Opinie o Interconsult w Piła

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Interconsult. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Interconsult o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interconsult w Piła

Arkadiusz Nowy wpis

Są @małpka. Firma Inter-Consult jest dystrybutorem produktów sieci Plus odd 1996 roku po dziś dzień. Mają też super serwis urządzeń telekomunikacyjnych. Ostatnio oddałem im do naprawy telefon i czekałem niecały dzień, a zapłaciłem mega małą kwotę i jestem zadowolony!

Twójkoszmar Nowy wpis

Albo się go bali :) bo jak wiadomo On z lamusami się nie pieścil

Koleżanka twojegokoszmaru Nowy wpis

No dokładnie ile można ... Ze zdrowiem trzeba sie liczyć bardzo. Wszyscy tak łatwo sobie pisali opinie, ale cwaniaków nie było jak mieli okazje sówkę zdanie wyrazić. Woleli miedzy sobą popierdo*lic bzdury ... Lub teraz na forum. Jakoś kolejek do pokoju nie było zeby powiedzieć liderowi co myślą o jego zachowaniu ... A dlaczego tych kolejek nie było ? Bo sa dwulicowymi fałszywcami !!!!! I taka prawda.

Twójkoszmar Nowy wpis

Hahah dokładnie! Nie wiem co to za przyjemność siedzieć przy boksie" czupakabry " przy ktorej na sam widok robiło się nie dobrze... ale ch*uj z nią bo to nie oto chodzi ze smierdziala w pizde tylko o jej nastawienie do pracy... brak wynikow i totalną zlewke na to co robi... przychodząc by odpierdolic sama godzinowke nigdzie nawet na łopacie daleko nie zajdziecie :)

Brałeś udział w rekrutacji do Interconsult. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Koleżanka twojegokoszmaru

Wy uszy pierw wyczyścić, a potem zacznijcie słuchać głupot !!! Przestańcie tu pier**lic bzdury o złym zachowaniu Patryka !!!! Ze wyrzucił kogoś bo śmierdział !!! No komedia. Żarty sobie robicie?!!! Widocznie do niektórych ludzi sugestie nie dochodzą wiec trzeba wiadro zimnej wody wylać na głowę zeby ktoś w końcu coś zrozumiał ... Bo warunki do pracy musza być !!!!

Koleżanka twojegokoszmaru

Dokładnie masz racje my dobrze wiemy w czym rzecz,a może przestali byście tak (usunięte przez administratora) obrabiać waszym kolega z pracy, dlaczego nie powiecie im tego wprost ?! To sie właśnie nazywają fałszywi koledzy z pracy. W pracy z Tobą ładnie pięknie gadają, a teraz sie okazuje ze cisną po liderach. Byście sie wszyscy do roboty wzięli bo z waszym podejściem do pracy to k**rwa nawet łopaty by wam nie dali. Fałszywce jedne !!! Skoro wam tak złe tam było to trzeba było zabrać pudełeczko walizka w rękę i w doroge !!!!!!! A nie opie*****cie (usunięte przez administratora) liderą jacy to oni ,,NIBY" źli byli. Pozdrawiam sympatyczna koleżanka z pracy KONSULTANTKA :)

Amanda34

Jest bardzo źle, też słyszałam, że Patryk wyrzucił dziewczynę z pracy bo śmierdziała i się jeszcze z niej wyśmiewali tam w grupie, podobno się też kłócił z tą pośredniczką pracy z Fallworka o nią bo skargę wniosła na niego a on to wyśmiał przy grupie... i jak ma być dobrze w tej pracy... 0 jakiegokolwiek profesjonalizmu... A najlepsze, że temu Rafałowi to nawet nie dawali szans się obronić, a kiedyś też coś takiego było, że rozmowy się nie nagrywały to pozwolono mu to udowodnić i wrócił do pracy, a teraz to wszyscy z tamtej jego grupy widzieli, że nawet tych rozmów nie dostał do odsłuchania... dziwne to bardzo jest, zwłaszcza, że słyszałam od grupy, że praktycznie miał monitoringi na 90% kilka miesięcy... zresztą on dużo razy był sprawdzany, tak słyszałam i jakoś wszystko było ok, więc to wszystko w tej firmie jest bardzo dziwne... i te zwolnienia teraz...

