Ewelina

Opinie o Ewelina

Sąsiad

Polmotors to najgorsza fabryka a Graboś to jest oszust wyrolował firmę na milion zł ma nie legalne parkinki w magazynie ludzie pracują na prasach . My sąsiedzi mamy tego dość huk jest 24h prasami i nie zostawimy tak tego chcemy mieć cisze i móc spać w nocy

Zostaw opinię o Ewelina - Mazańcowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ewelina