Opinie o Event Logistica w Zielonki k. krakowa

3 471 115 5 1
Tymon Nowy wpis

Właściciel tej firmy nie daje żadnych powodów do zadowolenia i trzeba głośno mówić nie dla takich kretynów!

Łukasz Nowy wpis

Czy trzeba mieć doświadczenie w branży?

&more Nowy wpis

Jakiś fuckup, bo toś wie a zainteresiwany nie bardzo

Hejt to pieniądz Nowy wpis

Do twórcy fikcyjnych komentarzy - Chcesz zarabiać na usuwaniu komentarzy które sam napisałeś? To tu nie zarobisz. Pisząc te lewe komentarze pracujesz za darmo a twój wysiłek w postaci sposobu na zarabianie pieniędzy jest nieskuteczny. Wielokrotnie wysyłana do nas oferta z propozycją odpłatnego usuwania obraźliwych komentarzy i tworzenia pozytywnych przez taką firmę jak WMH sp. z o.o. sp.k ląduje każdorazowo w koszu. Nie będziemy nikomu zlecać tworzenia pozytywnych komentarzy ani stymulować fałszywego wizerunku bez względu na to czy pisane są fikcyjne negatywne komentarze czy fikcyjne pozytywne. Nie jesteśmy też zainteresowani zakupem proponowanej przez handlowców gowork usługi złotego profilu pracodawcy, który odpłatnie umożliwia moderowanie komentarzy przez anonimowo pomawiane osoby/firmy. Ponadto administratorzy gowork są osobiście zaangażowani w odpowiadanie na komentarze oraz napędzanie negatywnych komentarzy. Nierealne kilkaset komentarzy o działalnościach gospodarczych świadczy o braku jakiejkolwiek wiarygodności tego portalu.

Ranking
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius

@hejt sposobem na zarabianie

TakNie
Tu prawda nie obroni się sama

(usunięte przez administratora)wierzy tylko w statystyki które sam zafałszuje, a że nie daje żadnych powodów do zadowolenia to trzeba mówić głośno(usunięte przez administratora)

@

@Twórco fikcyjnych komentarzy

@Twórco fikcyjnych komentarzy

Łucja

Gowork to kompletnie niewiarygodny portal, administratorzy gowork samodzielnie napędzają opinie poprzez tworzenie sztucznych pytań zadawanych przez ta samą osobę, jeden z wielu przykładów poniżej, podobnie jest w wielu innych firmach, z łatwością można znaleźć i mnożyć takie przykłady. W poniższym nie trudzili się nawet aby chociaż zapytać w inny dzień, data nawet godzina się zgadza, (usunięte przez administratora)!!! Napędzają sztucznie pozytywne jak i negatywne opinie, sami również na nie odpowiadają: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1677 - firma Expander robson - 30.06.2016 13:12  Opinia: Proszę mi odpowiedzieć na pytanie : ile trwa szkolenie i gdzie warszawa ? czy zostanie to opłacone hotel itd ? podczas szkolenia weekendy też wchodzą w grę ? https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,986359,2 Nick - 30.06.2016 13:37  Opinia: A ile trwa szkolenie i gdzie, Kraków, Warszawa ? czy zostanie to opłacone hotel itd ? podczas szkolenia weekendy też ? Autor nie potrudził się nawet aby odczekać z tym pytaniem chociaż kilka godzin. Takich przykładów wraz z nieprawdopodobnymi odpowiedziami można mnożyć na tym portalu, oszustwo, hejt, fake newsy, których autorem jest sam gowork. Następnie proponowany jest pracodawcom przez handlowców goworka abonamentowy odpłatny złoty profil pracodawcy, który umożliwia kontrolowanie opinii a nawet ich usuwanie. Pracodawca otrzymuje faktury miesięcznie. Pojawiają się również fikcyjne opinie napisane przez firmy, które później same proponują odpłatne usuwanie negatywnych szkalujących opinii a w ich miejsce są wpisywane nowe pozytywne oczywiście również nieprawdziwe. Jeżeli ktoś dłużej obserwuje ten portal to dobrze wie na czym polega jego działanie i na czym zarabia wraz z innymi firmami wyspecjalizowanymi w tworzeniu i usuwaniu opinii. Gowork poprzez udostępnianie możliwości tworzenia anonimowych opinii daje możliwość tworzenia hejtu, fake newsów i tym samym tworzy platformę do czerpania korzyści majątkowych przez firmy specjalizujące się w tworzeniu fikcyjnych negatywnych i pozytywnych opinii. Te firmy później same proponują odpłatne ich usuwanie świadome, że policja nie radzi sobie jeszcze wystarczająco z tego typu przestępstwami.

Do twórcy komentarzy

Do twórcy komentarzy - w tym przypadku twój wysiłek w postaci sposobu na zarabianie pieniędzy jest nieskuteczny a wielokrotnie wysyłana do nas oferta z propozycją odpłatnego usuwania obraźliwych komentarzy i tworzenia pozytywnych przez taką firmę jak WMH sp. z o.o. sp.k ląduje każdorazowo w koszu. Nie będziemy nikomu zlecać tworzenia pozytywnych komentarzy ani stymulować fałszywego wizerunku bez względu na to czy pisane są fikcyjne negatywne komentarze czy fikcyjne pozytywne. Nie jesteśmy też zainteresowani zakupem proponowanej przez handlowców gowork usługi złotego profilu pracodawcy, który odpłatnie umożliwia moderowanie komentarzy przez anonimowo pomawiane osoby/firmy. Ponadto administratorzy gowork są osobiście zaangażowani w odpowiadanie na komentarze oraz napędzanie negatywnych komentarzy. Nierealne kilkaset komentarzy o działalnościach gospodarczych świadczy o braku jakiejkolwiek wiarygodności tego portalu.

