OKB Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o OKB Sp. z o.o.

Pracuję w OKB Bukowiec pół roku. Polecam tę firmę wszystkim ambitnym i nastawionym na progres. Firma dynamicznie się rozwija. Moi współpracownicy to miłe, pomocne i szczere osoby (cenię dobrą atmosferę w miejscu pracy). Jeśli chodzi o kadrę zarządzającą to inteligentne, kompetentne i otwarte na rozwój osoby, które doceniają swoich pracowników. Mogę śmiało przyznać, że zmiana pracy na OKB, była bardzo dobrą decyzją.

A do klubu, tzn firmy szukają teraz konstruktora. Piszą o umowie o pracę i możliwości podnoszenia kwalifikacji. O szkoleniach trochę już tu napisano, a jakie pieniądze są z tej pracy?

Pracuje w tej firmie parę miesięcy, atmosfera rewelacja, młoda i ambitna załoga,firma idzie ciągle do przodu, ciekawe wyzwania które dają pracownikowi możliwośc rozwoju. Pracowałem w paru firmach w Łodzi, tutaj są perspektywy, polecam jak najbardziej.

Polecam!

Mr.xXx
@Olga

Tego typu portale służą bardziej do wylewania żali na firmę. Brak opini = nie jest chyba tak zle. Rotacja dość mała, nawet na produkcji. Firma się rozwija, jeśli ktoś nie boi się ciężkiej pracy i wysoko postawionej poprzeczki - to jest to miejsce pracy odpowiednie. Odnośnie narzekania - zawsze się coś znajdzie co może się nie podobać. Na plus ludzie i relacje między pracownikami, na minus to to, że struktura organizacyjna nie nadąża za rozwojem firmy.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Czy firma OKB Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Stanowisko operatora CNC Nowy wpis

Czy Państwa firma w najbliższym okresie (2-3 miesięcy) planuje szukać pracownika na stanowisko OPERATORA CNC (tokarki/frezarki). Jestem świeżo po kursie "Podstaw programowania i użytkowania obrabiarek CNC (Haas)". Szukam firmy, w której mógłbym nabrać doświadczenia. Przy ewentualnym kontakcie z Państwa strony, mógłbym bardziej szczegółowo opowiedzieć o swoich umiejętnościach i dojść do ewentualnego porozumienia.

Natalia Nowy wpis
@Stanowisko operatora CNC

Ciekawe, że ktoś o to pyta, bo ja mam podobną sytuację. Więc chętnie się dowie, ale jeszcze, czy można wiedzieć, ile taki świeżak junior może zarobić miesięcznie? Jest opcja na 4500 zł netto na start?

Nowy wpis

@Natalia

Dzień dobry, zapraszamy do złożenia cv na adres biuro@okb.eu. Szczegółowych informacji dotyczących warunków zatrudnienia udzielamy podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

@:)

Czyli jeżeli firma się rozwija to i pracownicy też? Jakieś szkolenia, awanse macie? :-)

@Anna

Niebawem pojawi się wiele możliwości awansu, więcej zdradzić nie mogę. Szkolenia ? Jeśli komuś zależy na rozwoju i awansie szkoli się we własnym zakresie. Na stanowiska funkcyjne zatrudniane są kompetentne osoby.

Gabriela
@:)

Na jakim dziale? Jak możesz podać stanowisko to jeszcze lepiej oczywiście . Pozdrawiam

@:)

szanse na awans są marne, kierownicze stanowiska obsadzone, trzeba pracować dobrych kilka lat żeby awansować licząc że zwolni się stanowisko albo utworzy nowy dział. nie ma stanowisk pośrednich. mowa o biurach. szkolenie z cada było ale czy jeszcze będzie? trzeba się dobrze wbić w moment.

Dominika

No to faktycznie pewnie marne szanse i spora konkurencja. A co z awansami finansowymi? ;)

@Dominika

Jak poprosisz to jest duża szansa ze dostaniesz podwyżkę. inna kwestia to już jej wysokość.

Dominika

A to miło, a czym idzie sobie tu na nią zasłużyć?

Praca dla kobiet

Witam.Chciałam zapytać czy w firmie jest jakiś wolny etat dla kobiet ?czy jest to raczej praca typowo dla mężczyzn?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w OKB Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w OKB Sp. z o.o.?

T

Na wszystkie niezbędne do wykonania pracy.

Najprostszą odpowiedzią jest: adekwatne do stanowiska pracy. Sprzątaczka otrzyma rzeczy dla niej niezbędne, pracownicy produkcji - odzież i obuwie robocze, narzędzia i maszyny; pracownicy biurowi komputery czy też telefony służbowe, a kadra kierownicza również samochody służbowe.

aaaaa

Jest ok

Czy Okb Jankowski Goliński sp.j. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Odpowiedź

Jeśli szkolenie jest zasadne i odpowiada profilowi firmy, to jak najbardziej.

