Martho flexwerk

Opinie o Martho flexwerk

Niezadowolony

Agencja powinna sie przemianować na turystyczna. Ludzie siedzą po miesiac albo dluzej na hotelu, pracy nie ma a nowi przyjeżdzają. Oferty od zaraz to jedna wielka ściema. Zadnej stałej pracy! Przyjeżdżasz na cebulki a wyślą cie do pola. O tym czy idziesz i ewentualnie gdzie dowiadujesz sie o 22 dzien przed. NIE POLECAM!

Zostaw opinię o Martho flexwerk - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Martho flexwerk