Luxon Sp. z o.o.

Opinie o Luxon Sp. z o.o.

gal anonim

Polecam pracę w Luxon. Ciekawi ludzie, ciekawe projekty. Można się wykazać jeżeli chce się czegoś więcej...

@gal anonim

Jeżeli polecasz pracę w firmie Luxon to przypuszczam, że jesteś zadowolony z warunków zatrudnienia, które oferuje pracodawca. Dlatego też chciałbym, abyś podzielił się z nami informacją w tym zakresie. Możesz napisać, czy pracodawca od pierwszych dni zatrudnienia oferuje umowę o pracę?

Nie masz pewności kto piszesz opinie, każdy ma prawo wypowiedzieć się na temat zatrudnienia. Chętnie posłucham co Ty mógłbyś napisać o swoich doświadczeniach z pracodawcą. Atmosfera w pracy i wynagrodzenie to tematy, które najbardziej interesują przyszłych pracowników, więc zachęcam Cie, żebyś się o nich wypowiedział.

Masz rację jeśli chodzi o formę zatrudnienia. Długoterminowe i stabilne umowy dają pracownikom poczucie bezpieczeństwa i wiążą na dłużej z firmą. Jednak należy też pamiętać, że po okresie próbnym, jeżeli pracownik się sprawdzi może on renegocjować warunki zatrudnienia i starać się o inny rodzaj kontraktu. Może gdybyś przyjął pracę tak samo byłoby z twoim stanowiskiem. Czy inne warunki wynagrodzenia zaproponowane Ci przez rekruterów były satysfakcjonujące? Napisz o tym kilka słów.

Firma Luxon produkuje i wdraża na rynek oprawy oświetleniowe oparte na technologii LED. Swoją działalność opiera na projektowaniu oraz produkcji lamp na bazie starannie wyselekcjonowanych komponentów o najwyższej efektywności i jakości. Zapewnia nowoczesne oświetlenie LED dla biur, obiektów handlowych, przemysłu, budynków użyteczności publicznej oraz oświetlenie do zastosowań specjalnych. Na oficjalnej stronie: https://luxon.pl/o-firmie-2/kariera/ poszukują koordynatora instalacji elektrycznych i pracowników produkcji. Oferują także praktyki i staże dla studentów i absolwentów. Osoby zainteresowane rekrutacją mogą zasięgnąć tam więcej informacji na ten temat. Dajcie znać na forum, jeżeli zdecydujecie się na podjęcie zatrudnienia.

Krzynówek

2 lata temu szukałem tutaj opini o Luxonie i czytałem życzy nie wiarygodne . Dziś mogę polecić firmę ze względu na młody team przede wszystkim zarząd , dobra atmosfera, i jak umiesz sprzedawać to zarobisz. Polecam .

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Luxon Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Przedstawiciel handlowy - Key Account Manager?
Erwin

Co aktualnie słychać w firmie? Czy potrzeba ludzi do pracy? Podpowiedzcie coś.

Marek C.

Witam, mama pytanie a jakiej jakości są ich produkty. Można śmiało z tym jeździć i nie wstydzić się ?? Czy to jakośc Chiny?

@Marek C.

Panie Marku, Pracuję w dziale sprzedaży firmy Luxon od 2011 roku. W tamtych czasach technologia LED dopiero stawiała pierwsze kroki na rynku oświetlenia generalnego. Już wówczas nasze rozwiązania wyprzedzały swój czas. Obecnie bez cienia kozery mogę powiedzieć, że proponujemy jedne z najlepszych opraw LED na rynku, zwłaszcza w obszarze rozwiązań dedykowanych dla przemysłu. Całość produkujemy w Polsce w oparciu o nasze wzory przemysłowe i z wykorzystaniem komponentów największych europejskich producentów. Gdyby miał Pan pytania, to zapraszam do kontaktu.

@Marek C.

MAC BOOK PRO też jest z CHIN !

