Berolina

Opinie o Berolina

k

pracowałam w tej firmie około 10 miesięcy. dobra opcja dla studentów, ponieważ można sobie dopasować grafik. co piątek zgłaszam jak mogę pracować w kolejnym tygodniu. Miałam blisko na uczelnię, co też jest sporym plusem (UKSW). W firmie pracują sami młodzi ludzie, atmosfera bardzo luźna i przyjazna. Co do wykonywania pracy - rozmów telefonicznych, uzupełniania bazy danych i innych dodatkowych prac biurowych - ok. Ja się wkręciłam i mi się podobało. Jest duża baza firm, z której korzystałam, było do kogo dzwonić. Polecam

Zostaw opinię o Berolina - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Berolina