Opinie o Confronter sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Confronter sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Confronter sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Confronter sp. z o.o. w Gliwice

Ktoś

Na przestrzenie lat jak pomyślę sobie o tej firmie muszę przyznać tak, że fajnie było do czasu.

Mali

A czemu ubieracie to tak w słowa jakby miało to być bezwzględnie niemożliwe? Co ogranicza byłych pracowników odnośnie powrotu skoro teraz nawet są powystawiane ogłoszenia? Niektóre stanowiska zostały zlikwidowane czy o co chodzi?

Administrator Nowy wpis

Confronter sp. z o.o. chce zatrudnić na stanowisko Pracownik Biurowy kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 3400 PLN będą osiągalne?

Ktoś

Michał Reterski
@Ktoś

Do czasu pandemii, wtedy zwalniali wszystkich. Nawet jak miałeś 15 lat doświadczenia to cię zwalniali, wiem to dzięki bliskim znajomoścom

@Michał Reterski

Panie Michale jak ktoś został zwolniony z pracy w firmię confronter to sobie musiał zasłużyć, nikt nikogo nie może zwolnić tak o takie są zasady coś musi być na rzeczy, jak ktoś jest leniwy i myśli, że może wszystko np, 15 lat doświadczenie i myśli, że wie więcej niż osoba która pracuje 1 rok , albo pospolicie mówi się (usunięte przez administratora)i leci w (usunięte przez administratora) to się nie dziwie, że została zwolniona, ja w tej firmie pracowałem x lat i spominam czas przepracowany tutaj bardzo miło, wiadomo czasami lepiej czasami gorzej, ale miło, przerwa zawsze kiedy się chciało, kawka z ekpresu, zawsze do wyboru różne herbaty, czasami słodkie przekąski, zawsze było można z każdym miło pogadać a najwięcej na przerwach albo z rana Panią Bogusią bardzo miła kobieta Pan Marcin i Pan Jarosław szefowie super, team Leaderzy też super np. Adi, Kuba, Jola, do tej pory żałuję, że już tu nie pracuje, ale chętnie bym wrócił jak by taka okazja przydażyła.

Były pracownik Nowy wpis

Oj zdecydowanie też bym wrócił do tej pracy jakby była taka okazja. Jak nic innego, bardzo miło wspominam tą pracę.

Mali Nowy wpis

Cześć. ;) są tu może byli już juniorzy którzy awansowali? w skrócie widziałam ofertę z kiedyś dla młodszego speca od IT. na razie wstępnie się za czymś dla siebie rozglądam, zależy mi jednak na 100% pracy zdalnej. Byłoby to możliwe od kolejnego roku? od jakich zarobków na rękę się zacznie w 2024?

Zauważyłem, że ktoś pisał o tym, że raczej występuje tu umowa o prace, lecz jeśli już może także wystąpić nawet ta o dzieło. Jeśli tak to na których stanowiskach tak w ogóle na niej ktokolwiek się zatrudnia? i w jakich jeszcze obszarach występuje tutaj elastyczność względem warunków zatrudnienia?

Jarek

U nas ludzie decydują o formie zatrudnienia. Możliwe formy zatrudnienia to: uop, zlecenie, b2b. I to kandydat do pracy wybiera która forma zatrudnienia najlepiej mu odpowiada. Umowa o dzieło nie jest możliwa. Pozdrawiam

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.

Kacha

Z niecierpliwością także oczekuje odpowiedzi na to zapytanie. A doprecyzujesz dział? Może jest tu jakiś ranking? Mnie interesuje ten związany z rozwojem. Z jakich stanowisk się składa?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Confronter sp. z o.o.?

Raczej umowa o prace ale jak ktos chce to moze byc zlecenie albo o dzielo

@pracownik

Jak do tych umów ma się teraz stabilność zatrudnienia? jeszcze w poprzednim wątku jeden Pan nawiązywał do sytuacji odnoszącej się do pandemii i tego, że osoby po 15 latach pracy otrzymywały podziękowanie za współpracę. Jak do dziś względem tego kształtują się warunki? będąc na zleceniu można mimo wszystko czuć się stabilnie? Po ile ludzie tak pracują?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Confronter sp. z o.o.?

Zorro

Duża swoboda, luźne relacje i uśmiech od ucha do ucha od 8 do 16 ;)

Elżbieta
@Zorro

Od 8 do 16? Zdarzają się może czasami nadgodziny? Jeśli tak to w jaki ewentualny sposób mogą być rozliczane?

Zorro
@Elżbieta

Jeśli czujesz, że masz dużo pracy do zrobienia i masz chęć zostania dłużej, to nie ma z tym problemu. Takie nadgodziny narzucane nie istnieją tutaj

ovel_

Z perspektywy czasu nie polecam tej firmy na dłuższą perspektywę. Rozwój firmy w dużym stopniu jest oparty na niskim wynagrodzeniu pracowników w oparciu o szerzeniu wielkiej idei niesamowitego rozwoju w przyszłości. Ale na jakąś pierwszą pracę i takie trochę przetarcie się nadaje.

