie musieli spotkać sie w wyżej wymienionym miejscu.

Najlepsza JA

Witam. Pracowałam u Pani Karoliny i powiem szczerze, że nie polecam. Nie dostałam wynagrodzenia chorobowego w terminie, 2 miesiące po terminie otrzymałam część wynagrodzenia chorobowego (w życiu to nie było 80%). Rozwiązałam umowę o pracę z winy pracodawcy (rozw.um.o pracę bez wypowiedzenia z dn.30.06.2016), powodem było nieotrzymanie wyn.chorobowego. Do dnia dzisiejszego (tj.31.08.2016) nadal nie otrzymałam pozostałej części wynagrodzenia. Pomijając to wszystko DO DNIA DZISIEJSZEGO NIE DOSTAŁAM ŚWIADECTWA PRACY oraz EKWIWALENTU ZA NIEWYKORZYSTANY URLOP WYPOCZYNKOWY- to jest 2 miesiące od rozwiązania umowy! Ponadto Pani Karolina to prawdopodobnie oszustka, która została opisana w nowosolądzkim tygodniku "Krąg", który jest dostępny również on-line ("Podejrzane praktyki kuzynek"- link usunięty przez administratora). Sprawa zakończy się w Sądzie Pracy.

marla

Czy natknęliście się już na ten oto artykuł? ( usunięte przez administratora )

śmiechowo

niezłe jaja .

gród gniezno

Średnie zarobki 4 tyś? Gdzie i od kogo to słyszałeś? Martwi Cię, że nie szukają pracowników? To przykre! Dziewczyny dajcie sobie spokój z takimi komentarzami. Myślicie że nikt się nie zorientuje, że same to piszecie?!

poznań

oh Bartoszu, Ty mistrzu sprzedażowy. Ze świecą szukać takiego pracownika :)

Beata

W każdym z odziałów u Pani Karoliny K panuje nieprzyjemna atmosfera. W Gnieznie na Dąbrówki 23/1 lepiej nie jest pracownicy zmieniają się jak rękawiczki u Pani K. Kiziok. Duża presja i mobbing. Kierowników tam jest dużo jak i Pani Dominika , Pani Justyna , czy też Pani Agata Aniskiewicz ale jak to powiada przysłowie Gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść .

Bartosz B

Miałem wątpliwą przyjemność pracować w tej firmie, na szczęście mam już to nieprzyjemne doświadczenie za sobą. Prestige Finanse ( bo tak się teraz nazywa) to firma kompletnie nieprofesjonalna, nieudolnie zarządzana przez szarą eminencję w postaci Dominiki B, która w mojej opinii jest pozbawioną empatii oraz jakichkolwiek odruchów ludzkich istotą. Traktuje pracowników przedmiotowo, bez szacunku a swoim zachowaniem odziera ludzi z godności . Pani Karolina K pomimo bycia właścicielką, tak naprawdę, absolutnie nie jest osobą decyzyjną. Pełnie władzy przekazała szanownej Dominice B. Sama może co najwyżej wybrać kolor ścian w biurze. Chyba może. W poznańskim oddziale panowała nieprzyjemna, gęsta atmosfera podsycana przez całkowicie niestabilną i rozstrojoną emocjonalnie oraz wiecznie naburmuszoną z głodu Monikę Cz. Ta osoba w cwaniacki sposób i w białych rękawiczkach oszukała mnie oraz innego pracownika na pewną kwotę pieniężną, czym potwierdziła swoją małość oraz to, że pojęcia takie jak honor i przyzwoitość nie są wartościami, które wyniosła z rodzinnego domu. Poza tym pragnę zaznaczyć, że pomimo wcześniejszych obietnic nie została mi wypłacona należna prowizja za ostatni przepracowany miesiąc pracy. To wszystko o czym napisałem skłania mnie do stwierdzenia, że firma mieszcząca się w Poznaniu przy Starym Rynku 40/1 z całą pewnością jest miejscem, które należy omijać szerokim łukiem.

Konin
@Bartosz B 26.03.2016 13:29

Cześć Bartosz, piszemy z oddziału z Konina. My również jesteśmy byłymi pracowmikami, (mieliśmy kontakt telefoniczny). Nam również nie została wypłacona należna prowizja (nawet za 2 mce) :/ (Prosimy o kontakt mailowy: antykonin@gmail.com Im nas więcej tym lepiej ;)

Desperat

Pracowalem w firmie pani Karoliny Kiziok i powiem tak ZLODZIEJE OSZUSCI i unikac tej pani .. nie zostal mi wyplacony urlop ... jak i prowizja .... pani ciagle wywierala nie samowitą presje ... jesli chcesz u tej pani pracowac dwa razy sie zastanow ... NIE POLECAM TO JETS ZLOOO

Edyta W.

Współpracowałam z panią Karoliną na wielu płaszczyznach, nie ma na co narzekać. Same konkrety, polecam jeśli komuś zależy na poważnym traktowaniu, po partnersku.

Zostaw opinię o Aurum Finanse Karolina Kiziok - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aurum Finanse Karolina Kiziok