Flexipool

Olsztyn

Flexipool

Opinie o Flexipool

Flexipool / conectiva to najgorsza firma przez którą w życiu szukałam pracy za granicą. Jest tam Henk nie warto go o nic pytać bo nigdy nic nie wiem podobnie jak Donat- ten znowu próbuje grać dobrego dla wszystkich, udaje kumpla a jak przychodzi co do czego np. Gdy zachorujesz to go to gówna interesuje masz (usunięte przez administratora) do pracy. Udzieli informacji nie na temat. Ciągle zasłania się kimś! Nie można się z człowiekiem dogadać zawsze się śpieszy nigdy nie ma czasu wyjaśnić o co chodzi w ich śmiesznych umowach. A jak ktoś do niego ma jakieś pytania słyszy odpowiedz '' jutro przyjade pogadamy'' i tak go przez kolejnych kilka dni nie ma. Jest też tam Marcin tzw Pinola biedny ciągle zasypany. .. nigdy wyspać się nie moze ale tak się kończą niestety imprezy, chlanie i cpanie pierwszy raz w życiu poznalam tak nie odpowiedzialnego człowieka, ściąga ludzi do pracy a nie potrafi im zapewnić nawet średniej godzin. Po czym słyszy się '' nie martw się i tak nie zabiorą ci za mieszkanie bo 20h nie masz przepracowanych'' to ja się pytam gdzie moje pieniądze. Wsiadasz do busa po pracy po wyczekiwaniu 2h a ten jeszcze narezany. Ludzie porażka jakaś :/ po za Marcinem jest też Jacek tez ciągła impreza nie śpi wcale tylko laski w głowie i luna dobra można się rozerwać ale nie do stopnia ze spisz po 2h i jedziesz całymi dniami na wspomagaczach. Co później się kończy zabranie prawka bo wypadek. Człowieku ogarnij się. Lepiej byście się wzięli za konkretne zajęcia typu zadbanie o zakwaterowanie bo co to się dzieje w hotelach to jakaś porazka. Brud syn i ubóstwo. Ciągle awarie jak nie wody to prądu. A z reszta nie warto się rozpisywać. PORAŻKA! NIE Polecam. STANOWCZO ODRADZAM. Chyba ze ktoś nerwicy chce się nabawić. PS. Dobre opinnie mają tylko ci co kochają cpanie imprezy i seks. To miejsce dla takich ludzi niestety

Zostaw opinię o Flexipool - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Flexipool