PRAN COVEBO

Gdańsk

PRAN COVEBO

Opinie o PRAN COVEBO

PANNANIKT

Witam serdecznie i nie polecam za zadne skarby tej agencji. oszukano nas bezczelnie, mowiac w biurze ze mamy pakowac mieso, a na zakladzie okazalo sie iz ta praca zupelnie na czym innym polega. kazano nam robic szaszlyki, i palety przenosic! na fabryce temperatura byla chyba 0 C, albo i na minusie, zaje...biscie zimno, a ;praca jest na akord po kilkanascie godzin, (12-14)! szef mowil speed speed, ciagle popedzanie i poprawianie . koordynatora nie bylo na miejscu pracy, w ogole nic nie wytlkumaczyl, FABRYKA MIESA VION W HOLANDII UWAZAC ! ZATRUDNIA COVEBO UWAGA ! NIE wyplacaja po kilka tygodni wyplat, do pracy 20km, do sklepu z domku 10km, i nikogo nie obchodzi jak tam sie dostaniesz. chamstwo, i kure...stwo. traktuja ludzi jak scierwo, szmate, nie ty to nastepnych bedziemy mieli . NIE JEDZCIE JAK DOSTANIECIE OFERTE PAKOWANIE MIESA, nie wazne z jaka firma, to bedzie VION i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] W SMIERDZACEJ CHLODNI!!! 2,5tys stracone a nic nie zarobione.

Zostaw opinię o PRAN COVEBO - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRAN COVEBO