Opinie o MPT Tabo w Bogucin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MPT Tabo. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MPT Tabo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MPT Tabo w Bogucin

Małgorzata Nowy wpis

Ktoś tutaj zachwala że godziwe pieniądze, ale bez konkretów wygląda to mało przekonująco. To ile tam się dokładnie zarabia?

jack Nowy wpis
@Małgorzata

ja też chciałbym wiedzieć ile można zarobić te 4 tys są realne?oczywiście do ręki?

piotrekzpiotrkowa Nowy wpis

Nygus zawsze bedzie narzekac na wszystko. Moze nie wszystko jest idealne i perfekcyjne ale jak ktos chce zarobic to wyaje mi sie, ze zarobi godziwe pieniadze. To ze ktos se posiedzi w tel, tu sie w kiblu schowa, tam se pogada godzinami to to jego wina ze sianko jest jakie jest. Place mniejsze bo jest kryzys gospodarczy wiec poniekad to rozumiem. Oczywiscie tez bym wymienil kilka niepotrzebnych sytuacji badz osob ale nie przejmuje sie tym. Trzeba robic swoje i tyle. Dla ROBOTNYCH polecam tego allegrowicza.????

Karol Nowy wpis

Cześć, jak wygląda proces rekrutacyjny do pracy w firmie MPT Tabo? Są jakieś szczególne wytyczne, które należy spełnić, aby móc w ogóle myśleć o zatrudnieniu? Jak to wygląda z perspektywy zainteresowanego pracownika? To bardzo ważne, dlatego może ktoś coś odpowie?

xD

Zdublowana strona firmowa MPT Tabo...

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie MPT Tabo? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Lawinia

Zgadzam się z wypowiedzią osoby Tomek.

Zastanowcie sie 100 razy zanim zaczniecie prace w tej firmie. I nie liczcie na to ze bedziecie pracowac w dzien bo zaraz was sciagna na nocki. Popracujecie 2 tyg i albo na nocki albo was mile pozegnaja. Pracowalem na nockach jakis czas. Plusow nie ma zadnych. Minusy idziesz na 21 i nie wiesz o ktorej wyjdziesz bo nie pracujesz 8 godzin tylko tyle ile trzeba zrobic raz to jest 6 godzin 5 godzin a raz 12. Do tego wielce szanowny kierownik robi wielki problem by was poinformowac ile jest do zrobienia. Kolejny minus BŁĘDY jezeli wydasz za malo w zestawie zaboeraja Ci 10 zl jezeli za duzo z wyplaty leci Ci 20 zl. Mowia ze to po to by sie bardziej skupic SMIECH NA SALI! Aaa maly szczegol.. noe udowodnia Ci ze popelniles blad po prostu zabiora Ci swinie i juz. Lub kierowca hapsnie jakiegos batonika w trasie i juz to Ty jestes stratny. Kolejny minus beda Ci mowic ze bedziesz duzo zarabiac. Alr nor oszukujmy sie 2800 przy takiej pracy to i tak jest malo. Mozesz zarobic nawet 3 tys ale pamietajcie na BŁĘDACH to i tak im sie wyrowna by mniej placic. Aha zapomnijcie o urlopach od wrzesnia do grudnia bo obchodza targi goracy sezon. Pracujecie jak woly po 12 godzin bo organizacji w pracy to nie ma. A dniowka jak przyjdzie to nie pomaga bo jeszcze boedne chlopaki zaspane sa moze jak wypija 3 kawy i zajaraja 3 fajki w ciagu godziny to bedzoe im sie chcialo (usunięte przez administratora) ruszuc. Ja jiz swoje tam zrobilem i dziwie sie ludzia ktorzy tam siedza po kilka kilkanascie lat. Ale slyszalem ze niektorzy juz niedlugo jal dalej beda traktowac pracownikow jak gow.. NIE POLECAM!

Zostaw merytoryczną opinię o MPT Tabo - Bogucin

• Jak się pracuje w MPT Tabo?

Zobacz opinie na temat firmy MPT Tabo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MPT Tabo?

MPT Tabo