Opinie o Warta 24 Plus Sp. z o.o. (w likwidacji) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Warta 24 Plus Sp. z o.o. (w likwidacji). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Warta 24 Plus Sp. z o.o. (w likwidacji) o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Warta 24 Plus Sp. z o.o. (w likwidacji) w Warszawa

Z tego co tu widzę to już ze cztery lata temu ktoś pytał wstępnie o ten cały stan likwidacji ale dla mnie jakieś to niejasne jest po tych tutaj komentarzach. Zwłaszcza ze do dziś już się urwały. Mógłby ktoś kto jest wtajemniczony opisać co się konkretnie stało? Co z pracownikami przede wszystkim?

Adios

Z perspektywy osoby która przepracowała kilka miesięcy w CC w Lublinie mam już dość wyrobione zdanie. Zajmuje się rejestracją szkód. Ogólnie myślę, że praca jest dobra szczególnie dla studentów, dla osób którym zależy na elastycznym grafiku albo nie chcą pracować codziennie 8 godzin. Za zrobienie 120 godzin jest 100zł premii za 150 godzin 200zł więc po prostu warto tych godzin trochę porobić. Największą wadą tej pracy są bezpłatne przerwy. Jest to bardzo nie fair ze strony pracodawcy, bo myślę, że minimum 20min przerwy przy takiej pracy powinno być zapewnione pracownikowi. Tym bardziej, że to praca, w której ciągle trzeba mówić i ciągle być skupionym a jest to dość męczące. Denerwujące jest to że liczony jest czas zalogowania, więc jeśli komputer włącza się 15 minut to po prostu siedzisz i czekasz. Moim zdaniem pracodawca, który chce w ten sposób rozliczać pracowników powinien zapewnić odpowiedni sprzęt, bo to jest po prostu strata pieniędzy pracownika. Kolejny minus to słabe słuchawki, jakość połączenia potrafi być naprawdę fatalna co też jest niedopuszczalne, bo pracujemy na danych innych ludzi więc wszystkie adresy i maile muszą być zapisane poprawnie a przy takiej jakości połączeń jest to często bardzo utrudnione. Minusem są też ciągłe zmiany które wchodzą, są one tak częste, że pytając o coś 4 osób można uzyskać 4 różne odpowiedzi- widać że sami konsultanci i liderzy gubią się w procedurach :) Jeśli chodzi o plusy to jest to całkiem spoko kasa, która rośnie wraz z tym jak długo pracujesz. Dodatkowo dochodzą premię za 100% jakości co wcale nie jest aż takie trudne do zrobienia. Elastyczny grafik, zawsze można się dogadać, zamienić zmiany, nie przyjść w ogóle oraz jest możliwość pracy w sobotę. Są osoby zatrudnione na uop, niektórzy przechodzą na nią dość szybko. Jest mała rotacja jak na cc i sporo pracowników którzy pracują naprawdę długo, co za tym idzie musi być tu raczej ok. Są premię za polecenia do pracy. Sama praca mimo że jest to słuchawka jest dość odpowiedzialna i trzeba być w miarę ogarniętym, bo produktów jest dużo i o wielu rzeczach trzeba pamiętać. Klienci są raczej ok, rzadko trafia się trudny niemiły klient, raczej rozmowy są miłe lub neutralne. W pracy mam poczucie rozwoju, pracowałam już na 2 słuchawkach i robiłam ciągle to samo, klepanie ciągle tego samego, tutaj co chwilę jest jakieś szkolenie, poszerzamy swoje kompetencje, na przykład ostatnio organizujemy także pojazdy zastępcze, także jest to coś innego więc na pewno to duży plus. Jak ktoś ma jakieś pytanie chętnie odpowiem.

Renata
@Adios

@Adios Czy Warta 24 Plus Sp. z o.o. (w likwidacji) dalej funkcjonuje? Wie ktoś coś na ten temat? W internecie nie widzę o tym żadnych jasnych informacji. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

@Renata

Nie rozumiem pytania, co masz na myśli?

Zainteresowany Nowy wpis
@Adios

Cześć, mogłabyś coś więcej napisać o rozmowie kwalifikacyjnej (jakie pytania, ile trwała ?)Słyszałem o jej dwóch etapach tzn. Publiczna i indywidualna. No i jakie są realne zarobki ? Szukam stałej, stabilnej pracy i nie wiem, czy praca w Warcie jest właśnie dobrym pomysłem. Dziękuję.

Zainteresowany Nowy wpis
@Zainteresowany

I jakbyś mogła rozwinąć jeszcze temat organizacji samochodów zastępczych ?

