Banex-Trans

Banex-Trans

Opinie o Banex-Trans

a jak maja pracownicy w Banex Transie?czy pensja sa dodat przychodzi na czas?czykowe extra swiadczenia?jakis socjal super?prosze o odpowiedz

Areq

Moim zdaniem solidna firma - kilka razy współpracowaliśmy. Tabor nowoczesny, ceny niewygórowane, sprawna realizacja zleceń. O ile oczywiście mówimy o tej firmie - http://www.banextransport.pl/ - bo tam nazwy zmieniali wiem.

Zostaw opinię o Banex-Trans - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Banex-Trans