Beverly Hills

Szczecin

Beverly Hills

Opinie o Beverly Hills

Niezadowolona Klientka

Ten salon to jakies jedno wielkie nieporozumienie, jestem bardzo niezadowolona, nie potrafią myć, czesac a jesli chodzi o farbowanie to w ogóle nie maja o tym zielonego pojęcia. Szef jak i cała jego załoga nie wiedza co to znaczy obsługiwać klienta profesjonalnie. Pracownica w ogóle nie słucha tego co klient do niej mówi. Pani Ania to chyba nigdy w życiu nie farbowała. Nie dosc ze chciałam blond a wyszedł perfidny żółty to ta Pani wyklucała sie ze jest ok. Klienci wychodzą stamtąd niezadowoleni a oni sobie z tego nic nie robia bo jak to twierdzi ich szef maja tylu klientów dziennie ze osoby ktore sa niezadowolone i tak nie sa w stanie im nic zrobic. Ludzie ostrzegam przed tym salonem, omijajcie go szerokim łukiem, Ci ludzie minęli sie z powołaniem!!! Nabijają ludzi w butelkę i śmieją sie z tego. Mam tu salon w Galaxy w Szczecinie

Zostaw opinię o Beverly Hills - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beverly Hills