Weronika Nowy wpis

Hej! Jakie trzeba mieć wykształcenie aby zacząć prace w tym miejscu? Czy jest możliwość rozwoju ? No i jaka umowa na początek ?

Tymon

Szkoda, że tak musiała zakończyć się działalność.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Warta 24 Plus Sp. z o.o. (w likwidacji)? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Praca w Niemczech - Produkcja Pakowanie lub rozbiór mięsa?
Dawid

@Adios To świetnie, że wyrażasz chęć podjęcia pracy w firmie WARTA 24 PLUS. Na jakie stanowisko chciałbyś aplikować? A może już aplikowałeś i dostałeś propozycję współpracy? Z tego, co widać to @czerwona fasolka ma wiedzę na temat funkcjonowania tego przedsiębiorstwa - może zatem ona udzieli Ci odpowiedzi. Powodzenia!

@Dawid

Dzięki :) Myślę o rejestracji szkód. Czekam w sumie na kontakt od firmy no i też o więcej opinii:)

@Adios

@Adios Oczywiście, całkowicie to rozumiem - takie opinie w dużej mierze potrafią ukształtować nasze początkowe podejście do danego pracodawcy. Napisz nam jeszcze, jak w WARTA 24 PLUS wygląda proces rekrutacyjny - wysyłałeś do nich swoje CV, czy powoływałeś się na ogłoszenie? I oczywiście daj nam znać, jak już Ci odpowiedzą.

@Krystyna

Czekam na odpowiedź:) PS: Jestem kobietą, ten nick może trochę zmylić :)

@Adios

@Adios Masz rację - ten nick może zmylić. Bardzo Cię w związku z tym przepraszam. Już parę dni minęło od Twojej ostatniej aktywności na tym wątku. Czy już zatem dostałaś odpowiedź od firmy WARTA 24 PLUS?

Tak, zostałam przyjęta

@Adios

A zatem to świetnie! Serdecznie Ci gratuluję otrzymania pracy w firmie WARTA 24 PLUS. W takim razie powiedz, czy przyjęłaś tę propozycję. Jaki rodzaj umowy proponują na samym początku współpracy - od razu umowę o pracę, czy dopiero po pozytywnym przejściu okresu próbnego?

@Krystyna

Dziękuję:) przyjęłam propozycję, proponują umowę zlecenie, ale osoby które już dłużej pracują są zatrudnione na podstawie uop.

Adios

Hej. Myślę o rozpoczęciu pracy w Warcie. Może mi ktoś powiedzieć czy są jakieś realne możliwości rozwoju, czy z poziomu słuchawy można robić potem coś ambitniejszego? I też jak wygląda kwesta wynagrodzenia? Czy jest to minimum, czy więcej, może jakieś premie? Pozdrawiam

Dawid

Na jednym z ważniejszych portali z ogłoszeniami zauważyłem ostatnio, że WARTA 24 PLUS poszukuj w chwili obecnej doradcy ds. obsługi klienta i agenta ubezpieczeniowego. Może ktoś ostatnio aplikował i wie, jak wygląda cały proces rekrutacyjny? Bardzo proszę, żebyście podzielili się z nami wszelkimi, zgodnymi z prawdą, informacjami o tym pracodawcy.

Patii

Czy ktoś się orientuje czy dalej trzeba pytać o możliwość przerwy?

czerwona fasolka
@Patii

Patii to zależy od ruchu :) Jeśli jest w miarę spokój to się przełączasz i idziesz i nie ma problemu. Jeśli jest spory ruch na infolinii, czyt kolejki to jeśli chcesz iść na dłużej to lepiej to uzgodnić, jeśli na przysłowiową toaletę to nie :)

lubę Wartę

Pracują w Warcie moje koleżanki. Są zadowoleni z pensji, atmosfery w pracy i nie zamierzają się zwalniać. A więc się zmieniło wszystko na dobre.

