Fob-decor/tradepol

Opinie o Fob-decor/tradepol

Operatorka

Praca na 3 zmiany, nie jakaś super cieżka choć zależy od maszyny, bywa gorzej i lepiej jak wszędzie, zarobki na poziomie najniższej krajowej ale płacone w terminie i bez wymówek, praca na umowe zlecenie z możliwością późniejszej umowy o prace, miła atmosfera, dość zgodne kierownictwo. Mnie odpowiada :)

Zostaw opinię o Fob-decor/tradepol - Zawiercie

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fob-decor/tradepol