Karola

Nie polecam. Opinie na Google mówią same za siebie (2,5/5). Podczas rozmowy o pracę panowała bardzo sztywna, korporacyjna, atmosfera. Bardzo dużo merytorycznych pytań i wymagań jak za najniższe krajowe wynagrodzenie. Odpowiedź negatywna, lecz bez żadnego feedbacku. Uśmiechnęłam się tylko, bo po rozmowie kwalifikacyjnej w życiu nie chciałabym tam pracować. Nie polecam.

Czasami rekrutujący
@Karola

Dziękujemy za pozytywny komentarz:) Faktycznie zdarza nam się zadać merytoryczne pytanie aby sprawdzić jak ktoś radzi sobie pod presją. Jest to element rozmowy kwalifikacyjnej. Feedback faktycznie jest przekazywany dopiero po zapytaniu o powód, zapraszamy do kontaktu w celu jego poznania. Odnosząc się do przedostatniego zdania chciałbym tylko wyrazić swoje zadowolenie, że udało nam się nie zatrudnić właściwą osobe:)

Elżbieta
@Czasami rekrutujący

Ale czemu po treściwy feedback trzeba specjalnie przychodzić? Nie byłoby łatwiej każdemu, żeby po prostu wysłać jakiś komentarz? Wtedy już niezadowoleni kandydaci będą mieli mniej możliwości do przyczepienia się o cokolwiek. ;)

Adam Nawałka
@Elżbieta

A gdzie jest napisane że trzeba przychodzić? Wystarczy zapytać, może poprzez telefon lub sms? Feedback daję się osobie która go chce otrzymać i która o to prosi. Nie wiem czy wiesz, ale są osoby które najzwyczajniej w świecie nie chcą otrzymać feedbacku, i to jest w porządku mają do tego prawo. Należy to uszanować. Chciała byś Elżbieta żeby nagle każdy zaczął Cię feedback'ować bez twojej prośby o to?

Czy w Confronter sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Carl

Tak. Nie. Jutro

BL

Pracowałem w tej firmie na dwóch stanowiskach, Callcenter ~3 miesiące -praca wymagająca i nużąca ze względu na powtarzalność, praca jest z klientem, który bywa kapryśny przez co nie zawsze jest przyjemnie. Koledzy z pracy fajni, z niektórymi po dwóch latach wciąż utrzymuje kontakt i czasami wyskoczymy sobie na miasto. Jedyne do czego mógłbym się doczepić to czasami wysokie targety do realizacji. Niedługo później zostałem awansowany na stanowisko handlowca, dużo luźniejsza atmosfera i nie tak stresująca praca, również targety do realizacji, możliwość słuchania muzyki w trakcie pracy, dużo wymiany informacji i możliwość poznania ciekawych ludzi. Praca w Confronterze pozwoliła mi spojrzeć szerzej na możliwości rozwoju, a kontakty które zdobyłem w czasie który tam spędziłem nie raz mi pomogły rozwijać własną firmę. Można zawsze liczyć na wsparcie ze strony osób decyzyjnych, kierownictwo stara się pełnić rolę lidera, a nie korpojanusza który stoi nad tobą z batem. Firmowe wyjazdy i imprezy, oraz bilard po godzinach wspominam do dzisiaj. Aktualnie najlepszą pracą jest własna działalność jednak, z perspektywy czasu to była najlepsza praca w której byłem jako zwykły szary pracownik.

Danuta
@BL

Super. Jak to z Twoim awansem było? Przyglądali Ci się dyskretnie i uznali, że rokujesz do handlu, czy jednak troszkę pomogłeś szczęściu, podpytywałeś, czy się znajdzie miejsce, składałeś CV gdy był nabór itp.? :)

BL
@Danuta

Złożyłem CV jak ogłosili nabór wewnętrzny, było kilku kandydatów i wypadłem najlepiej.

Danuta
@BL

A jednak, czyli nie czekałeś w kącie, aż znajdą Cię :) To dobrze, że można awansować z działu do działu. Ciekawam jeszcze, jakie są różnice w zarobkach między call, a handlem...

Jak wygląda ścieżka kariery w Confronter sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

pablo

nie

Jak się pracuje z ludźmi z Confronter sp. z o.o.?

abc

Ludzie są w porządku, jest o czym pogadać na przerwach i są głównie mili. Czasami zdarzają się rodzynki jak to zwykle bywa. Przełożeni są zazwyczaj ok i wyrozumiali, choć czasami zbyt wiele wymagają.

