Cloetta Fazer Polska Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Cloetta Fazer Polska Sp. z o.o.

nik

niestety @konio kiedyś interesowałam się tą firmą i dlatego wiem że nie wytrzymała konkurencji na polskim rynku.Maszyny, urządzenia i marki nabyła firma Bomilla , Zatrudnili też część pracowników.

?

Niestety już w Polsce nie funkcjonuje a szkoda...

były pracownik

Tak patrzac z perspektywy czasu to czy w Polsce sa jeszcze takie firmy.Jak wspomne te spotkania w regionie i ogolnopolskie poprostu bajka ,fakt pracowac trzeba bylo ale w takiej atmosferze az sie chcialo.Szkoda naprawde szkoda ze to sie skonczylo.Pozdrawiam (usunięte przez administratora). takiego szefa zycze kazdemu. Artur

xxx

Ciekawa to była firma, w zależności od okresu różnie była zarządzana - ale fajne osoby tam pracowały w siedzibie, ci od sieci byli trochę "Ą, Ę", reszta spox i cool. Miło wspominam pracę.

max

szkoda że jej już niema, wspaniałe wspomnienia, takich firm szukać trzeba ze świecą

były

było mineło, ale było miło

Zostaw opinię o Cloetta Fazer Polska Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cloetta Fazer Polska Sp. z o.o.