Nl Jobs

Opole

Nl Jobs

Opinie o Nl Jobs

Niezadowolona

Witam,pracowalam w Nl Jobs kilka miesięcy.Na początku zarobki nie były fajne,ale może dlatego że byłam na wiekówce. Przy 40h tygodniowo zarabiałam około 180 euro,pozniej (po 2 miesiącach)gdy zaczełam wyrabiać normę na pomidorach było to około 30-40 euro więcej - JUZ NIECO LEPIEJ) Praca jaką robiłam na szklarni nie była cięzka ale fakt gdy przygrzało słońce to mozna było paść na pysk..no ale nie mam co narzekac inni mieli gorzej.:) Co do służbowego samochodu?Fakt..nie zawsze gdy zgłosisz prawko to je dostajesz...ja Niestety dostałam...nie mając żadnych korzyści z tego tylko zasrane obowiązki. Ps.Moja koleżanka dostała 300 euro kary za jedną mała ryskę. (mogła rozwalić pół auta,bo za to też by zapłaciła 300 euro) :) Firma Nl Jobs nie jest najgorsza firmą... Mnie zaczął denerwowac jednak fakt,że dlaczego wszyscy pracownicy płacą tyle samo za mieszkania czyli 80 euro tygodniowo! Dlaczego? skoro niektórzy trafiają na zajebiste warunki np. domki w których sa pokoje 1 lub 2 osobowe...zajebisty ogród,kuchnia,łazienka a niektórzy trafiają na ,,hotele,, gdzie sa pokoje 3 lub 4 osobowe, kuchnia szpitalna 2 pietra nizej,gryzonie biegające po pokoju ( tak mi sie trafiło) :) łazienka metr na metr no i pokoje,w których powinna mieszkać jedna osoba a nie np. 2 gdzie metraż takiego pokoju to 2 na 3 metry.. ZROBIŁAM ZDJĘCIA TAKICH POKOI,ŻEBY WAS ZAINTERESOWANYCH PRACA W NL JOBS POINFORMOWAĆ (FOTKI MOGE PRZESŁAC PRYWATNIE NA MAILA;) Koordynatorzy jednak mają pracowników w dupie..ich zasranym obowiązkiem jest przeniesienie pracownika na inny pokoj lub mieszkanie oczywiscie gdy jest taka możliwość,ponieważ nie mieszkamy tam za darmo. Co do kar? straszą za każdym razem za to kara i za tamto.. oczywiscie czasami tak jest..(ale kiedyś było gorzej .. wspominam Słynnego opiekuna Pana Borysa ze Slota ten to był dopiero DRAŃ :P co do kar to nikt nie był mu równy + lubił w każdym pokoju cos sobie podwędzić,skubnąć ale co tam.. Dupka mu rosła.:) Kończac mój wywód... Prace w Nl Jobs polecam osobą POZA WIEKÓWKĄ..na wiekówce to jesteście tanimi rumunami,którzy zarabiają mniej niż holenderski menel na skupie złomu...Nl Jobs daję Ci 3- za moją przygode z Tobą.. :) Nie było tragedii ale pieprz się.:)

Zostaw opinię o Nl Jobs - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nl Jobs