Altkom Akademia

Opinie o Altkom Akademia

Czytam te opinie i otwieram oczy ze zdziwienia. W Altkomie pracuje się bardzo dobrze! Finanse to kwestia indywidualna - jak wynegocjujesz tak masz. Polecam każdemu Altkom Akademię zarówno jako świetną firmę szkoleniową, A także jako fajnego pracodawcę. Bardzo bałam się urlopu macierzyńskiego i powrotu. Firma stanęła nawet więcej niż na wysokości zadania. Nie będę pracowała tu całe życie. Nie ukrywam, nie jest to moim celem, jednak uważam, że jest to wartościowy pracodawca, który zapewnia dobre warunki pracy i przyjemną atmosferę. A negatywne opinie mam wrażenie, że są od osób, które nigdzie indziej nie pracowały. Oczywiście, nigdyy każdemu się nie dogodzić. I jak w każdej pracy - trzeba pracować (może z tym niektórzy mają problem).

Zostaw opinię o Altkom Akademia - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Altkom Akademia