ILVES SP.Z O.O.

Toruń

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

ILVES SP.Z O.O.
1 1 6 1

Opinie o ILVES SP.Z O.O.

turas

Witajcie. Firma Ilves jak firma. Oni dostają tylko kasę za zwerbowanie ludzi. Ale całą odpowiedzialność za wszystko ponosi firma docelowa NOUSUJOHDE RAUDOITIUS to ta blondyneczka która ciśnie kity jak trzeba. Pisał ktoś o banku godzin to prawda. Kasa lipna lecz ona opowiada o większych pieniądzach po trzech miesiącach. Ale wtedy będziesz już w domu z wypowiedzeniem. Więc sprawę większej kasy masz już wyjaśnioną. Poza tym co roku jest ta sama sytuacja czyli werbowanie ludzi tylko na wakacje bo wtedy Finowie mają wolne a budowa nie może stać.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o ILVES SP.Z O.O. - Toruń

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ILVES SP.Z O.O.