Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

2.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Operator

Pracuje jako operator już trochę czasu i niestety tak dużo dobrego jak złego mogę powiedzieć o tej firmie,praca sama w sobie przyjemna i ciekawa,kursy zapowiedziane w ogłoszeniu naprawdę się odbyły a pracownicy pracujący nawet ponad rok mają już awanse na starszego operatora, niestety z resztą nie jest aż tak miło wydaje się jakby firma na każdym kroku próbowała utrudnić życie pracownikowi.Odległość z dalszych faz do wyjścia czy palarni nie można nazwać inaczej jak żartem,wymagają żebyś wychodził 10min przed końcem albo i później a samo dojście do wyjścia zajmuje 10min jak nie więcej,to samo jest z przerwami ta 15min podobno ma być na papierosa tylko że w tym czasie nawet nie dowleczesz się do bramki nie wspominając o paleniu a firma PLANUJE dopiero 2 palarnie na 7fazie kiedy na tym etapie powinno być ich już tam z 3 ,chodzić tak daleko trudno szczególnie w tych okropnych butach które wydają,nie jestem francuskim pieskiem ale tak okropnych butów jeszcze w żadnej firmie mi nie dali skóra schodzi płatami już po 2dniach noszenia,ogólnie jakość ubrań roboczych pozostawia wiele do życzenia.

@Operator

Odpowiadając na uwagi dotyczące obuwia i odzieży roboczej informujemy, że odzież jest serwisowana i obsługiwana przez firmę, która posiada stosowne atesty i certyfikaty. W fabryce jest dostępny pracownik tej firmy, który na bieżąco rozwiązuje problemy. Zapraszamy do osobistego kontaktu z Administracją w celu przedstawienia bardziej szczegółowych informacji, na czym polegają Pani/Pana zastrzeżenia.

dymiarz
@Operator

Palarnie powinno się zlikwidować .

odynsyn
@dymiarz

Tak a tobie powinno się zrobić testy na narkotyki chłopie… to ze ktoś pali nie oznacza ze jest gorszy. Palenie to nałóg który ciężko rzucić, ty nie palisz wiec się ciesz bo przynajmniej więcej w portfelu zostaje chociaż po tym co piszesz to wydaje mi się ze więcej wydajesz na używki miesięcznie niz ja przez dwa miesiące pałac nałogowo papierosy…

@Operator

"wymagają żebyś wychodził 10min przed końcem albo i później a samo dojście do wyjścia zajmuje 10min jak nie więcej" Wyjaśnię osobom z zewnątrz, które mogą nie zrozumieć o co chodzi. To "bardzo złe Nestle” wypuszcza pracowników 10 minut przed końcem czasu pracy nie odejmując tych minut od czasu pracy. Mało tego, na ten czas wyłączony jest ruch wózków na korytarzu technicznym, więc nie trzeba chodzić ścieżką dla pieszych i spowalniać na bramkach, tylko szybciutko drogą dla wózków zmykasz do szatni. Godzina 7 czy 19 masa palaczy stoi na zewnątrz i pali w oczekiwaniu na autobus pracowniczy. Tak jest ze starszymi fazami. Operator (autor posta) jak mniemam ma trochę dalej z nowszej fazy i nie jest w stanie zdążyć puścić dymka przed odjazdem autobusu.... Straszny nałóg, ale z tego powodu zatrzymywać linie tam gdzie jest ciągła produkcja? Myślę, że trzeba trochę panować nad sobą a nie wypisywać paszkwili na firmę.

dymiarz
@odynsyn

Na jakiej podstawie piszesz że ćpam ? Znasz mnie ? Czy ja napisałem że jesteś gorszy ? Choć w sumie tacy jak ty są najgorsi ,typowe polaczki .I pamiętaj rak lubi dym .

