Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Opinie o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Dami

Czy można byłoby zrobić dojazd do Nestle z Piławy Górnej? Bo i tak autobusy jeżdżą z Dzierżoniowa to można byłoby zabierać z Piławy

Dzenifer

Jestem operatorem na m.p i to jest jedna wielką tragedia z kobietami a najgorzej z polkami do Ukrainek nic nie mam.wiecznie z operatorami mają jakieś zgrzyty i wiecznie są jakieś wonty tego nie zrobię tamtego nie zrobię.a prawda jest z tymi dobrymj saszetkami jadą na beszczelnego zero pokory wszytsko im źle i nie dobrze i wiecznie im ciężko.wkoncu przyszły pracować a nie spać na kantynie jak chcą taka prace a nie pracownika produkcji niechp się zatrudnia na stroza.tylko spać i jesc i palic

@Dzenifer

Taka jesteś mądra to powiedz co operatorzy robią... Nic od siebie nie robicie. Patrzycie aby tylko szła maszyna i na telefonach seriale oglądać albo na FB siedzieć. A jak już stanie maszyna to oczami przewracacie bo już trzeba (usunięte przez administratora) ruszyć z krzesła. Nie sprzątacie swojego stanowiska pracy bo was miotla w rączki parzy. Lenie to jesteście wy a nie my Polki. Aha i chciałabym przypomnieć że jesteśmy w Polsce A nie na Ukrainie. Bo już wam się w główce przewraca z tego dobrobytu u nas. A Polacy na tym cierpią.

@Gość

Niewiele zrozumiałaś z tego co Dzenifer napisała. Panie z Ukrainy przeważnie robią co trzeba, trafi się czasem jakaś gorsza pracownica, ale szybko z niej rezygnują. Za to Polki, szczególnie te z długim stażem, nic nie chcą robić. Są właśnie teksty "niech Ukrainka to zrobi". I zrobi, bo nie może patrzeć na to, jaki bałagan zostawiacie. W pracy jesteśmy równi i macie tak samo jak panie z Ukrainy wykonywać swoje obowiązki.

@Dzenifer

Chciała bym tak przesiedzieć całe 12 godzin w pracy to chyba tylko moje marzenie a twój urojony wymysł Operator na pierwszych zmianach są bardziej aktywni niż w nocnych zmianach może moich mowa bo na mp to już przesada siedzą filmiki oglądają nawet śpią na stanowisku pracy a jak maja się ruszyć to wielka tragedia jest i tak ze podnoszą głos Giwer brak kontaktu z nimi słuchawki telefon najważniejszy oczywiście sami panowie z Ukrainy Jeżeli mam przerwę to mogę ja wykorzystać jak chce kto mi zabroni wypić kawę zjeść i zapalić papierosa a nawet zamknąć oko na 5 min Panie z Ukrainy no powiem jedno niech się szarpią między sobą która lepsza to jest praca a nie rewia mody boja się miotły jak ognia niby takie pracowite

Typek

Dwie przerwy możesz spędzić jak chcesz. Czy to na kawie, czy na papierosie, czy po prostu spać. Tylko, że przerw ładujesz dużo więcej niż dwie, więc już przy trzeciej i kolejnej nie powinno być jak ty chcesz, tylko jak każe pracodawca. A pracodawca powiedział, że masz sortować saszetki a nie wyrzucać dobre i uciekać do kantyny albo na palarnię.

Monia

Hejka czemu tyle jadu jest w ludziach każdy na każdego kabluje w sumie nie powinno tak być jest od tego kierownictwo które przymyka oczy na fiderki które lenia się chodzą na kantynie ledwo przyjdzie do roboty i za chwilę 7osob na kantynie godzina 7 rano i już po 7dmej są na kantynie ten zakald to jakiś ewenement idą pić kawę i za to im Zakład pracy płaci przyjedzie i za chwilę na kantynie siedzi jednym słowem szok jadą do pracy na 12 godzin w tym przerwy półgodzinne z 7przerw mają I one chcą podwyżki za co???.pytam się za co połowa powinna byc zwolniona jak nie więcej niż połowa

Ktoś tu pisał, że warunki lepsze niż w okolicy. Tego ogłoszenia na lidera obszaru w dziale logistyki też to dotyczy? Obowiązki są mi bliskie mniej więcej, pytanie jakie zarobki i socjal. Faktycznie się wyróżniają na tym tle? To może bym aplikował

Klucha

Musisz sam sprawdzić. Przyjdź na rozmowę, dobrze się sprzedaj i wynegocjuj dobrą stawkę. Na każdym stanowisku są widełki, możesz dostać najniższą stawkę przypisaną do stanowiska, ale też równie dobrze po rozmowie możesz dostać znacznie wyższą. Wszystko zależy od doświadczenia i tego jak się zaprezentujesz.

