Wyższa Szkoła Bankowa

Opinie o Wyższa Szkoła Bankowa

Tom

Witam. Miałem nieprzyjemność pracować dla tej uczelni. Moje przemyślenia są następujące: "Opakowanie" wygląda nawet nieźle - chwalenie się tym, że WSB Wrocław jest jedną z najlepszych uczelni na Dolnym Śląsku (ciekawe pod jakim względem?), otwartość na studenta (tu trzeba się zgodzić - student płaci i może wszystko; uczelnia zrobi bardzo dużo, aby nie stracić dawcy kapitału) czy też ciągłe inwestowanie w infrastrukturę. Natomiast obraz "Wnętrza" jest przerażający - ciągłe naciski na prowadzących aby szli na rękę studentom zaniżając wymagania, pakowanie do grup takiej ilości osób, że w salach się nie mieszczą oraz tak niski poziom wiedzy większości studentów, że prowadzanie zajęć to droga przez mękę....., ale czego nie zrobi się dla pieniędzy - WSB do firma a nie uczelnia, liczy się kasa a nie poziom nauczania. Popracowałem, podziękowałem i nie polecam (zwłaszcza jako miejsce pracy).

Zostaw opinię o Wyższa Szkoła Bankowa - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wyższa Szkoła Bankowa