NSZZ Pracowników Toruńskiej Przędzalni Czesankowej Merinotex S.A. w Toruniu

Adres: Szosa Bydgoska 40/62, 87-100 Toruń

REGON: 871562752 KRS: 68

NSZZ Pracowników Toruńskiej Przędzalni Czesankowej Merinotex S.A. w Toruniu

Opinie o NSZZ Pracowników Toruńskiej Przędzalni Czesankowej Merinotex S.A. w Toruniu

obeznanyze sprawą

obeznanyze sprawą - 2012-01-03 17:47:10 jak to możliwe że ma dobrą opinie jak nie ostnie już tyle lat a sebastian pisze że jest swietnie \\sorki chciałem napisać że zakład nie istnieje już z 5 lat a sebastian pisze że sie swietnie pracuje

obeznanyze sprawą

Zostaw opinię o NSZZ Pracowników Toruńskiej Przędzalni Czesankowej Merinotex S.A. w Toruniu - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NSZZ Pracowników Toruńskiej Przędzalni Czesankowej Merinotex S.A. w Toruniu