Ogłoszenie, -> CV -> wypełnienie info na osobnym portalu. Kontakt OK -> termin rozmowy-> Rozmowa Teams -> Pokazanie zakładu. Uwaga zapach specyficzny ubranie włosy wszystko przesiąka Pracodawca informuje za 2 tygodnie informacja czy TAK czy NIE. Brak informacji zwrotnej mimo ustalonego terminu a mija miesiąc. Telefon i chaos nikt nie wie i nie umie odpowiedzieć jaki wynik rekrutacji.

Przebieg kariery, doświadczenie zawodowe, Umiejętności predyspozycje

Kaskada

Mi się podoba w zakładzie socjal wysoki tzn wczasy pod grusza dodatki praca nie jest ciężka.obiady smaczne.bony na święta wcześniej były paczki.szkoda jednego tylko ze po covidzie nie znowili imprez pracowniczych szkoda tzw integracyjne ostatni była w zamku topacz szkoda kurde.co jeszcze praca lekka ludzie jak ludzie są fajni i (usunięte przez administratora) też się znajdą

Robson De Van duppi

Prawda jest taka że mi się podoba kasa za spanie na kantynie trochę pośredniam trochę pojeżdżę na miotle później coś tam pojadę zrobię później Idę na fajkę później Idę się zdrzemnąć i 12 h leci lepsza taka praca za 4 koła niż zapieprz na budowie jedzenie też jest dobre na stołówce do tego ciepłe napoje za darmo żyć nie umierać w życiu nie miałem tak lekkiej pracy

Operator

Firma jest w porządku, warunki lepsze niż dookoła. Tylko część ludzi jest okropna. Przeszkadzają pracować, robią awantury z byle powodu, bo mają z tego jakąś chorą satysfakcję. Kto chce w spokoju pracować tego zaraz zaczepiają, żeby tylko dokuczyć.

Aniela

Ja pracuje na m.p prawda jest taka że kobiety są bardzo mściwe obrabiają (usunięte przez administratora) nabijaja się z innych (usunięte przez administratora)wymyślają bzdury ja mam ciężka sytujace ale gdyby nie to opuściłabym te grono tych (usunięte przez administratora)źle mi się pravuje jestem wymiewana wypytują się o.moje zyvie udają koleżanki ja udaje że mnie to nie rusza ale jak tam jadę mam dola gdyby nie to że.musze nie pracowałabym tam

@Aniela

Mas rację, też to słyszę. Obgadują jedna drugą, koleżanki z innych linek, giwerów, wózkowych, operatorów, pana z bhp. Aż nieprzyjemnie podchodzić, bo tylko plują jadem

Robson De Van duppi

Prawda jest taka że obserwuje was o dłuższego czasu i cały czas kobiety z Linkek cały czas maja tylko jedno głowie jak to nic nie robić jak iść spać na jkantyne nawet swiatła nie można zapalić bo się dra bo panie z m.p śpią opanowały ten Zakład.a saszetki dobre ładują do odpadów powinny być zwoljina za taką bumelkę nie ważne że mają umowy na czas nieokreślony pracują na szkodę zakładu pracy jest na to artykuł trochę im się w (usunięte przez administratora) poprzeqrcalalo myślą że jak mają umowy na czas nieokreślony mogą dobre saszetki wyrzucać do koszy zamiast sortować wyrzucają szybko do kosza i idą spać i jeszcze się awanturują że ktoś nie chce w półmroku siedzieć ja jestem bardzo pracowitym człowiekiem i taka postawa pseudo pracownika mnie bardzo razi powinien się dowiedzieć o tym dyrektor Niemiec fabryki całe szczęście jest teraz wybór w ludziach i prędzej czy później Zakład się pozbędzie chwastów

Demeter 0908
@Robson De Van duppi

Przyjdź na linkę drogi człowieku!! i stan na niej na 3h nie na 12h tylko na 3h i wtedy pogadamy. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i zobaczymy co wtedy będziesz miał do powiedzenia! Stanie z boku i obserwowanie żadna filozofia! bo stanie na lince liczy się z tym że zasuwasz i to ostro zasuwasz,a patrzeć to każdy potrafi z boku. Na bank nie dasz rady nawet przez te 3h.

