Adecco

Opinie o Adecco

dada

Pracowałam przez Adecco czekanie na umowę długie prosić się trzeba panie w B Biurze jak by w innym ŚWIECIE pytam o umowę nikt nic nie wie czy pracujemy w weekendy też nic nie wiedzą brak organizacji po szkoleniu okazało się że zostajemy na 8godz choć Pani w Adecco nic takiego nie mówiła .ogólnie spoko może dlatego że trafiłam na fajną ekipę co do Adecco czytajcie umowę sprawdzające 100razy i czytajcie małym drukiem

Zostaw opinię o Adecco - Niepołomice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adecco