@555

Ale firma nie robi łaski ze puszcza 10 minut przed, bo max za 10 sie tez jest na stanowisku - przekazanie zmiany.

olek
@777

Z tego co wiem to to te 10 minut przed to jest dlatego że mamy więcej przerwy w trakcie zmiany

Misiek

Mam pytanie odnośnie stanowiska młodszy specjalista sap - jak wygląda praca na takim stanowisku i jakie są zarobki bądź widełki na tym stanowisku. Dzięki za odpowiedź

Kandydat

Mam pytanie dotyczące samej pracy i zarobków.Tylko proszę o normalne odpowiedzi bez hejtu.Pracowałem już na produkcji i na wzókach widłowych ale chwytających do dużego AGD(lodówki,piekarniki itp.).I zastanawiam się czy aplikować na operatora maszyn czy operatora wózka widłowego.Zatem: -Jaka jest całkowita stawka dla operatora maszyn ze wszystkimi premiami.i dodatkami za godziny nocne,bez nadgodzin? -jaka jest stawka na magazynie dla operatora wózka ze wszystkimi premiami i dodatkami za godziny nocne,bez nadgodzin? Jeżeli operator ma tyle co wózkowy to poszedłbym raczej na operatora.Jeżeli chodzi o podwyżki-będzie coś w nowym roku w marcu? 200-300 zł brutto czy raczej nie ma szans?

@Kandydat

Wynagrodzenie zasadnicze dla operatora maszyn jest w przedziale 4100 -5000 (zależy od stanowiska). Dla kierowcy wózka 4500 na okresie próbnym, potem 4750. Do tego premia za obecność 400 - 600 i za nocki 220.

Management
@Kandydat

Witam, Jeżeli trafisz na magazyn to spodziewaj się pracy w różnych miejscach. Od chłodni do magazynów wysokiego składowania poprzez bieżącą obsługę produkcji. Manager magazynu jest specyficzny . Obsługa wózków widłowych bocznych jak i czołowych. Musisz się przygotować , że po regałach też bedziesz skakał" dotyczy to zmiany w konfiguracji regałów - ciekawa praca , ciekawe czy już wszystko zostało zrealizowane po kontrolach?. Ci co tam pracują wiedzą o czym piszę. Pracuje się w okularach ochronnych, kask , rękawicach . Resztę dopytaj się u kierownika magazynu który powinien byc na rekrutacji.

Stefan
Klient

Brutto czy netto ?

Ktos
@Stefan

Oczywiście,że brutto. Każdy może nie inną pensje na rękę. (zwolnienie z PiT do 26 roku życia chociażby).

Adam

Witam jaka jest stawka jako Pracownik Produkcj u Państwa

@Stefan

Wynagrodzenia są podawane w kwotach brutto

Borsuk
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Zróbcie Państwo dojazd pracowniczy z kierunku Brzeg Olawa jest tam duzo osob bez pracy ja tez chętnie bym się przyjal chociaz pracuje ale chce zmienić prace i takich osób jest więcej bo wszedzie malo zarabiają Pozdrawiam

Ania
@Borsuk

Jestem z okolic Oławy i też mogłabym pracować w Nestle, ale mam za daleko, żeby codziennie dojeżdżać swoim autem

orzeł
@Ania

Dokładnie tak i takich osób jest duzo więcej wystarczy zrobić transport pracowniczy z kierunku Brzeg-Olawa a pracownicy sami się znajdą.Pozdrawiam Kadry Nestle Purina może ktoś zauważy te ooinie i zastanowi się nad tym.

@orzeł

Dziękujemy za komentarze, rozważamy również ten kierunek transportu pracowniczego.

Anna
@Kandydat

Powiem tak praca na pierwszy zut oka ciężka pisze o paniach na linkach...ale do wszystkiego mozna się przyzwyczaić.tak naprawdę to są gorsze zakłady...gdzie naprawdę jest bardzo ciężko.kazda praca fizyczna wymaga wysiłku a mam porównanie z zakładami samochodowymi więc w Purinie jest lżejsza praca.pozdrawiam

Orzeł
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Bardzo proszę o powiadomienie jeżeli zdecydują się Państwo na transport pracowniczy z kierunku Brzeg-OŁawa .Pozdrawiam.

@Orzeł

Oczywiście, jak tylko będziemy znali datę uruchomienia transportu, opublikujemy tę informację

Kuba
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Czy stawka 4100-5000 dotyczy początkującego operatora, czy górna granica zarezerwowana jest raczej dla starszego?

@Kuba

Stawka dotyczy początkującego operatora i jest uzależniona od stanowiska pracy

Borsuk
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Witam mam pytanie gdzie mozna przesłać CV w sprawie pracy zeby być w bazie danych jakby był dojazd z kierunku Brzeg-Olawa to Panstwo by mieli kontakt ze Mną, Pozdrawiam

@Borsuk

Zapraszamy do aplikowania poprzez portal pracuj.pl. Są tam zamieszczone wszystkie nasze aktualne oferty.

Gość
@Kandydat

Chłopie nie ładuj się tam mam tam duże doświadczenie jak nie jedno z największych i radzę omijać ten zakład a pracowałem tam od samego początku i na każdym dziale.Około rok temu zakończyłem karierę i nie żałuję bo co teraz tam się dzieje co koledzy piszą to katastrofa a kolegów mam tam wielu większość w najbliższym czasie kończy tam karierę. Pieniążki niby Ok ale po tym Co się tam robi to tzw (usunięte przez administratora) Z tym doświadczeniem znalazłem pracę na luzie i mogę się wykazać a stawka ta sama co 8 lat starań w nestle praca konkret więc? Chyba więcej nie muszę tłumaczyć. Pozdrawiam (usunięte przez administratora) nestle.

Orzeł
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Mam pytanie odnośnie transportu z kierunku Brzeg-Oława czy coś wiadomo zdecydowali się Państwo uruchomić ten kierunek,Chętni do pracy napewno by się znalezli bo dużo osób dojeżdża do Wrocławia.Trzeba tylko w Brzegu I Oławie ogłoszenia ponaklejać .Pozdrawiam.

@Orzeł

Decyzję w tej sprawie podejmiemy do końca lutego i wówczas poinformujemy o niej.

Polak
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Brzeg i Oława pozdrawia Nestle Purina.

Holender
Kandydat

Też jestem zainteresowany pracą w Nestle Purina Tylko co z tym transportem dla pracowników bo mieszkam w Brzegu. Pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Kosztów (m/k)? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Anna

Szczerze Ci co narzekają to są tzw nieroby co skaczą od zakłady do zakładu i wszędzie im źle i nie dobrze...z tego co widzę zakład cały czas daje podwyżki jest sovjal tanie wakacje w hotelach 3gwiazdkowych można wyrobić okulary więc jak komuś źle to niech idzie na kostkę brukowa (usunięte przez administratora) albo na tartak pozdrawiam

Piotr bo pracuje i jest ok

Bo pracuje i jest oki

@Anna

Kto pracuje uczciwie ,ten jest zadowolony .Owszem ,są zakłady gdzie to czy tamto mają lepsze ,ale spoglądając na całość warunków pracy i benefitów Nestle jest w czołówce pracodawców .

okulista
@Anna

Co do okularów, to KP wymaga tego od pracodawcy. To nie jest łaska Nestle.

Weronika
@43210

"wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma" :) jasne, że zawsze się znajdzie lepsza firma, ale jeśli pracujemy długo w jednej to z pewnością pracodawca to doceni w jakis sposób... czy tutaj też tak jest i starsi stażem pracownicy "mają lepiej"?

Łukasz
@Weronika

A ile tych starych pracowników zostało z 2014 r. Mamy dane ?

Gość
@43210

He he widzę że ktoś za bardzo uwierzył lub ma dużo znajomych wśród rządzących. Zobaczymy jakie zdanie będziesz miała za rok.

Ktoś
@Anna

Widzę że lubisz takie traktowanie chyba że układziki i wchodzenie w .... Powodzenia widocznie to lubisz.

Redzik
@Anna

Kostkę brukowa xDDD nie uraz się ale na kostce brukowej są naprawdę dobre pieniądze mimo ze to praca bardzo ciężka a skórę na dłoniach masz niczym u krokodyla :) ale wracając do tematu to zdarzają się osoby które przesadzają z tym ze jest tak ciężko. Ale mówię o wyjątkowych przypadkach. Praca jak praca każda tak duża korporacja ma swoje minusy które głównie można zatrzymać na głowie :) Straszny nacisk na mózg wywiera „Logistyka” tej firmy i podejście do pracownika, praca sama w sobie nie jest lekka ale da się to ogarnąć nawet pracując 12 godzin dziennie tak jak jest w tym wypadku. Tylko to co wywierają i oczekują od człowieka. Czasami to by to przerosło nie jeden wieżowiec :)

Ola
Kandydat

Witam , Czy firma przyjmuję osoby z zewnątrz z minimalnym doświadczeniem na stanowiska związane z logistyką lub z SAPem? Z możliwością doszkolenia wewnętrznie pracownika pod standardy panujące w firmie? Czy raczej są przyjmowane osoby wyłącznie z doświadczeniem bądź z rekrutacji wewnętrznej znające już procesy i standardy?