@Demeter 0908

Robson ma rację. Nie robicie tego co do was należy. Jest kilka dobrych fiderek, które dobrze pracują. Ale są też nieroby, co tylko patrzą, żeby uciec na palarnię, albo do kantyny. Żeby nie tracić przerwy nie sortują saszetek, nie sprzątają tylko lecą na przerwę. A z liczbą przerw też przesadzacie. Jak nie ma minimum 4 to wielka awantura, że ciężka praca. Gdyby było wam tak ciężko to nie dały byście rady po pracy tak szybko lecieć do szatni. Byle tylko zdążyć wypalić papierosa przed odjazdem autobusu. I to oszukiwanie z kartami, żeby nie wyszło na odbiciach ile razy byłyście na palarni. Co, może nikt tego nie widzi, że bierzecie kartę kogoś kto nie pali i nie wychodzi? Powinni sprawdzić kamery z bramek kto wychodzi a kto się odbił. Połowa z was wyleciała by z pracy. I nawet jeśli ktoś próbuje coś z tym zrobić, to zaraz są skargi do związków. Związki same na siebie powinny poskarżyć, że wymuszają nadużycie regulaminu na niekorzyść pracodawcy.

Typek

Tam było napisane ogólnie "ludzie z multipaka". Mężczyżni to też ludzie :P I kto tu kogo dyskryminuje? ;) Ale doskonale wiecie o kim są te wpisy, dlatego kilka z was rzuca się na forum.

Pracuje w tym zajdzie już długo i zastanawiam się kto pisze takie bzdury Osoba która pewnie już tutaj nie pracuje pewnie wyleciała z tego zakładu i msci się bo czuje się ofiarą Nie podoba mi się to że obraża pracownice multipaku A pracodawca na to pozwala Dyskrymiacja kobiet była i jest w tym zakładzie I to widać jesteśmy obrażanie i źle traktowanie Po tych wpisach biuro pokazało swoją klase Uwierzyli komuś kto wypisuje głupoty na temat tego zakładu

Livvie

Z jakich przystanków w Walbrzychu zabiera transport ?

Ahoy

Prawda jest taka że w ludzie z multipaku to ludzie nie udolni życiowo w sumie nic nie umieją w swoim życiu Purina im się trafiła jak kurze zlote jajo...Są to ludzie bardzo leniwi często bardzo otyli i ich priorytet w tej pracy żeby iść na przerwę i jesc....jest i jesc jadą na 12 gdzin a tym pracują tylko około 7 gdzin reszta przerwy..saszetki które powinny być sortowane do green boksów są wyrzucane dobre do odpadów nie wiem czemu kierownictwo na to pozwala czyżby taki brak chętnych do zakładu...a nie patrzą jaką to jest olbrzymią strata dla zakaldu gdzie leniuchy wyrzucają dobre saszetki do kubłów nic im się nie chce wiecznie narzekają ledwo przyjdzie do pracy za vhwile idzie na kontyne siedzieć nie wiem skąd się biorą tacy ludzie i czemu akurat takich biorą do zakładu często symulują że się źle czują kiedyś nadużywali taksówki i jeździli sobie do domów jak prezesowie taksówkami że brzuszek boli....brzuszek boli z nadmiaru gazów...jak się non stop je na przerwach to pozniej łażą jak muchy w smole

Komorow

Ten Zakład to jakiś ewmetement jechac na 12gdzin i wtym 10 przerw po pół godziny.i tylko patrzą jak tu iść na kontyne nalewaja w temosiki kawę do domu z tej maszyny....rękawiczki też mają składniki składniki szafkach...Już nie wspomnę o okularach że wyrabiają dla córki czy męża wystarczy pójść i że się oczka zmieniły...wsYtsko na niekorzyść zakładu ale to tylko polki tak kombinują ukraincy szanują prace I są dzieczni