PTB

Chyba jakiś niespełniony chłopak tu się głównie wypowiada. Mogę mówić tylko o produkcji, a tu jest dużo lepiej niż ty wypisują. Pensja OK na warunki w Łodzi, jak wszędzie są ludzie z którymi można pogadać i się pośmiać. Coraz więcej najnowocześniejszych maszyn. Nigdy nie czułem sie wykorzystany, jedynie ciężko było się na początku przyzwyczaić do pracy zmianowej, ale już jest dobrze.

pocahontas

Słyszałem, że wielu doświadczonym pracowników tej firmy w ostatnim czasie zmieniło pracę. Z czego to wynika ?

Polecam!

Ola

@Łukasz czyli ogólnie brak szacunku do pracownika ?

@Ola

To tak w dużym skrócie. Covid odkrył karty za co nas mają.. obniżka pensji o 20 - 30% gdzie ilość zmówień wzrosła... ilość nadgodzin też.. Ciągle poganianie, praca z niekończącą się sraczka - codzienność. Wiecznie za wolno... A w podziękowaniu za nadgodziny czy prace w weekendy (usunięte przez administratora) lub zwolnienie.. Tu mówię o nas Polakach, koledzy z Ukrainy mają dużo gorzej...

Też pracownik

Ciekawe jest to co piszesz. Wskaż proszę ilu Polaków pracuje w weekendy i robi nadgodziny? Według mojej wiedzy jest to okrągłe ZERO. Nie rozumiem więc skąd takie stanowisko w sprawie...

Olga

Cześć, ani tutaj ani na stronie firmy nie znalazłam żadnych informacji odnośnie rekrutacji. Czy jest ona prowadzona albo będzie uruchomiona w najbliższym czasie? Jak się do niej przygotować?

@Olga

Na jakie stanowisko chcesz aplikować? Napisz maila do prezesa (na oficjalnej stronie Okb.eu jest kontakt). Jako że w ostatnim czasie była spora seria zwolnien i wywiało prawie wszystkich doświadczonych inżynierów to pewnie ręce do pracy są potrzebne. Czemu chcesz tu pracować?

Miłosz

To jest bardzo dobry pracodawca więc konkurencja inspiruje do różnych niekorzystnych wpisów.

pop
@Miłosz

Możesz powiedzieć, które firmy są konkurencją ?

To wymyślił... Do prezesa się skarzyc na jego wspólnika... Pewnie liczyłes że MJ zerwie spółkę z DG bo ten (w swoim stylu) podokuczal..

Bartosz

Zastanawiająca jest ta cisza na forum. Od kilku lat tu nikt nie zostawił żadnej informacji, dlaczego?

GGH
@Bartosz

Może dlatego, że jest to dosyć niewielka firma gdzie bardzo łatwo zidentyfikować kto napisał dany komentarz ?

Olga
@GGH

Czyli nasuwa się wniosek, że pracownicy Okb nie mają pozytywnych opinii o pracy w tym miejscu? Bo chyba inaczej nikt by się nie obawiał o pisanie publicznych postów? Przy okazji podpowiesz, czy potrzebują tam teraz kogoś do pracy?

zz
@Olga

hah, niezły tok myślenia - brak opinii na goworku = zastraszeni pracownicy boją się pisać na jakiejś stronce, gdzie ktokolwiek może napisać cokolwiek i jest to miarodajne jak mierzenie detali łokciem. Nie będę się rozpisywał bo szkoda czasu - osobiście, jako pracownik, poleciłbym innym pracę w OKB. Firma się prężnie rozwija, jest wielu pracowników z długoletnim stażem i łbem na karku. Kto chce, ten się rozwija. Zawsze znajdzie się ktoś kto narzeka.

Mr.xXx

klinika_spawacza
@Olga

@Olga - internet ma to do siebie, że człowiek jest anonimowy a to sprzyja wyrażaniu bardziej szczerych odpowiedzi. Firma jest dosyć mała, więc łatwo określić kto napisał daną wypowiedź. Tak naprawdę w wielu firmach najwięcej postów jest pisanych przez pracowników produkcyjnych, którzy czują się anonimowo bo najczęściej jest ich dużo i panuje zawsze jakaś rotacja. W tej firmie kto napisze takie opinie ? Ukraińcy, którzy tam pracują ?

@klinika_spawacza

Nie za wielu pracowników w śród Polaków, obecnie naliczylem 5 - 7.. Gdzie 5 to operatorzy maszyn specjalisci. Ukraińców bardzo wielu... Moja opinia: Firme twardą ręką trzyma prezes, ktory ogolnie nie ogarnia i przez to jest (usunięte przez administratora) Chce jak najwięcej wycisnąć z ludzi, co sprzyja częstym konfliktom. Nerwowa atmosfera, ciągle krzyki, przepychanki na produkcji. Plusy: firma rośnie, zatrudnienie powiększa się. Są obiecanki, może nowa hala da trochę swierzosci w organizacji...

Zostaw merytoryczną opinię o OKB Sp. z o.o. - Bukowiec

• Jak się pracuje w OKB Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKB Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKB Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OKB Sp. z o.o.