Opinie o STB TRANS Sp. z o.o. w Groblice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie STB TRANS Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w STB TRANS Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STB TRANS Sp. z o.o. w Groblice

KS

Pracowałem w STB około 1.5 roku, zawsze z każdą kwestią można było się dogadać, relacje między współpracownikami tak jak i na linii pracownik - szef w porządku, wypłaty terminowe i uczciwe proporcjonalnie do zaangażowania w pracę. Co do samochodów, te auta jeżdżą dzień w dzień i zarabiają na siebie, ma prawo przydarzyć się awaria, wszystkie rzeczy eksploatacyjne robione na bieżąco, a jak ktoś się spodziewa nowej floty to polecam otworzyć własną firmę i pracować tylko na leasing. Gdyby nie przeprowadzka o 200km to nie zmieniał bym firmy. Z pozdrowieniami dla całej ekipy STB Trans ????

Zastanawiam się jak to jest z umowami dla kierowców, czy od razu przyznawana jest ta o prace na czas nieokreślony zaraz po zakończeniu okresu próbnego? W ogłoszeniu tego nie doprecyzowali a potrzebuje wiedzieć na ile zatrudnienie jest stabilne

Cześć, czy może mi ktoś objaśnić o jakie wyniki dla kierowców może chodzić na uzyskanie premii? zauważyłem o nich wzmiankę w opisie oferty ale nie jest to szczególnie rozwinięte. Są jakieś targety założone na początku miesiąca i możesz sam sobie wyliczyć ile kasy dostaniesz czy jednak warunki nie są tak jasne?

Karaczan Nowy wpis

O premii kazdy słyszał nikt nie widział chyba że mowimy o różnicy co z umowy a co na gębe zwanej ładnie premią

KS Nowy wpis

Jaka jest stawka początkowa w STB TRANS Sp. z o.o.? 20 lutego na GoWork.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Kierowca c.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie STB TRANS Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Izabela

Poszukują pracownika na stanowisko Kierowcy kat. C. Zarobki wahają się od 4900 zł do 5700 zł. Od czego zależy to wynagrodzenie? Kiedy dostaje się niższą stawkę z widełek, a kiedy wyższą? Od doświadczenia?

Tak
@Izabela

Dolne widełki dla początkujących e firmie, górne widełki dla osób które tu pracują kilka lat, poza tym pieniądze z dolnych widełek jak die dostanie brutto to jest cud..

Mieczysław
@Tak

To chociaż dobrze, że można z czasem dostać te górne widełki. A generalnie to umowę dają, czy to też kwestia do dogadania? Ja myślę nad aplikowanie. Jeszcze kwestia aut. Flota dosyć nowa na której przyjdzie pracownikowi jeździć?

@Mieczysław

Flota dosyć wysłużona, busy 3 nowe w sumie, bo tak to jeździli jeszcze na dprinterach 2003 rok, solówki ok 15 letnie w różnym stanie(usunięte przez administratora)

Agnieszka

Mąż chciał się tu zatrudnić jako kierowca i właśnie odwiedziliśmy ich stronę, która jak się okazuje już nie istnieje. Tak samo na Google są oznaczeni jako zamknięte na stałe :/ Dziwne, bo wiele osób się tu nadal wypowiada, więc wygląda jakby firma nadal funkcjonowała. Ktoś wie jak to teraz wygląda, skąd takie informacje w necie?

@Agnieszka

Nie potrafią prowadzić firmy, szef nieuczciwy nie polecam strata czasu i nerwów, najlepiej żeby kierowca z własnej ręki dopłacał, q tu żarówka, a tu płyn do spryskiwaczy a zaraz będzie kazał paliwo lać z swoje.. po co Ci wypłata jak i tak wydasz

Jakie godziny pracy obowiązują w STB TRANS Sp. z o.o.?

Siarasiarzewski

Nienormowany czas pracy na busie, czyli możesz wyjechać o 6 wrócić o 20 zależy jak Cie w firmie lubią, na ciężarowych z reguły tak jak czas pracy kierowcy

Bioagra

Porażka totalna, kierowcy dojeżdżają jak chcą, strzelają fochy, zero współpracy.. wykonują przewozy pod spedycję SUUS ale to podwykonawca się nie wywiązuje nie spedycja

Żal.pl

Żenia

Omijać.. szkoda nerwów

Między pracownikami spoko , na linii szef pracownik spoko chyba że masz własny rozum i własne zdanie to jesteś persona non grata

Omijać szerokim łukiem, nieuczciwy pracodawca

Endrju

Aby jak najwięcej jak najmniejszym kosztem na czym spada jakość przewozu i kondycja aut,

Endrju

Nie polecam

@Endrju

W czym tu jest problem? Coś nie tak z autami, czy może chodzi o wypłaty? Właśnie sprawdzam firmę, bo dali ogłoszenie z robotą dla kierowcy za 4900-5700 zł brutto.

Byłem
@Piotr

Auta już swoje wysłużyły, nie są już pierwszej ani drugiej świeżości, nie ma dnia bez jakiejś awarii, pieniądze które dostaniesz na umowę to jedno, to co pod stołem to drugie tylko uważaj żeby Ci szef jie powiedział że premia jest uznaniowa i uznał ze Ci nie da, generalnie dużo firm za podobne stawki oferuje o wiele bardziej komfortowe warunki pracy i sprzęt, przede wszystkim nie będziesz musiał na auto 18EP ładować 26 EP jak ma to miejsce w STB

Czy pracownicy w STB TRANS Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Jarozbaw

Nie

@Jarozbaw

Między działami czy dalej żartujesz sobie jak w poprzednim wpisie? Jeśli nie to jak właściwie warunki tu wyglądają, może rozwiniesz?

Honorata

Dzień dobry, chciałam się czegoś więcej dowiedzieć o firmie i zauważyłam, że w wizytówce google widnieje informacja o tym, że firma jest "zamknięta na stałe". O co mogło wtedy chodzić? Obecnie wszystko w porządku działa?

Gosia

Nie wiem czy podszywanie się pod inną osobę sprawia Ci radość i satysfakcję, ale z całą pewnością jest karalne, warto o tym poczytać ;) Pozdrawiam

@Gosia

Jeśli to prawda to mogłabym prosić o szersze wyjaśnienie obecnej sytuacji w firmie? Pani tu pracuje, tak? na którym stanowisku?

Jarozbaw
@Honorata

Pani prezesowa to jest

Mariaaan

Po prostu się nie nadają

Janusz Biznesu

(usunięte przez administratora) nic tylko przyciąć każdemu parę zł bo on to tyle i tyle spala, na przeładowanym aucie xD bo on na transporcie to zęby zjadł, załóż firmę to pogadamy, ja tą firmę dla ludzi prowadze bo mam tyle że nie muszę pracować do końca życia, typowy (usunięte przez administratora)

DziadTrans

Szkoda gadac

Jaka jest kultura pracy w STB TRANS Sp. z o.o.?

M

Żadna

Zostaw merytoryczną opinię o STB TRANS Sp. z o.o. - Groblice

• Jak się pracuje w STB TRANS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy STB TRANS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STB TRANS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 6 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

STB TRANS Sp. z o.o.

STB TRANS Sp. z o.o.