@lubę Wartę

To w takim razie nie pracują w Warcie w Lublinie...

luz
@xyzzz

Praca w Lublinie to niezly meksyk. Szczegolnie w komunikacji przerabane, bo Goska rzadzi od wielu lat. Tak to jest jak sie ma plegary od samego poczatku zatrudnienia :) Jak lubisz tyrac to praca dla ciebie. No i przy okazji jak dasz z siebie wszystko pracujac od rana do nocy 7 dni w tygodniu to mozesz zarobic calkiem niezle

@luz

Na stornie "pracuj.pl", w zakładce: profil pracodawcy, Warta pisze o sobie m.in: "Łączymy pasję i zaangażowanie naszych pracowników ze stabilnością i doskonałą atmosferą pracy. Jesteśmy otwarci na ludzi o nieszablonowym myśleniu, kreatywnych, wychodzących poza schematy. Zaangażowane osoby doceniamy nie tylko premiami rocznymi lub kwartalnymi, ale wyjątkową postawę, pracę wykraczającą poza standardowy zakres obowiązków oraz budowanie pozytywnej atmosfery, nagradzamy także na dorocznej Gali Programu Wyróżnień. W Warcie panuje klimat współpracy i dobrych, koleżeńskich relacji." Nie wiem, co powiedzieć na ten wymysł. Z pewnością nie pisał tego nikt, kto pracuje w Lbn. Moim zdaniem wpis jest wielkim nieporozumieniem, kłamstwem, bajką. Praca tutaj nie ma nic z poszanowaniem pracownika..

Wiki

WARTA 24 PLUS ma opinię dobrego pracodawcy. Może trzeba spojrzeć w lustro?

Szczęśliwie były już klient

WARTA UJAWNIA DANE OSOBOWE!! Odradzam współpracę - ujawnili moje dane osobowe nazwisko, PESEL, adres zameldowanie, dane o moim kredycie hipotecznym. Wysłali pismo o szkodzie zamiast do Banku to na pomylony adres prywatny. Domagam się od nich wypłaty odszkodowania za ujawnienie moich danych, sprawa jest już u Rzecznika Finansowego; Biuro GIODO również wszczęło wobec nich postępowanie. Nawet przeprosin nie dostałam. Żałosne kogo zatrudniają i jak nie próbują nawet brać odpowiedzialności za błędy. Nie zawierajcie umów z Wartą jeśli nie chcecie aby Wasz PESEL krążył wśród nieuprawnionych.

xyzzz

" Klienci nie są najważniejsi. Pracownicy są najważniejsi. Jeśli zadbasz o swoich pracowników, oni zatroszczą się o klientów". Richard Branson. Tak dla przypomnienia...

biker

Nigdy więcej nie zacznę pracy w firmie tylko po tym jak została mi ona zarekomendowana przez jednego ze znajomych. Tak miałem w poprzedniej firmie. Te z kolei sam sprawdziłem w kilku źródłach i się nie przeliczyłem. Pracuje w Warcie już od dłuższego czasu i jak na razie mi się podoba. W końcu skończyły się problemy z finansami

alex

Byłem dzisiaj na rozmowie w Katowicach i nic nie sciemniają

marek

siema, jakie są zarobki w contact center w Lublinie? rozważam jeszcze inną możliwość - czy 2,5k na rękę jest tam możliwe?

ubawiony

Kolega to ten niedoceniany niezastąpiony pracownik roku czy też zwyczajnie zazdrości szefowi trenerek?

xerxes

Skoro już tutaj wpadłem napiszę co myślę o pracy w Warcie w Lublinie. Kadra kierownicza to katastrofa, zaczynając od grubaska Jaworskiej czy jak jej tam, ta średnio ogarnięta "trenerka" na dyrektorku, który pewnie sprzedałby duszę diabłu żeby tylko utrzymać się na stanowisku kończąc :) Jeśli lubicie pracę z amatorami to idealnie trafiliście :)

xyz

Witajcie!Warta ogłosiła rekrutację do Contact center i jestem już umówiony na rozmowę rekrutacyjną w Katowicach.Chciałbym dowiedzieć się od Was czy jest sens się tam pojawić.Na jakie zarobki można liczyć? Wiem,że przez pierwsze 3 miesiące jest umowa zlecenie,potem wynagrodzenie akordowe.Chodzi mi o konkretne kwoty jakie można osiągnąć przez pierwsze 3 miesiące i potem.Jaka jest atmosfera? Czego można spodziewać się na rozmowie rekrutacyjnej? Ma to trwać do 3 h.Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

major

Firma krzak. Zdecydowanie nie polecam.

krystyna

o a czy w Katowicach nie szukają kogoś do pracy w biurze w tym Warta 24 Plus? bo może bym się nadała, dawno temu pracowałam kiedyś w warcie, później z przyczyn niezależych ode mnie musiałam zrezygnować, ale pracę wspominam sobie bardzo miło, więc z chęcią wróciłabym jeśli tylko miałabym taką możliwość ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Warta 24 Plus Sp. z o.o. (w likwidacji) - Warszawa

Warta 24 Plus Sp. z o.o. (w likwidacji)