Nick

Panie Ministrze Zbigniewie Ziobro - art. 212 znowelizowanego Kodeksu karnego. Czas najwyższy zainteresować się takimi portalami jak gowork.pl. !!! http://www.pracaizycie.pl/profile-pracodawcow/5008/ Cyt: Serwis Andrzeja Kosieradzkiego gowork uprawia politykę umożliwiającą pomawianie uczciwych osób w Internecie, np. których dane personalne są zbieżne z nazwami przedsiębiorstw zaczerpniętych od imion i nazwisk ich właścicieli. Udostępnia i wyposaża w narzędzia do popełniania czynów zabronionych, np. zniesławień, obelżywych komentarzy, zaniżania wizerunku, uprawiania czarnego public relations, prowadzenia nieuczciwej działalności przez konkurencję, doprowadzania do utraty reputacji osób prywatnych i firm, szantażowania przedsiębiorców i osób wykonujących tzw. "wolne zawody" przez klientów narzucających niekorzystne zasady i stawki dostarczania usług i produktów pod rygorem wystawienia negatywnych opinii w Internecie w razie braku spełnienia wytycznych szantażu, fałszowania wyobrażeń o osobach prywatnych i firmach, a w efekcie do obniżania dochodu i ukazywania w negatywnym, często nieuzasadnionym świetle uczciwych osób, nie tylko przedsiębiorców. Serwis ten utrzymuje skandaliczny termin do 21 dni na „rozpatrzenie” tego, czy zostaną usunięte z Internetu np. pomówienia opublikowane na gowork.pl. W tym czasie szykanowana osoba lub firma doprowadzona jest już do ruiny, podobnie jak jej wizerunek. Pracownicy serwisu powołują się na prawa konstytucyjne wolności słowa, ale administratorzy skrupulatnie weryfikują, czy dopuszczą negatywne opinie pod adresem gowork.pl (zwykle pod swoim adresem nie dopuszczają negatywnych komentarzy. Na pomówieniach i ekwiwalentach haraczy serwis zarabia kasę, niszcząc reputację wielu uczciwych osób. Według mnie Kosieradzki działa podobnie, jak członkowie zorganizowanej grupy przestępczej.

Nick

Jak mieć 3 mln zł dzięki hejterom? Kulisy biznesu GoWork, pogromców pracodawców https://biznes-gospodarka.plportal.pl/miec-3-mln-zl-dzieki-hejterom-kulisy-biznesu-gowork-pogromcow-pracodawcow/ cyt: Najpierw daje pole do nienawistnych komentarzy pod adresem firm, a potem składa ofertę wykupienia “ochrony wizerunku”. Zapłać za ochronę wizerunku Po wpisie anonimowego pracownika, że w pracy trzeba dźwigać ciężary, a premii nie wypłacają, do firmy przyszła oferta wykupienia “złotego profilu pracodawcy”. Kosztuje tylko 250 złotych miesięcznie, ale prezes może sam moderować komentarze na temat własnej firmy. W innym mailu GoWork zaproponowało wykupienie jeszcze droższego pakietu. Obejmował on “ochronę wizerunku” pracodawcy przed niekorzystnymi komentarzami, oraz udzielenie “profesjonalnego wywiadu” na temat firmy z publikacją na stronach portalu.

TakNie1
tre

hahahah, skąd ty sie urwałeś psychopato? XD

Nick

Obyś był taki odważny jak pryśnie anonimowość.

Kos

Masz problem którego przed chwilą jeszcze nie miałeś (usunięte przez administratora)tej firmy nie daje żadnych powodów do zadowolenia i trzeba głośno mówić nie dla takich (usunięte przez administratora)!

Marzanna

po co ta spina (usunięte przez administratora)pracuje sam i nigdy nikogo nie zatrudniał

Tak1Nie
Marzanna

po co ta spina (usunięte przez administratora)pracuje sam, nigdy nikogo nie zatrudniał

@Marzanna

nie schowasz się nawet za vpnem choćby z Tajlandi, to tylko kwestia czasu ...

Nick

Hejt sposobem wyłudzenia środków od przedsiębiorców.

Jeti

(usunięte przez administratora) nigdy nikogo nie zatrudniał

@Nieobcy

Hejt sposobem wyłudzenia środków od przedsiębiorców. Jak obrazić przedsiębiorcę i jeszcze na tym zarobić. cyt. Nawiązując do wiadomości dotyczącej czyszczenia negatywnych opinii na temat Państwa firmy przesyłam wycenę .......

@nieobcy

Jak obrazić przedsiębiorcę i jeszcze na tym zarobić. cyt. .... Nawiązując do wiadomości dotyczącej czyszczenia negatywnych opinii na temat firm przesyłam wycenę .......

Jarosław

Zadzwoń sobie do któregoś z pracowników i zadaj te pytania

Tak1Nie

TakNie1
@nieobcy

Hejt sposobem wyłudzenia środków od przedsiębiorców.

TakNie2
Joanna
Nazwa działu: Handlowy

Czy są prowadzone jakies rekrutacje na stanowisko handlowca ? Czy jest możliwość pracy zdalnej ?

Tak1Nie1
Tadeusz

Znajdzie się jakaś inormacja na temat pracy na stanowisku montażysty stoisk? Jaki system pracy, jakie zarobki dla początkującego?

Zostaw opinię o Event Logistica - Zielonki k. krakowa

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Event Logistica
3/5 Na podstawie 471 ocen.
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie