Oranje

Opinie o Oranje

mala

Wy chyba nie wiecie o co chodzi na tym forum ale baby jak to baby zajmujecie się pierdolami. Zacznijcie pisać na temat tzn o oranje o tych kretaczach i oszustach którzy was wykorzystują i paniach tzw kordynatorkach które mają was w d..e!!!! Zgłosić się na liniowe napewno bedIecie lepiej zadzic. Idiotki języka nie znacie żadnego więc pozostaje wam poniżaz liniowe bo muszą wami kierować i tu was boli. Na miejscu Natalii wywalulabym was dawno bo nie sposób było domyśleć się kto pisał. Zreszta wszystko można sprawdzić. Wiesniary i tyle!!!

Zostaw opinię o Oranje - Legnica

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oranje