LUKSMANN HR

Zbigniew K.

Byłem. Oferta pracy zgodna z opisem. Polecam

tango_miet@tlen.pl
@Zbigniew K.

Witam chciałbym podjąć w Waszej firmie pracę w systemie lub cały m-c. Mam doświadczenie na Bdf oś skrętna - Pflaum, Paul Kolberg. Mówię i czytam po niemiecku i angielsku. Posiadam ADR. Tel : 0048/ 607 518 843. Pozdrawiam Mieczysław Kochański

Marecki

Polecam firme w 100% bardzo profesjonale podjscie, oby wiecej takich!!! pozdrawiam

Kazimierz
@Marecki

Twoja wypowiedź jest z poziomu pracownika, który znalazł pracę za pośrednictwem firmy LUKSMANN HR? Jeżeli tak to, czy możesz napisać, jak to się stało, że trafiłeś akurat na tego pośrednika pracy? Słyszałeś przychylne opinie, czy może po prostu pracować za granicą i znalazłeś ogłoszenie, które dodawała akurat ta firma? Bądź tak miły i przedstaw, jak to wyglądało w tym konkretnym przypadku.

Bartek

Polecam. Przed wyjazdem do pracy wszystkie warunki są potwierdzone przez LUKSMANN na piśmie. U mnie się zgadzało. Pozdrawiam Panią Beatę :)

Kazimierz
@Bartek

Firma sama z siebie potwierdziła warunki, które przedstawiła na piśmie, czy może było to wykonane na Twoją prośbę? Zastanawia mnie jeszcze, jak to się stało, że zdecydowałeś się na pracę akurat za ich pośrednictwem? Znałeś wcześniej tę firmę, czy może po prostu aplikowałeś na ogłoszenie, które dodali? Uzupełnij, proszę, jak to wyglądało.

Grzechu111
@Weronika

jestem kierowcom i całą odpowiedzialnością polecam pracę z LUKSMANN. Przynajmniej mi się super trafiło. Zakwaterowanie mamy hacjenta z basenem, codziennie w domu i minimum 2000 euro miesięcznie. Śmigam na czteroośce.

Franciszek Nowy wpis

dziekuje firmie luksmann za załatwienie mi dobrej pracy. wszystko jest okej, dobrze sie pracuje. plus za bycie pod telefonem nawet po dojeździe, nie ma olewania - tak trzymać

Kazimierz Nowy wpis

Praca jaka była umówiona taka jest rzeczywiście. Ciągły kontakt, bez zarzutu. Firma w której pracuje też godna polecenia. Jeżdze w kassel na bdf- polecam i pozdrawiam

Inia Nowy wpis

Firana bez języka 2 / 2 na Hamburg widzę ze wisi. Po opisie wiem, że kończąc okres próbny można się starać o negocjowanie stawki. Wychodzi około 2 650 euro. Czy warto partnera wysłać?

Rafał Nowy wpis

jeżdze na bdf w kassel, dobra firma, kasa na czas, a czasem nawet i przed, wszystko ok

سائق شاحنة

سائق شاحنة

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Bardzo polecam, okazało się, że mam 150€ więcej na rękę niż goście którzy przyjechali sami poza agencją, tyle sięsłyszy, ze agencje coś zabierają a tu jak widac dają wiecej, polecam wszystkoe sie zgadza

Barteeek

klasa, klasa, klasa! jestem naprawde szczerze zaskoczony poziomem obsługi i tym, że to pierwsza agencja z której skorzystalem gdzie naprawde warunki się zgadzają i że ludzie się interesują a nie tylko załatwiaja prace i zapominaja tak jak w niektórych firmach- tutaj doświadczyłem naprawde super obslugi dlatego bede polecał!

zgadza sie wszystko z tym co miało byc, staly kontakt, duzo informacji przydatnych kiedy sie pracuje za granica ,naprawde polecam

Mariusz

Przed wyjazdem warunki na piśmie, na miejscu zgodnosc z tym co było omawiane. wszystko na razie jest ok, a pracuje juz 3 miesiąc :D polecam - wywrotkarz z gery

Mania

Mnie to zastanawia czemu niektóre oferty maja w kwocie wpisane stawki w euro a niektóre są w złotówkach. Na przykład wiem, że kelner ma 2 200 euro brutto miesięcznie a budowlaniec 15 000 zł brutto miesięcznie. Czy to jest na umowie, że każdy ma w innej walucie płacone?

Krystian

Z całego serca chciałbym podziękować firmie za profesjonalizm i wsparcie, które otrzymałem podczas procesu znalezienia pracy jako kierowca CE w Niemczech. Dzięki zaangażowaniu i skuteczności udało mi się szybko znaleźć satysfakcjonujące zatrudnienie, które spełniało moje oczekiwania pod względem warunków pracy i wynagrodzenia, 3200€ netto co miesiac na koncie

M.

Serdecznie polecam, dużo informacji wszystko jasno przedstawione a co najwazniejsze na miejscu sie wszystko zgadza, kierowca tandemu z Bielefeldu M.M.

Firme LUKSMANN polecam każdemu z całego serca, są pomocni załatwianiu spraw

Grzegorz

Super firma polecam i pozdrawiam Panią Monikę

Sławek

jest ok pracuje 3 miesiac praca do 15 zawsze jest, tak jak ma byc, firma tez okej, i kontakt z luksmann stały bez zarzutu

Marysia
@Sławek

Czy to oznacza, że nadgodziny nie są w żaden sposób możliwe, nawet dla chętnych? Zastanawiam się czy trzeba specjalnie dobrać sobie jakieś inne zlecenie do tego i jak wtedy na kasie można wyjść. Ósemki dzienne to tu norma?

Sergiusz

polecam firmę Luksmann, wszystko sie zgadza, warsztat w którym pracuje bardzo dobrze wyposażony, kontakt z firmą luksmann stały, bez zarzutu, polecam panią Marlene, mechanik

Radek

profesjonalne podejście, wysoki poziom obsługi

Wszystko w porzadeczku, az nad podziw ze są jeszcze agencje ktore faktycznie zalatwiaja dobra prace, polecam

lalalla

jestem pozytywnie zaskoczony poziomem obsługi oraz tym, że wszystko na miejscu zgadzało sie z tym co bylo omawiane przez tel. kiedys jechałem przez deltę i było wszystko odwrotnie, tutaj wrecz przeciwnie! klasa!

Coś będę mieć dodatkowego za to, że znam niemiecki? Spoglądam na oferty dla mechanika do Kessel, jedna jest z językiem druga bez a wynagrodzenie i tak wpisują takie samo 2 650 – 2 800 euro. Nie ma jakiegoś dodatku za to przypadkiem?

Konrad

kasa terminowo, baza socjalna okej, normalna firma, bez gonienia przez dyspo bardzo fajnie, naprawde polecam pracuje w Koblencji na wywrotce

Zostaw merytoryczną opinię o LUKSMANN HR - Wrocław

• Jak się pracuje w LUKSMANN HR?

Zobacz opinie na temat firmy LUKSMANN HR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 139.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUKSMANN HR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 110 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LUKSMANN HR?

Kandydaci do pracy w LUKSMANN HR napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LUKSMANN HR