Chorzów

Opinie o Charlotte Fashion

ona2016

( usunięte przez administratora ) ciągle coś źle, nie polecam.

ewa

Ubrania maja bardzo fajne, niektore sa gustowne i przede wszystkim na topie, troche unikatowe inne niz w sieciowkach to najwazniejsze, a widzialam, ze szuakja sprzedawcow otworzyli kolejny salon na ślasku ?

@ewa 17.10.2016 20:21

Pani Ewo kolejny salon sprzedaży Charlotte Fashion został otwarty 25.02.2017 w Katowicach na ul. 3 maja 18. Serdecznie zapraszamy

Już

No w tym momencie to wydaje mi się, że Charlotte działa dobrze

pracodawca
@Już 13.10.2016 22:42
No w tym momencie to wydaje mi się, że Charlotte działa dobrze

Dziękujemy za opinie i pozdrawiamy serdecznie.

nogalka

kansas, proszę mi tylko powiedzieć - co by ludzi mogło skłonić do podjęcia pracy na ich warunkach ? Zastanawiam się czy potem można negocjować stawkę czy nie . Podobno do nich standardowo trzeba mieć 2 lata doświadczenia.

kansas

wydaje mi się, że raczej nie ma nic do ukrycia, według mnie praca jest całkiem spoko z tego co słyszałam, a od strony klienta ja zawsze jestem bardzo zadowolona

Zostaw opinię o Charlotte Fashion - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Charlotte Fashion