Electrolux Zarow

Opinie o Electrolux Zarow

michal

Ja pracowalem w Electrolux 3lata I szczerze nie polecam juz minal rok jak pracuje w pewnum zakladzie obok to co teraz slysze od znajomych o tej firmie to szok jawny moving i wyzysk czlowieka przrz czlowieka podwyzki mimo dzialajacych zwiazkow mniejsze jak inflacja nor my coraz wieksze teraz mi jest dobrze mam peace ktora lubie I za ktora dostaje godziwe wynagrodzenie kierownictwo sympatyczne jest ok.a tak na marginesie to prawda ze elux jako pierwszy chce zatrudnic murzynkow z afryki Bo u nas tak mowia ?pozdrawiam kolegow z technologii ✌

Zostaw opinię o Electrolux Zarow - Żarów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Electrolux Zarow