Event Logistica

Zielonki k. krakowa

Opinie o Event Logistica

@Boguś

Czasami ludziom zdarza się potknąć o prawdę - to musiała być twarda rozmowa z Anetą @Boguś

Aneta
użytkownik zarejestrowany

A co możecie powiedzieć o tym jak wygląda obecnie praca w Event Logistica? Czego mogą oczekiwać jej pracownicy? Czy pracodawca zapewnia jakieś dodatkowe benefity?

@b.d.

Jeżeli poświęciłeś 10 godzin na stworzenie swojego posta, to szkoda że nie przeznaczyłeś 9 z nich na opracowanie dobrego nagłówka @b.d.

Aneta
użytkownik zarejestrowany

Jako redaktor serwisu gowork.pl przypominam, że komentarze muszą spełniać wymogi zawarte w Regulaminie forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani zawierać pomówień. Forum jest miejscem do umieszczania wypowiedzi i opinii na temat faktów, a nie insynuacji.

ad@

Hejt to nie to samo co pisanie prawdy @EL, szczególnie gdy ktoś próbował ukryć prawdę a ta wyszła na jaw

Łucja

Polecam

Luk

Zamówiliśmy stoisko targowe w firmie event logistica, brak zastrzeżeń.

@Roland

Ta firma to jest coś. A Coś, co od początku jest chore nie uzdrawia się wraz z upływem czasu

Blog

Obecnie nie

Ewa

Czy aktualnie event logistica rekrutuje na jakieś stanowiska?

Roland

Pozostaw swoje opinie na temat współpracy z firmą event logistica.

Anonim

Firma wyspecjalizowana w budowie stoisk targowych

Luk

Ktoś odpowie ilu pracownikow tam pracuje?

użytkownik zarejestrowany

@bęc ale te premie miały się pojawić na każdym stanowisku? To w sumie byłoby całkiem ciekawe, ale nie wiem czy do końca realne... W każdym razie jeśli to faktycznie prawda, to będę wdzięczny za potwierdzenie tej informacji. :) Na ich stronie nie ma ofert pracy?

bęc
użytkownik zarejestrowany

Hej, wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Podobno miały się pojawić jakieś premie do podstawy, co znacznie ułatwia wykonywanie obowiązków, a skoro zarobki dopisują to nic ddziwnego że są teraz tak popularni. Dzięki za odpowiedź.

Iventor

Przedsiębiorca niegodny polecenia!

użytkownik zarejestrowany

Nie byłbym taki pewnien @też skoro podobno zapewniają dobre warunki to wątpie żeby tak szybko miejsca się zwolniły

time

i być czujnym, bo reputacja to największa wartość!

też
użytkownik zarejestrowany

@ cierpliwość - niebawem być może sie pojawią, trzeba obserwować :)

cierpliwosc
użytkownik zarejestrowany

@alek właśnie też szukam ofert pracy dla przedstawicieli handlowych, ale na ich stronie internetowej też nic nie ma...

alek
użytkownik zarejestrowany

pisaliscie wczesniej ,ze byc moze będą poszukiwali przestawicieli handlowych? to prawda? poszukują teraz? mama doswiadczenie tylko w innej branży, są szkolenia?

vgbhjk
użytkownik zarejestrowany

od dawna powiem szczerze nic nie widziałam @ Juki - a może trzeba zerknac na strone Event Logistica - może tam mają jakies informacje związane z ofertami?

Juki
użytkownik zarejestrowany

ja właśnie też szukałem jakiś ofert pracy i na gowork i na innych portalach ale niestety żadnych ogłoszeń nie widzę może po prostu jeszcze nie ruszyli z rekrutacją

Hey

firma taka maluśka że hej!

ervawes
użytkownik zarejestrowany

hej hej a pwoeidzcie mi (osoby ktore pisaly tutaj na temat ofert pracy) gdzie je mozna znalezc? bo ja na goworka zagladam ciagle ale tutaj nic sie nie pojawilo

gress

moim zdaniem to jeśli chodzi o nowe oferty pracy jest bardzo ciekawa a przede wszystkim w interesującym sektorze.

