Dako Kartony

Opinie o Dako Kartony

siwa Iwa

Praca na kartonach jak to nazywacie w Wustermark nie nalezy do pracy ciezkiej firma jest jak dla mnie zupelnie wyrozumiala produkcja to nic skomplikowanego wystarczy skupic sie na pracy i nawet niewiesz kiedy 8 godz zlecialo nawet auspreszyn jest ok pracuja tam mezczyzni kiedys przepracowalam tam jeden dzien z partnerem i tez fajne wiadomo trzeba miec checi do pracy a nie jechac i szukac dyskusji i siac wymyslony ferment jezeli chodzi o mnie moglabym tak pracowac do emerytury niestety cieplo i brak jezyka z mojej strony nie dalo mi szansy.odnoszac sie do opini pary ktora nawet nie przekroczyla progu firmy a pisze o zarobkach ze nie placa i ublizaja kordynatorce z gory dzieki ze pojechaliscie bo takich jak wy to tam ju nie trzeba. A na przyszlosc czlowieku zanim zaczniesz obrazac Pania Natalie ktora w biurze zalatwia przyjecia odbiera mnustwo glupich telefonow z pierdolami ludzi ktorzy nie maja wlasnego zycia i jednen na drugiego to zastanow sie zanim zadzwonisz bo ty pracujesz 8 godz i narzekasz i firma ci nie wydzwania a pomysl ile na dobe ta kobieta pracuje i wszystkie dni w tygodniu.warunki mieszkalne sa naprawde fajne mozna powiedziec ful wypas.a takich co narzekaja na nie i wymyslaja z kim chca mieszkac z kim nie niech zrobia przysluge i zjada do polski za pesje krora jest 10 gdzie w polse i z tego ci zabiora. Teraz krotko sa wyplacalni praca jest fajna wiekszosci ludzi tez jest ok szanuj szefa zasad brygadzisty pracuj nie rozmawiaj a sami ci nie dadza odejsc

Zostaw opinię o Dako Kartony - Zabrze

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dako Kartony