Zuzanna
@abc

Zbyt wiele wymagają? A co konkretnie? :D Zakres obowiązków w Confronterze jest spory, jak oceniasz? I o jakim konkretnie stanowisku piszesz? :)

John
@Zuzanna

Praca jest świetna. Z każdym się dogadasz, a obowiązki będziesz mieć dopasowane tak, by było Ci w niej dobrze :)

Simon
@John

@John potwierdzam słowa poprzednika. Z każdą osobą się dogadasz, atmosfera super

Wojtek

Pracowałem w tej firmie parę lat temu i w sumie fajnie wspominam. Gdyby nie szefowa która kazała mi cyrografy podpisywać o molestowaniu potem z dziewczynami na odległość. Ponoć ją potem zwolnili. Pracowałem potem w Katowicach i mam porównanie między niebem a ziemią. Temat o molestowaniu to jest jakaś schizofremia Polaków. Targety były do wyrobienia Parę ciulasów też było ale to chyba jak wszędzie zawsze jakiś łoś się znajdzie. Pozdrawiam serdecznie jestem akurat na bezrobotnym.

Ona
@Wojtek

A czy dają umowę o pracę?

On
@Ona

Tak dają

@Ona

Dają, ale nie warto wiązać z tą firmą jakichkolwiek planów. Przy byle kryzysie zwolnienia grupowe. A że nie potrafią zarządzać, to i zwolnienia co parę miesięcy.

Niezainteresowny

Haha, no stanowisko accounta jak zawsze do wzięcia. Dopiero co zwalniali teraz znowu zatrudnią

Wojtek

Najgorsze że mnie tam podtruwali zawsze jak sobie robiłem kawę to bolał mnie żołądek. Potem się zorientowałem że pani która zajmuję się sprzątaniem dolewała octu do czajnika.

Sprzątaczka
@Wojtek

Wojtku ! :) Już wiem czemu musiałam tak często papier w toalecie uzupełniać :))) Zdrówka Życzę

Wojtek

Wiem że Gliwice to jest miasto przemysłowe i tutaj w tym mieście jest na ogół tylko praca na produkcji i w magazynach. Czy jest jeszcze chociaż jedna firma marketingowa w tym mieście oprócz Confronter bo już zacząłem rozmyślać o wyjeździe z tego kraju. Na magazyny jestem za stary i już nie mam zdrowia aby tyrać za marne grosze. Tak tylko spytałem. Jeszcze ten koronawirus i nie wiem jak z dojazdami do Katowic

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Confronter sp. z o.o.?

ełoeło

Zależy od stanowiska, jak wyższe to weryfikują wiedzę i sprawdzają na jakim polu możesz się wykazać, jak wszędzie. W przypadku rekrutacji na callcenter jest weryfikacja charakteru, czy jesteś przyjacielski, czy potrafisz rozmawiać z ludźmi, jaka kultura osobista itp. W sumie normalna rozmowa o duperelach i kilka pytań o firmie i dlaczego akurat padł wybór na confronter. Tego samego dnia dzień próbny lub jakiś inny termin. Sama rozmowa rekrutacyjna nie jest trudna i stresująca, kwestia zrobienia dobrego wrażenia.

WalewiadroXD

Kiedyś tam robiłem przez dłuższy czas, generalnie to ludzie git, szefowie też, jedyne na co mógłbym narzekać to liderzy ale taką mają robotę. Nie wiem jak teraz ale fajne wyjazdy integracyjne były itp. Kasa taki standard minimalna krajowa+ jakiś bonus jak dobrze tyrasz. Ot robota spoczko na start lub żeby zarobić i się zbytnio nie narobić. Trochę męcząca psychicznie bo jednak target trzeba robić i ludzie czasami glośni są, ale jak sobie pomyślę, że za 400zł więcej zapieprzałbym w upale/zimnie to jednak praca za biurkiem jest przyjemniejsza. (usunięte przez administratora)

Pan1

Ja nie polecam tej firmy z następujących przyczyń: - Pracodawca robi jakby w ciula mówiąc "Pasujesz do naszej firmy dlatego cię przyjęliśmy..." , gdzie na drugi dzień rezygnuje i ma "w (usunięte przez administratora) to że osoba się "Jakikolwiek" się stara... - Dwa to mówił że od pierwszego dnia jest jakby płacone za dniówkę... 17zł/h brutto (bez umowy-bo wg jej nie dostałem..) - Jeżeli masz auto to niestety musisz się liczyć z parkingiem płatnym.. jest jeszcze drugi ,ale nie wiem czy za darmo Straciłem swój czas, benzynę, kasę za parkowanie.. nie dostałem pieniędzy za wczorajsze 5h plus dzisiaj 1 h nie całą... trochę żałuję że nie nagrałem rozmowy, bo z pewnością zgłosiłbym to do Inspektora pracy , a tak... Mam nadzieje że firma Splajtuje... nikomu nie życzę tego co ja dzisiaj miałem

Zibi

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników i teraz prowadzone są rekrutacje?

@Zibi

Biorąc pod uwagę zwolnienia w marcu, to raczej nie

Zostaw merytoryczną opinię o Confronter sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Confronter sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Confronter sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Confronter sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Confronter sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Confronter sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Confronter sp. z o.o.
  • Kozielska 115H