Kaufland Końskie ul. Lipowa 12 26-200 Końskie

Końskie

Opinie o Kaufland Końskie ul. Lipowa 12 26-200 Końskie

pani dyrektor Kobieto o zawyzonych ambicjach udajaca wielka kobietae przedsiebiorcza bizneswomen robiaca kariere na prostych podwladnych wypruwajacych sobie zyły droga pani dyrektor Doroto z Kauflandu z Konskich kariera przez łozko to nie wszystkon zacznij sznowac franco pracownikow ktorzy wywiazuja sie ze swoich obowiazkow a nie mysla o flirtach i seksie tak jak Ty!!!!!!!! mam nadzieje ze ta informacja zmieni wym agania Twoich przeloznych i bedziessz miec wiekszy szacunek i dobre slowo dla normalnych pracownikow czekam na efekty Pan Ginter sie tym zainteresuje jak sie nic nie zmieni !!!!!!!!

Zostaw opinię o Kaufland Końskie ul. Lipowa 12 26-200 Końskie - Końskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaufland Końskie ul. Lipowa 12 26-200 Końskie