Komorow

Wiecznie narzekają wiecznie są znudzone wiecznie się kloca między sobą....to jest Zakład dla mało mab8mtnych ludzi którym ich głównym priorytetem jechać i wziac za darmo kasę....bo w sumie pracują około 6 lub 7 godzin a jadą na 12 godzin nikt tego nie spradza dobre saszetki ładują w odpadach jest to bardzo duża strata dla zakładu w sumie powinny być wyciągnięte konsekwencje bo zamiast sortować idą śpią w mantunie już nie wspomnę że cały czas źle mówią o Panu z bhp że nic dla nich nie robi a co ma robi?wiecznie kombinują na okularach a to się niby smukły a to zwrot się zmienił żeby żniw sobie wyrobić nowe i cała rodzinka ma akulary tak że Pani już nie mówię o rękawiczkach że kombinują na rękawiczkach....chodzą w jednych a przyciskają w maszynie i ribia siojie składzie w szafie a poniżej po cikachaczu wynoszą...

Komorow

Szczerze praca dla leniwych ludzi dla.malo ambitnych którzy do niczego wzycou nie doszli...U tą purina jest dla ich zbawieniem w żadnym zakładzie takie (usunięte przez administratora) się nie widziałem panie non stop są na przerwach kantyna wiecznie zapełniona śpią tam...dziwny Zakład....zamiast rozywac zaszegki i jsortwoac do re trafiają do kosza i taka pani zamiast pracować idzie na tzw szósta przerwę po pół godziny i śpi jedno wielkie lenistwo i kombinatorstwo...Ja da na 12godzi w tym mają sześć przerw po ppl godziny albo I lepiej...

zawisza

Czemu w tak dużym zakładzie jest tylko jedno wejście i wyjście oraz tylko jedna palarnia?? (usunięte przez administratora)

Mali
@zawisza

Ale to jakoś przeszkadza w pracy? Jest jakiś tłok przy wejściu? Spóźniacie się przez to na zakład czy aż tak źle nie jest? Tak poza tym reszta jest ok? Macie jakieś szatnie i pomieszczenia socjalne?

ktos
@Mali

Jest tłok! Tylko dwie bramki do wyjścia i wejścia z czego jedna notorycznie się psuje. Mało ubikacji jak na taką liczbę ludzi. W szatni jest kolejka żeby siusiu zrobić. Brakuje mydła i papieru. Bo jak 10 typa (jak nie wiecej) wejdzie po robocie się przemyć to niema czym rąk wytrzeć bo tego papieru brakuje no i niektóre krany nie działają i nima wody. A taka rozwojowa wielka firma wzór cnót i wartości chwalą sie jakimiś certyfikatami a nie potrafią takich rzeczy ogarnąć. Bronią się tym ze firma jest w ciągłej rozbudowie i tak dalej..

Antosia
@ktos

Ale ty marudzisz, a najgorzej, że piszesz oszczerstwa niezgodne z prawdą. W każdej szatni jest z 50 osób z danej zmiany. Jeśli wszyscy chcą skorzystać tylko z tej ubikacji w szatni, to faktycznie jest tłok i kolejki. Ale wystarczy pomyśleć i załatwić potrzebę w ubikacji znajdującej się na hali lub wejść do jakieś którą mijasz w drodze do szatni. Nie trzeba lecieć jak owca ze stadem. Wtedy na bramkach będziesz chwilę później i nie będziesz mieć tłoku. Mydło i ręczniki są, tylko znowu trzeba pomyśleć...wszyscy chcą korzystać z umywalek znajdujących się najbliżej wyjścia. A nie chce się zrobić kilku kroków więcej do dalszych kilkudziesięciu umywalek. Nawet postawienie kolejnych kilkudziesięciu umywalek nic nie da, bo nadal wszyscy będą się pchali do tych przy wyjściu.

Karolka

Pracownik Produkcji w Nestlé Purina czym się dokładnie zajmuje? Widzę, że oferta już niedostępna z jakiegoś powodu, ale chociaż to bym chciała wiedzieć, na jaki to dział przyjęcia dokładnie.

@Karolka

Głównym zadaniem pracownika produkcji jest zrobić jak najwięcej przerw. W przerwach od przerw zajmuje się wykładaniem saszetek na taśmę produkcyjną (kobieta) lub podawaniem na stół boksów z saszetkami (facet). Zadania dodatkowe to robienie awantur o nic, np że trzeba pracować. Taka zabawa co by tu zrobić żeby jak najmniej robić. Polecam serdecznie.

