Teleekomunikacja Polska S.A.

Opinie o Teleekomunikacja Polska S.A.

robol

Ostatnio wprowadzono pracownikom miany od 10.00. do 18.00. to się nazywa "popołudniówką". Przeprasam, ale "na popołudniu to chyba najwcześniej od 13.00 - 14.00 a nie 10 -tej rano!!!!!!!!!!Jakiemuś [usunięte przez moderatora] godziny się pomyliły, a może ma nie udane życie prywatne, że cały dzień spędza w pracy???? Drogi panie, to, że pan siedzi tylko w telekomunikacji, nie oznacza, że wszyscy mają tak siedzieć spałzuj gościu!!!!!!!!!!!to idiotyzm, a "podwładni muszą realizować.....[usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Teleekomunikacja Polska S.A. - Wałbrzych

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teleekomunikacja Polska S.A.