sloneczko69

haha, jak czytam te "włażące w (usunięte przez administratora) quot; opinie to nwm czy się śmiać czy płakać :D zapewne to liderek któryś się bawi :D Inter consult to jedna wielka patola xd Zatrudniając się tutaj każdy zapewniał, że można prosić o pomoc, że zawsze pomogą, że im zależy żebyś został u nic.. gdy przychodzi do sytuacji gdzie potrzebujesz pomocy to nikt nie jest w stanie Ci pomóc bo po prostu liderzy są nie kompetentni xd nie znają odpowiedzi na łatwe pytania.. oprócz jednej liderki to pozostała dwójka to ja nie wiem dlaczego tam jeszcze są.. Szanowny lider P, to wielki cwaniaczek.. robi z siebie nie wiadomo kogo, łazi po pokojach i żre wszystko co tylko znajdzie u kogoś na biurku. oczywiście to nic. kablować on potrafi najlepiej na świecie. w cudzej grupie robi zamieszanie i wpieprza się w nie swoje sprawy.. nie mówiąc już że to dwulicowiec.. z jednej strony zwraca się "Kochani moi" a z drugiej obrabia (usunięte przez administratora) paranoja.. drugi lider młodzik, świeżo wyuczony też gra kozaka.. co chwile durne zebrania,głowa mu lata jakby był na głodzie, i te pieperzenie że wynik jest niedopuszczalny i wgl.. klientom masz wsadzić umowe w (usunięte przez administratora) na siłe, żeby tylko ją miał.. Kierownik?! słyszy się tylko o mailach od niego.. ale żeby sam coś przekazał ?! haha ni ma szans.. może to te jego obcisłe rureczki nie pozwalają mu się odezwać.. oczywście słychać o różnych gadżetach, albo o np pokoju gier w którym można się odstresować podczas przerwy..taa, odstresować.. konsola jest zamknięta a klucze mają liderzy.. przesiadują w tym pokoju głównie te same osoby w tym lider , a inni nie mają do tego dostępu.. Pan P to wgl leci sobie jak może.. kabluje na konsultantów że nie pracują i że się obijają, a sam czeka tylko jak kierownik opuści firmę , a on biegnie do pokoju gier i nawala na konsoli mając wszystko wokół w (usunięte przez administratora) br /> próbując się odezwać jakimś słowem tam, kończy się to zebraniem specjalnym i groźbami typu że radzą się ogarnąć, że to tak nie może być i że może się to skończyć zakończeniem współpracy.. pomijam już że są równi i równiejsi.. są tak zwane przydupasy które zawsze mają fory u liderów.. nie ma sprawiedliwości.. i pamiętaj, jak coś jest nie tak, to jest to TYLKO i WYŁĄCZNIE TWOJA WINA !!

malina54
@sloneczko69

Sama prawda. A to co się ostatnio dzieje w Pile to już istna paranoja i patologia, tyle zwolnień. Pewnie odkryli coś nieprzychylnego dla siebie, a wiadomo, że zwykłego pracownika zwolnią niż kogoś ponad, więc będę szukała innej pracy bo zwyczajnie się boję dzwonić do ludzi, słysząc to wszystko.

qwerty

ludzie, dajcie sobie spokój, nie warto, szkoda waszych nerwów, czasu i przede wszystkim zdrowia psychicznego::: ciągłe czepianie sie o brak wyników, kompletnie nieuzasadnione::: awarie systemu którym ty możesz byc nawet winien mimo, że nic nie robisz złego::: zebrania jakies i pieprzenie o braku wynikow od ludzi, którzy chwalą się ze też byli na słuchawce a teraz o jak daleko zaszli,,, brak podejscia do ludzi kompletnie, człowiek rozumie że to praca na wynik nastawiona ale podejście do ludzi tragiczne, gorzej chyba tylko może być w jakimś zespole zajmującym się sportem zawodowo, ale nie w takim miejscu.,, potwierdzam wpis wyżej - zwolnienia ot tak sobie bo koniec miesiąca to trzeba cos zmienic, nawet po necałym miesiącu pracy juz wymaga się kosmicznych rzeczy, oczywiscie kółka wzajemnej adoracji mają lepiej w wielu kwestiach i to widać gołym okiem, nawet przez nowe osoby, Twoją winą jest to, że ludzie od Ciebie niczego nie chca, bo musisz im to wepchnąć, na siłę! wynik, wynik, wynik,,, ale pozniej nie obchodzi ich, to że nie masz zrobionego planu bo pełno umów zostaje odrzuconych z byle czego,,,, rekrutacje co 5 minut są prowadzone i niestety ludzie wierzą w to co pisze sie m.in. na olx.pl gdzie piszą np: -stałe wynagrodzenie + premie - wynagrodzenie ok, ale premia, możesz zrobić pełno umów, ale co z tego jak na ta premie [czy ją dostaniesz] sklada się miliard innych rzeczy i w rezultacie możesz dostać max 200 zł,, -pokój gier w którym możesz się odstresować - w którym no stop przesiadywaly dwie, trzy osoby grające w gry, a Ty nawet nie masz czasu by pograć, bo jeśliprzekroczysz przerwe 5 minut, to zaraz czepiaja się Ciebie, wiec odstresować, to możesz się jedynie wstajac i wychodząc do kuchni, bo cokolwiek nie zrobisz, to zaraz musisz wracać i dalej działać, lepiej dać sobie spokój, bo szkoda nerwów i póxniejszego rozczarowania, że po 3 tygodniach zwalniaja nagle, bo nie możesz poradzic sobie, a pomocy tyle co na lekarstwo,,, warto dodać, że na jednym projekcie robia po kilka umow dziennie,a inni nie robia nic albo wcale, zwalane jest na ciebie, ze to Twoja wina, a fakty sa zupełnie inne niestety... wpisy powyżej potwierdzac można bez problemów

bolo

co oznacza atmosfera masakryczna? zastanawiam się czy wysłać cv. napiszcie coś więcej kto tam pracuje albo pracował.

bgddshjbvhjvcss

Nie polecam. Z czystym sumieniem nie polecam. Od początku nie dostajesz wiedzy potrzebnej do pracy na wielu płaszczyznach pytasz o coś to wielkie jęki Stęki. Pracownicy i liderzy zachowują się jakby nie wiadomo kim byli. Zero pomocy i zrozumienia nawet wysłuchać nie potrafią o wszystko potrafią się tylko czepiać czepiać. Zwolnienia są z okazji nie wiadomo jakiej chyba tylko ze się ktoś komuś nie spodobał. Nie dają szansy na rozwirozwinięcie skrzydeł, tylko od razu Żegnam. Już wolę robić przy przysłowiowej łopacie i żeby moja praca była doceniana, niż żeby ciągle były jakieś problemy. Atmosfera masakryczna. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Interconsult - Piła

Interconsult
2.3/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Roosevelta 31 lok. 9
    64-920 Piła