Lambii

Opinie o Lambii

xxx

Dodatkowo całkowicie po chamsku Pani M. potraktowała dwie dziewczyny, które przyszły na okres letni (sam lipiec) żeby sobie dorobić. Nie zobaczyły one ani grosza. To szczyt chamstwa i prostactwa żeby tak potraktować dziewczyny które spędziły połowę wakacji siedząc na tyłku w jakimś syfie. Sprawa tak łatwo się nie zakończy bo dziewczyny będą walczyć o swoje.

Zostaw opinię o Lambii - Nowy Tomyśl

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lambii