Okanka

Ja pracuje juz 3 lata na mp zmiana czerwona i to co czytam to nie mogę wytrzymać Na naszej zmianie kierowniczka skleja wszystko narazie mamy 7stanowisk i 2 zmienia na przerwe a to nigdy nie da 7 czy 8 przerw jak ktoś pisał ja myślę że to ktoś z innej zmiany nas oczernia bo u nas jest dobre zarządzanie liderzy próbują nas scalić jako jeden zespuł a z innych zmian narzekania że nie ma komu pracować i ciężko nawet do toalety zejść a jest ciepło. Teraz u nas jest mało l4 jak to kiedyś bywało ale to tylko dlatego że każdy docenia to co ma inne zmiany sypią l4 to odpowiedzcie sobie sami czy to nie pomuwienia

Gosia
@Okanka

Czytam takie komentarze i jestem w szoku, nie ma takiego czegoś na tej zmianie, a jak by było to by nikt z czerwonej takiego czegoś by nie napisał bo kierowniczka od razu zrobi porządek i będziemy miały 2 przerwy 25 i 15 min (na to liczy autor poprzedniego wpisu) co jest nie do wytrzymania biorąc pod uwagę temperatury na hali Faktycznie mamy dodatkową przerwę na schłodzenie się w kantynie przy produkcji ale bez przesady że jest 6 czy 8 przerw. A to co tu piszą to bzdury co pochodzą od zazdrosnych osób z innych zmian gdzie nie umieją zarządzić zmianą przez co ludzie nie chodzą do pracy i biorą l4 a ci co chodzą musza za nich zapierniczac pozdr

Faraon z piramidek
@Gosia

Nie rozumiem, proszę o wytłumaczenie, bo niby macie odmienne zdanie, a jednak coś tu nie gra. Mam wrażenie, że jednak piszecie o tym samym i tych przerw jest dużo więcej niż powinno być. Piszesz, że kierownictwo was straszy, że wprowadzi porządek i da tylko dwie przerwy. To ile macie przed wprowadzeniem porządku?

Liczydełko
@Faraon z piramidek

Już śpieszę z pomocą . Na podstawie tego co , tu napisały panie , można już coś policzyć . Okanka pisze że , są 2 panie wymieniające na 7 pracujących . Pani "Red" w innym wątku napisała że , jest stała liczba wymieniających i nadwyżkowe osoby robią dodatkowe prace . Zatem , można wnioskować że , wymieniające zajmują się tylko wymianą na przerwy . Nie wiem ile trwa przerwa ale , do obliczeń załóżmy że , 20 minut . Obliczenia : Na 9 osób dwie są na przerwie . Czyli średnio 22% czasu każda z osób nie jest zaangażowana w produkcję . 22% z 720 minut ( 12 godzin ) to 160 minut . Zatem , każda z osób nie uczestniczy w produkcji średnio 160 minut . Przy powyższych założeniach że , przerwa trwa 20 minut panie idą na przerwę 8 razy .

Up

Jeśli na 8 godzin jest godzinna przerwa (biuro), magazyn ma 5 przerw po 30min, proces 3 przerwy po godzinie to nie rozumiem dlaczego czepiacie się ludzi pracujących fizycznie że na 12h mają 160 minut przerwy? 2 i pół godziny przerwy na 12h to tak dużo? Rozliczcie proszę wszystkich jak juz zaczynacie ;) dodam tylko że są upały i jest bardzo ciężko na linii. 8 przerw po 30min byłoby zdecydowanie za dużo ale po 20min myślę że jest fair w stosunku do reszty działów. Pozdrawiam

Al

Dzień dobry czy na hali produkcyjnej są obowiązkowe kombinezony całościowe proszę o odpowiedź?

Były pracownik/nikt

Hej jak teraz wygląda MP? 2 lata temu uciekłem z Mordoru i ciekaw jestem czy pani manager K nadal jest ? Co z koordynatorem P? Nadal kultura donoszenia i hipokryzji?

Zostaw merytoryczną opinię o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. - Nowa Wieś Wrocławska

• Jak się pracuje w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 282.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 146, z czego 25 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.