Big Brands Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Warszawa ()

Big Brands Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Opinie o Big Brands Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Buła

O firmie Big Brands Group nie jestem w stanie niczego konkretnego powiedzieć, bo nie pracowałem tam. Słyszałem natomiast, że firma jest dość konkretna i można znaleźć ciekawą pracę. Kiedyś szukali z tego co kojarzę pracowników jako pomoc magazyniera czy księgowych. Teraz nikogo nie szukają niestety.

Zostaw opinię o Big Brands Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa - Warszawa ()

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Big Brands Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa