Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Opinie o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Jeśli lubisz chodzić 13-15 km dziennie, jako operator maszyn być jednocześnie odpowiedzialny za kontrolę jakości, naprawiać psujące się w kółko maszyny, bieganie i wyszukiwanie problemów codziennie to ta praca jest idealna dla Ciebie, zatrudniłem się na operatora maszyn z myślą o takim właśnie stanowisku, a okazało się, że tak jakbym miał 3/4 stanowiska jednocześnie a wypłata 1. Cieszę się, że nie pracowałem tam dłużej niż musiałem, ponieważ obciążenie fizyczne jest bardzo duże.

Rafał W

Dobrze wspominam pracę w purinie, głupio wyszło bo za mało się starałem mimo że praca wcale nie jest taka trudna, chciałbym tam wrócić i pokazać że warto mnie zatrzymać bo wziąłem się w garść, ostatnio bardzo wiele rzeczy toczyło się w moim życiu nie tak jak powinno, zależy mi na tej pracy.. Złożyłem CV na wózkowego, niestety nikt się nie odzywa jak narazie ????

Ja jestem.zadowowolona z tej pracy to co.piszq źle to nie prawda

Miśka

To prawda praca jest ok lepsza niż w okolicznych zakładach ci co źle piszą o zakładzie to pewnie lenie który dostali upomnienie od kierownika i wymyślają głupoty żeby się zemścić

@Miśka

Zemsta z powodu upomnienia? To jakie je tu macie, że taka reakcja miałaby nastąpić? I z drugiej strony czy tylko z takich powodów padają gdy komuś gorzej praca idzie? A co ze szkoleniami przypominającymi? Zdałoby to test? występują?

Ciekawy Mirek

Czy Nestle Purina obecnie zatrudnia wysyłam CV przez różne agencje i zero odezwij z ich strony.

@Ciekawy Mirek

Aktualne oferty oraz informacje o warunkach pracy w Nestlé Purina dostępne są na: https://pracodawcy.pracuj.pl/profile/nestle-purina,fzfqwtq,pl - w tej chwili prowadzimy rekrutację na 8 stanowisk. Zachęcamy do przejrzenia propozycji i aplikowania bezpośrednio przez naszą stronę.

Ogłoszenie, -> CV -> wypełnienie info na osobnym portalu. Kontakt OK -> termin rozmowy-> Rozmowa Teams -> Pokazanie zakładu. Uwaga zapach specyficzny ubranie włosy wszystko przesiąka Pracodawca informuje za 2 tygodnie informacja czy TAK czy NIE. Brak informacji zwrotnej mimo ustalonego terminu a mija miesiąc. Telefon i chaos nikt nie wie i nie umie odpowiedzieć jaki wynik rekrutacji.

Przebieg kariery, doświadczenie zawodowe, Umiejętności predyspozycje

Dolares

A placa w dolarsach???$$$bo ja tylko za dolary robię

Kot złomiarza

Jestem pod wrażeniem firmy. Pierwszy raz spotykam się z tym, aby opinie tu pisane tak mocno były brane do serca i uznawane za wiarygodne źródło informacji :D

Wiatam nie rozumiem polityki tego zakładu jak się człowiek pyta czy są przyjęcia na federki slyszy się że nie po czym przychodzą cztery Ukrainki i mowicie że to przez pośrednika po czym i tak przyjmuje je zakład dlaczego w Polsce nie ma miejsca dla Polaków!!! Nie rozumiem ale pewnie jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniądze??? Dostajecie jakaś kase od państwa za ich przyjmowanie?? Wielki szacunek dla zakładów którzy ich nie zatrudniają i dbają przede wszystkim o swoich rodaków

Właśnie bardzo mnie zastanawia jak to jest,że już parę razy wysłałam CV i co prawda firmy zewnętrzne dzwonią,ale dlatego że proponują coś innego,gdyż Purina zatrudnia obecnie tylko mężczyzn. A za chwilę słyszę, że zatrudniono kobiety,tyle że z UK. O co chodzi?

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie pracą w Nestle Purina. Wszystkie aktualne ogłoszenia dostępne są na: https://pracodawcy.pracuj.pl/profile/nestle-purina,fzfqwtq,pl Zatrudniamy ze względu na odpowiednie do danego stanowiska kwalifikacje, a nie ze względu na płeć czy narodowość, więc jeśli spełnia Pani podane w ogłoszeniu wymagania, czekamy na CV!

Szary człowiek

Jestem szarym człowiekiem przystosowany do pracy w purninie praca bardzo ciężka pracując na taśmie mimo że jest tyle rzekomo tych przerw jest taki (usunięte przez administratora)...że ręce bola puchną prsezucamy parę ton saszetek na jednje zmianie...zakład jest bardzo obłudny...Ale już niedługo odchodzę

Potencjalny operator

Dzień Dobry, jestem operatorem na strefie w Jelczu, a koledzy pracują pod Oławą, umiemy obsługiwać maszyny, wiemy co to 5s itp, chętnie byśmy do Was się przenieśli ale nie wiemy czy jest dojazd z naszych stron tj. Jelcz Oława brzeg tak jak jest do Amazona od nas. Proszę o informację jeśli jest dojazd to gdzie wysłać CV. Pozdrawiamy

Oliwka

Sporo tu chyba wpisów o pracy szeregowego pracownika, a jakaś osoba wie coś na temat pracy Kierownika Zmiany? Teraz akurat przyjmują, znalazłam ogłoszenie do nich. Ja mam sporo doświadczenia w branży i chciałabym spróbować czegoś więcej. Ile osób ma się pod sobą? i jak rozwiązywana jest kwestia odpowiedzialności za wyniki, są jakieś kary?

Malik

Tak ogólnie, to dla mnie np. bardzo brakuje miejsca na dworze gdzie mozna posiedzieć i pooddychać świeżym powietrzem, jedyne miejsce to palarnia, i żeby dostać sie tej palarni trzeba iść przez cała fabrykę

Wiki Der men

Praca jest superancka lubię ten Zakład pracowałam w 20zakaldavh z każdej mnie wyrzucali dopiero w tej decenili mnie nie pozdrawiam tamtych zakładów

Eleni

Pracuje w nestle jako operator praca jest dobra dobrze płatna ale niestety panie z linek większość z nich to bardzo niski poziom kultury ja rozumiem że to są pracownice produkcji jak ja ale w sumie to tylko zucaja saszetki na taśmę nie martwią się o inne sprawy ich problem polega na jednym kiedy przerwa.zazdroszcza ludziom innych stanowisk że lepiej zarabiają ale też.maja duża odpowiedzialność one mają tylko stać i nakładać saszetki. Są ogólnie bardzo nie mile jest im bardzo ciężko pracować wiecznie wymyślają że jest źle I nie dobrze całe 12 godzin skupiają się na kłótni że sobą z operatorami i ile będą mieć przerw.problem przerw to jest na dzień dobry kiedy przychodzi do pracy ciężko mi się znimi pracuje bo są wulgarne agresywne.bardzo obgadują Pana z bhp żeby ten pan z bhp wiedział jakie są fałszywe tutaj mu wchodzą (usunięte przez administratora)a za chwilę na niego gadają.jednym słowem są okropne.slyszalam że nawet krzesła nie pasują że są za mało wygodne jeden powiedziała że będzie składać zazalrnie że krzesła są nie wygodne i że to łamie ich prawa pracownicze sCzerze jakby poszły do innej fabryki to krzeseł by nie mialy

@Eleni

Operatorzy mp to dopiero bezczelne leniwce siedzą po dwoje na lince często na nockach powywalają nogi na słupy i śpią jak zbliża się koniec szychty to opamiętują się i wszystkie swoje roboty rzucają feederkom rozumiem to z wagi może i nasze ale dlaczego przynoszą kartony jak im na folii nie idzie. Przerwy po 40 minut mają nie jak federki po 20 i jeszcze źle. Wywyższają się traktują ludzi z góry a tak naprawdę też jesteście tylko pionkami w rękach szefa

A jakie są wymagane kwalifikacje by takim operatorem mp zostać? Można tu awansować, firma organizuje jakieś możliwości szkoleń?

Operator

Sama sobie zaprzeczasz . W jednej wypowiedzi twierdzisz że wyniki są dzięki wam a nie dzięki operatorom a w drugiej że wyniki zależą od tego jak operator ustawi maszynę . Zdecyduj się i opanuj bo aż kipisz złością i jadem którym z resztą tak samo plujesz na lince . Czy to na liderów kierownika operatora czy na koleżankę z linki obok z którą dzień wcześniej obgadywałaś koleżankę z którą dzisiaj pracujesz i obgadujesz innych . I na pana z BHP . Jak o coś pytają to miód płynie same dobre rzeczy mówisz jak tylko się odwrócą to zaczynasz obgadywanie taka dwulicowość . I to prawda że źle układacie saszetki . Wiecie jak źle położyć żeby linia się zatrzymała . A procenty nie robią się dzięki wam bo układanie saszetek to wasza robota . Za to wam płacą i to jest waszym obowiązkim żeby dobrze układać . Czekam aż dyrektor zrobi to po co przyjechał i zamieni linie manualne na Szuberty a potem was pozwalania .

Demeter 0908
@Operator

Jak widać nie rozumiesz nic . Panie układają saszety nie operatorzy ale żeby te panie mogły układac saszety musi być ustawiona maszyna,dobrze ustawiona. Więc jeśli operatorek nie ustawi bo nie umie to później procenty lecą na lep na szyję . I to jest dalej zasługa pań.

Mietek
@Demeter 0908

Nie wybielaj się. Nie raz widziałem i słyszałem jak przebiega szkolenie nowej fiderki. I jednym z obowiązkowych punktów jest nauka jak położyć saszetkę, żeby zatrzymać maszynę.

zawistny

Poubierają cię jak kosmitę w kaski długie rękawki i się grzej jak w hucie. Okna drzwi pozamykane, wieczna duchota i smród uczucie jak bys był w więzieniu. Robota nudna i po 12 godzinach chcesz się wieszać. Ale najważniejsze są ich durne DRA i SUSa słupki i wykresy. Traktują cię jak robota jestes dla nich nikim. Podejście do pracownika jest (usunięte przez administratora)ciągłe zastraszanie i szukanie na każdego haka.

Kl

Witam, Jak długo czeka się na umowę na czas nieokreślony dla lidera ? Jak wyglada praca na stanowisku lidera? Czy bardzo są duszące zapachy? Czy rzeczywiście pracuje się 2 dni dniówek, 2 dni nocek i 4 dni wolnego? Czy mocno zmuszają na nadgodziny tzw miłe widziane 416 h?

UR

Witam, jak wygląda praca na stanowisku utrzymania ruchu, jaki system pracy, obowiązki itd. Oraz z jakim wynagrodzeniem się można spotkać mając już jakieś doświadczenie

Xyz
@UR

Praca albo na zmianie 2 dniowki 2 nocki 4 dni wolnego. Albo 2 dni po 12 w pon i wtorek, a potem środa, czwartek lub piątek po 8 godz. Zarobki 9 brutto Fajne chłopaki, fajna praca. Polecam.

@Xyz

Co, kasa to 9 zł brutto za godzinę?? To na serio czy to raczej jakaś literówka? I czy poza pensją, tą stawką godzinową, sa premie? Jakieś bonusy finansowe typu za osiągnięcie celów, motywacyjne premie itd.?

@Xyz

Witam. Niedługo mam rozmowę na UR jakich pytań od strony technicznej można sie spodziewać? Jak wygląda dzień pracy na UR? Prosiłbym o wypowiedź osoby z tego działu pozdrawiam i być może do zobaczenia w firmie :)

@Xyz

9000 brutto to stawka podstawowa ? Czy z dodatkiem nocnym itd.?

Sara

Hej, czy są przyjęcia w Purinie? Ile dostanę na start na produkcji? Oraz jakie są dodatki? Z góry dzięki

Xibi zet

Prawda jest taka że Zakład jest najlepszy q całej Polsce dobre zarobki człowiek się nie narobi a zarobi a najbardziej sie obijają panie z multipaka

Zbych

Czy operator produkcji pracuje na wysokości powyżej 3m

Leo

Na jaki socjal można liczyć w zł na wakacje i na święta ? Ile wyciągnie operator maszyn ?

Anka
@Leo

Wysokość dodatku na wczasy pod gruszą i dofinansowanie na święta jest uzależniona od dochodu na osobę w gospodarstwie domowym. Wychodzi duży rozstrzał u każdego jest to inna kwota zależy w jakie widełki dochodowe wpada. Stawka operatora też jest uzależniona od kilku czynników. Zależy jaki obszar jaka maszyna jakie doświadczenie. Najlepiej umówić się na rozmowę i wszystkiego się wypytać już konkretnie na swoim przykładzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. - Nowa Wieś Wrocławska

• Jak się pracuje w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 282.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 146, z czego 25 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.