Framar

Opinie o Framar

gall anonim

Nie polecam tej firmy, wyplata z nieba, nie wiadomo kiedy wrócisz, po 2 tyg. Zostawiasz auto gdzieś w polsce wracaj na stopa potem znowu cię wywala na 2 tyg. A jak wrócisz to 50% w sobotę. Jakieś co chwile trzeba faksu szukać bo dokumenty na rozładunek trzeba odebrać. Równość w tej firmie jest taka że jak tylko ksieciunio ma zapewnione weekendy w domy.

Zostaw opinię o Framar - Nowa Wieś

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Framar