FHU Togaj Tomasz Gajda

Mikołów

Opinie o FHU Togaj Tomasz Gajda

rs

polecam, sprzęt w wypożyczalni dobrej jakości, serwis i obsługa przyjazna dla klienta

rafal cebula

korzystałem z koparki, zakupiłem beton, wynajałem szalunki, korzystałem z tynków - mogę polecić

bubu

NIE,NIE,NIE i jeszcze raz NIE POLECAM ,UCIEKAĆ OD FIRMY

Rob18

Witam. Zlecilem wykonanie tynków owej firmie w domu. Niestety pierwszym moim niezadowolenie było tygodniowe opóźnienie rozpoczęcia prac. W czasie już wykonywanej pracy pracownik był większość razy sam a Pan tomek zapewniał wcześniej ze będzie dobra organizacja w pracownikach. Przy pracy również źle zabezpieczona stolarka wszystkie okna były katastrofalnie ubrudzobe z gipsu. Kolejna rzecz to przy tynkowaniu pracownicy źle wprawili puszki elekt. Jedna nawet całkiem zagipsowali. Ogólnie była to najgorsza firma z jaką miałem doczynienia przy budowie. Oczywiście nie wykonali pracy w swoim ustalonym w umowie czasie.

klient
@Rob18 10.06.2017 10:10

Jakaś konkretna ekipa ? Z tego co wiem to firma posiada kilka ekip a zastanawiam się nad współpracą

Iwona

Jak obecnie wygląda praca w FHU Togaj Tomasz Gajda? Chętnie dowiemy się od Was na jakie warunki zatrudnienia może liczyć pracownik oraz czy w firmie zaszły ostatnio jakieś zmiany.

kan

ale jest jakiś konkretny powód konstruktywny dlaczego akurat "szkoda gadać"? @erg jakoś wielkiej rotacji i mega ilości ogłoszeń nie widzę u nich do pracy, a przypuszczam że wiele osób by jednak chciało taki etat bo to mocna firma w budownictwie, ja polecam

krzysiek

Togaj był naszym generlanym od podstaw pod klucz. start 16.02 koniec 11.12 zgodnie z umową (11 dni po terminie). Od A do Z jeden wykonawca, zero dużych problemów, drobne rozwiązywane natychmiast. Duży dom prawie 200 m2 w niecałe 9 msc z jednym wykonawcą na prawdę polecam. Jakość dobra

z.b.

a ja jestem zadowolony z usług, bardzo profesjonalne, terminowe i z zaangażowaniem i indywidualnie podchodzą do każdej zleconej roboty. BARDZO dobra jakość usług .POLECAM JAK NAJBARDZIEJ

zgubny

Polecam usługi firmy Togaj. Czystko szybko sprawie równo i bez zastrzeżeń

Togaj

ŻWitam. Prosimy o kontakt z nami. Po akceptacji naszych klientów na pewno przekażemy adresy budów jak i telefony kontaktowe. Możemy też pokazać bieżące realizacje. Tomasz Gajda fhu Togaj

Zainteresowany

Proszę przedmówcę o podanie swoich danych kontaktowych rozważam podpisanie umowy z firmą Togaj chętnie bym zobaczył realizacje i poznał opinie

R.T.

Nie zgadzam się z przedmówcami. Dla mnie Pan Tomek świadczy usługi od kilku lat. Nie wierzę w to co tu ludzie wypisują.... Zawsze na czas, zawsze zgodnie z umówioną ceną, zawsze na wysokiej jakości. Polecam go swoim znajomym gdzie też z powodzeniem realizuje budowy czy remonty. Umów nie podpisujemy bo się znamy - lecz znajomi nie narzekają na umowy. Generalnie każdemu polecę. Tego typu portale moim zdaniem odwiedzają desperaci - normalni klienci chyba nawet o nich nie wiedzą...

Kamila

Nie będę dużo pisała na temat firmy Togaj ponieważ szkoda słów... NIKOMU NIE POLECAM

Kasperek
@Marta 26.04.2016 23:18
Dlaczego? Możesz więcej napisać?

Czy zdecydowałaś się na firmę Togaj?

Kasperek
@Marta 26.04.2016 23:18
Dlaczego? Możesz więcej napisać?

Nie polecam. Tak jak Kamila - szkoda gadać.

Justyna

Jestem bardzo zadowolona z współpracy z Panem Tomkiem, wybudował nasz prawie 300 metrowy dom działając z pełnym zaangażowaniem i fachowością. Popełnił parę błędów, ale zostały natychmiast usunięte na jego koszt. Zdecydowaliśmy aby Pan Tomek wykonywał nam również tynki i sufity.Co więcej zawsze służy mi pomocą i radą.

r.pawlicki

Zleciłem prace budowlane, w szczególności przeróbka kanalizacji, roboty murowe, drobne prace przygotowawcze oraz wyburzeniowe. Na budowie zachowany był porządek, robota zrobiona wg wytycznych projektowych. Roboty dodatkowe w normalnych pieniądzach. Termin spóźniony o kilka dni. Będę korzystał z usług firmy Togaj w przyszłości.

Karol_Łaziska

Zleciłem Panu Tomkowi wykonanie tynków cementowo-wapiennych (dom jednorodzinny). Cena OK, realizacja bardzo szybka. Jakość tynków (teraz są już suche) oceniam b. dobrze. Bardzo dobre wykończenie przy oknach, dobre materiały (listwy, kątowniki). Zgłoszone po wykonaniu prac drobne uwagi, zostały szybko poprawione. Tak jak napisał poprzednik - polecam firmę!

HMazur

Witam, u mnie firma P. (usunięte przez administratora)wykonywała tynki cementowo-wapienne. Przed rozpoczęciem prac nie sprawdzałem żadnych opinii o firmie Togaj. Muszę się niezgodzić z tym co inni wypisują. U mnie tynki zostały wykonane na bardzo wysokim poziomie, wszelkie uwagi (aż 2 drobne) zostały od razu poprawione. Na chwilę obecną tynki są już suche, nic nie popękało płaszczyzny i krawędzie wyprowadzone zgodnie ze sztuką. Jestem bardzo zadowolony. Cena za bardzo nie była do negocjacji, ale biorąc pod uwagę jakość wykonania, to nie ma się do czego przyczepić. Firma godna polecenia, nawet w kręgu najbliższych znajomych :) Pozdrawiam

Marcin Mikołów

Firma Pana Tomasza w sierpniu bieżącego roku wykonała w moim domu tynki maszynowe cementowo-wapienne zacierane. Prace zostały wykonane w uzgodnionym terminie. Tynki wykonane są fachowo, zgodnie z moimi oczekiwaniami. Polecam współpracę z firmą FHU Togaj wszystkim inwestorom.

Zostaw opinię o FHU Togaj Tomasz Gajda - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHU Togaj Tomasz Gajda