Mike

Teraz tylko na handlowców

Wioletta

Widziałam że mają też ofertę dla handlowca. Nie wiem które lepsze w tym momencie.

Wioletta

Generalnie warto tu iść? zarobki?, jak rozwoj...mocna presja?, czy raczej spokojnie. Jakie są szkolenia?

ada
użytkownik zarejestrowany

@tumidaje a ja uważam wręcz przeciwnie, zajmująca się organizacją imprez i konferencji firma jest bardzo poważna w tym co robi, dla mnie lider w Krakowie

@Miro

@@Miro no ale to i tak dobrze ze sa szkoelnia przeciez bo moze sie wiele nauczyc na nich tak uwazam :)

Alonso

czyli jest to całkiem dobry układ moim zdaniem jeśli za nadgodziny można mieć dodatkowy wolny dzień

Nick

A ile trwa szkolenie i gdzie, Kraków, Warszawa ? czy zostanie to opłacone hotel itd ? podczas szkolenia weekendy też ?

alonso

Ale staram się do wrocławia. Jestem w trakcie.

alonso

czyli wychodzi na to ze najwiekszym minusem to czeste wyjazdy a jesli chodzi o charakter samej pracy to bardzo interesująca

@frank

żeby Twoje wnioski nie były jednak przedwczesne bo i tak moim zdaniem może być.

yrfg

wilk
@yrfg 27.06.2016, 17:59
@damn szkolenia raczej powinny byc przydatne w pracy

nie jest to przeciez jakaś wielka prawda

akil
@yrfg 27.06.2016, 17:59
@damn szkolenia raczej powinny byc przydatne w pracy

jednak twierdzę że firma się rozwija fakt że sa rekrutacje teraz na kierowników ciągłego doskonalenia

@webb

firmowe, nie prywatne, wiec o co chodzi, mozna przenosci dowoli, nie mam nic przeciwko

@damn

Szkolenia z obsługi klienta i sprzedaży

Messi

takie komentarze może dodawać każdy zniechęcając innych ale nie mnie dla mnie liczą się konkrety, więc napisz coś więcej ale sprecyzuj zarzuty

Frank

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli chce się pracować za granicą i zarabiać dobre pieniądze to nie można liczyć na to że praca będzie miła lekka i przyjemna, trzeba być gotowym na to, że praca ma duże tempo i od czasu do czasu trzeba zostać po godzinach jak szefostwo będzie kazała, no ale patrząc na zarobki to jednak warto.

Mirek

Rzetelna firma !!! a pracodawcę polecam.

użytkownik zarejestrowany

A z czego dokładnie te szkolenia? Jakieś faktycznie przydatne?

rf

Luizi

Łazienki też nie ma a potrzeby trzeba załatwiać do wiaderka.

Miro

A jakiego typu są te szkolenia i czego można się nauczyć w tej firmie?

@Miro
@Miro 09.05.2016, 18:18
A jakiego typu są te szkolenia i czego można się nauczyć w tej firmie?

Szkolenia są ale trochę niskie podstawy wynagrodzenia.

JOIF
użytkownik zarejestrowany

Ta firemka nie jest taka zła @Grom, są szkolenia i możesz się sporo nauczyć

damek
użytkownik zarejestrowany

@damm popieram w całej rozciągłości. Jeśli ktoś byłby tak miły - może ktoś opowiedzieć mi, jak wygląda w Event Logistica proces rekrutacyjny? Na rynku dużo pozytywów krąży o tym pracodawcy, chyba warto je sprawdzić :)

użytkownik zarejestrowany

rzeczywiście dla ludzi szukających pracy nie jest to przydatne @Damand a ja chciałbym wiedzieć czy bd u nich jakaś robota..a nie czytać jakieś dziwnie komentarze niezwiązane w ogóle z wątkiem

Damand
użytkownik zarejestrowany

Ale może wyjasnij dokładniej wszystkim dlaczego jesteś tak szalenie zawiedziony, bo ja nie rozumiem po prostu takich pół słówek i pół gierek które uskuteczniasz

Zostaw opinię o Event Logistica - Zielonki k. krakowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Event Logistica