GOŚĆ
@uć

Proch chyba też

Maja

@Michał rozumiem, że masz już długi staż pracy w Luxon. To ważne, że firma posiada wysokiej jakości produkty oraz stale się rozwija i powiększa Twój zespół. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat możliwości rozwoju jaki oferuje firma?

@Maja

Cześć Maju, Jak w każdej młodej i dynamicznie rozwijającej się firmie możliwości rozwoju są duże. Wynikają z dużego tempa wzrostu, cały czas potrzebujemy ludzi do obsługi nowych zadań, z czasem tworzy to konieczność rozszerzenia struktury. W firmie preferujemy model awansów wewnętrznych. W naszej ocenie sprawdza się to lepiej niż poszukiwanie kandydatów na zewnątrz. Moja kariera w firmie jest tego przykładem. Zacząłem jako przedstawiciel handlowy w 2011 roku. W końcówce 2014 objąłem stanowisko szefa regionu i zacząłem rekrutację własnego zespołu. W zeszłym roku zostałem dyrektorem sprzedaży i zarządzam całym rynkiem krajowym. Pierwszy handlowiec, którego zatrudniłem do swojego zespołu w 2015 roku, dzięki świetnym wynikom i wzorowej postawie, ma szansę w tym roku zostać menagerem regionu. Żeby rozwijać się w Luxonie potrzeba dobrych wyników (tych mierzalnych), dużego zaangażowania i dobrej postawy.

Ona

Widzę na ich stronie,że poszukują PH na Kraków i zastanawiam się czy nie wysłać aplikacji. Ktoś może napisać mniej więcej jakie wynagrodzenia wchodzi w grę, ewentualnie stosunek podstawa/premia. Nie jestem nowicjuszką,chciałabym zmienić pracę, ale mam swoje oczekiwania i nie chciałabym pracować na podstawie 1500 zł netto

Kowalski

nie polecam

olaf

...... super super

ronin

Boguś, samo sedno i konkrety, podpisuje się pod Twoją opinią.

michał

Mam wrażenie, że powyższa wypowiedź zawiera istotny komponent negatywnych emocji. Pracuję w tej firmie od 5 lat i przez ten czas byłem świadkiem i uczestnikiem bezprecedensowego rozwoju. Mam pewne podejrzenie kto jest autorem powyższego wpisu, bo tylko jeden handlowiec rozstał się z Luxonem w niedobrej atmosferze. Zaręczam, że problem w tej sytuacji nie leżał po stronie Firmy. Szkoda mi energii, żeby odnosić się szeroko do wszystkich sformułowanych zarzutów, zrobię to w skrócie: 1. Jeśli dużo sprzedajesz i dużo zarabiasz, to własna działalność jest jedyną rozsądną podatkowo formą zatrudnienia. 2. Jak zaczynałem faktycznie było nas w firmie 7 osób. Obecnie jest nas >40 osób. A że cały zespół sprzedaży i sporo innych pracowników (częściowo studenci) nie jest na umowie o pracę to inna sprawa. 4. To prawda, że proces rekrutacji jest wieloetapowy i wymagający. Stawiamy na profesjonalizm i wysokie kompetencje. Niemniej czasem nawet przez takie sito przechodzą osoby niespełniające pokładanych w nich oczekiwań. Resztę poruszonych tematów pozwolę sobie pominąć litościwym milczeniem. Szczerze życzę powodzenia w dalszym rozwoju zawodowym i na nim sugeruję się skupić zamiast wylewać żółć na portalach pracowniczych. Przy tej okazji również serdecznie zapraszam do naszego zespołu osoby uczciwe, rzetelne i nastwione na samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Firma Luxon daje możliwość rozwoju na praktykach jak i w okresie zatrudnienia.

Maciej

Firma Luxon to wiarygodny pracodawca i dynamicznie rozwijająca się firma.

Zostaw merytoryczną opinię o Luxon Sp. z o.o. - Krępice

• Jak się pracuje w Luxon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Luxon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Luxon Sp. z o.o.?

Luxon Sp. z o.o.