Vistra (Trinity) Corporate Services Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Vistra (Trinity) Corporate Services Sp. z o.o.

ewelina

Czy jest jakiś powód, że nie piszecie od dawna na forum? Mam wrażenie , że jest tak dobrze!

jola

Widocznie sa specjalistami i zatrudniaja samych wyksztalconych pracownikow, widzialam wczesniej ich ogloszenia na stanwosiko Ksiegowej czy nawet Specjalisty ds. Kadr i Płac, zatrudniaja na umowę o pracę przeze wszystkim , pracy zbyt dużo też nie masz

b

Wpisz Trinity Corporate Services (poprzednia nazwa firmy) - będzie więcej opinii :)

Znasz wady i zalety pracy w tej firmie? Podziel się swoimi przemyśleniami na temat zatrudnienia i pomóż poznać prawdę o firmie Vistra (Trinity) Corporate Services Sp. z o.o..

Zostaw opinię o Vistra (Trinity) Corporate Services Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vistra (Trinity) Corporate Services Sp. z o.o.