Mariusz Rendszmid

Opinie o Mariusz Rendszmid

Paweł Jankowski

Teraz już handlem się nie zajmuję. Ostatnio spotkałem go latem jak robił remont w swojej kamienicy.

Igor

Bo poza tym, że pracuje to jest pasjonatem w swojej pracy i jak widać daje to świetne wyniki.

Izabela
@Igor 20.11.2018 11:01

Czy przekonałeś się o tym osobiście? Bo jak rozumiem wypowiadasz się z perspektywy współpracownika? A czy w dalszym ciągu jesteś pracownikiem firmy? Może podpowiesz nam, jakie warunki pracy oferuje Mariusz Rendszmid?

Peter z Magdeburga

Świetnie potrafi zarządzać ludźmi i z organizować pracę. Znam go ponad 20 lat, i wiem jedno nigdy się nie oszczędzał.

Jeżeli jesteś pracownikiem, to co mógłbyś powiedzieć o organizacji pracy w firmie Mariusz Rendszmid?

Darek z Tech-pexu

Konia bez zębów by sprzedał.

Jakub Chmieleski

Dla Mnie to niesamowity Gość, z niczego potrafił zrobić coś.

Ewa

Człowiek o dużym potencjale handlowym, pracował w największych firmach handlowych w Polsce.

Zostaw opinię o Mariusz Rendszmid - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mariusz Rendszmid