@Ola

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Danych Podstawowych SAP. Szczegóły na pracuj.pl

Kasia
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

czy jest możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej na tym stanowisku /

@Kasia

Tak, praca może być wykonywana hybrydowo

Kasia
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

A czy wprowadzona jest stała praca hybrydowa?

Tomek
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Na jego wynagrodzenie brutto można liczyć na tym stanowisku ?

@Tomek

Wysokość wynagrodzenia ustalana jest indywidualnie z kandydatem, który zostanie wyłoniony w wyniku rekrutacji.

@Kasia

Pracownicy mają możliwość wykonywania pracy zdalnej, nie tylko podczas pandemii

Mon
Kandydat

Jestem zainteresowana pracą jako operator maszyn. Pracowałam kiedyś przez kilka lat jako pracownik produkcji i obsługiwałam też różne urządzenia. Potem pracowałam głównie w administracji biurowej, a obecnie przez kilka ostatnich lat jako kontroler jakości. Zawsze miałam zamiłowanie do " spraw technicznych", dlatego praca przy obsłudze maszyny sterowanej komputerowo, to jak najbardziej dla mnie tym bardziej, że miałam do czynienia z różnymi programami do obsługi produkcji, logistyki, m.in z SAP. Zastanawiam się czy mam szansę w rekrutacji na to stanowisko, czy przyjmują tylko osoby, które mają tylko i wyłącznie doświadczenie produkcyjne.

@Mon

Proszę aplikować. Wszystkie aktualne oferty pracy znajdzie Pani na pracuj.pl

Karolina
Kandydat

Czy poszukują może pracowników do działu kontroli jakości ? Mam doświadczenie kilka lat.

@Karolina

Wszystkie aktualne oferty pracy są zamieszczone na pracuj.pl

Karolina
Kandydat

Gdzie uzyskać informację na temat miejscowości z których zabiera autobus pracowniczy ?

@Karolina

Dowozimy pracowników z kierunków BIELAWA – OLESZNA; WAŁBRZYCH – ŚWIDNICA; ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE – ŁAGIEWNIKI; STRZELIN – JORDANÓW; ZIĘBICE

Cześć

Proszę o kontakt z waszej strony

Danny

CI CO Narzekają to nie znają życia w Polsce ja chciałam dorobić w innej fabryce bo cztery dni wolnego....szczerze za głodowa stawkę i być pomiatanym praca 8h już chciałam uciec po 2h ale podpisałam umowę zlecenie i są tzw kary...że jakbym opuściła prace kara...wiec musiałam wytrwać 8h.praca typowy mobbing...mało tego jakprzyszlam było szkolenie polegające już na pracy 3 godziny okazało się że nie zapłacą bo się szkole....więc składałam za darmo....proponuję tam iść jak komuś źle w Nestle....ja poszłam raz i ostatni a jak wychodizlan z (usunięte przez administratora) byłam szczęśliwa.zawsze można zmienić fabrykę i będziecie wspomonac Nestle z łezka w oku....

Uren
@Danny

Jeszcze nie pracowałeś w Stanley,tam jest prawdziwy horror ... kategorycznie nie polecam

Lea
@Danny

Chyba żartujesz, pracowałam w Nestle i nigdy nie uroniłam łezki że odeszłam. Praca rzeczywiście nie była ciężka ale warunki pracy już tak, brak nawiewów, smród od leżących cały dzień otwartych uszkodzonych bądź testowanych puszek, saszetek. Jak ci odpowiada praca i wszystko co z nią związane to życzę powodzenia i wytrwałości do emerytury

Cześć

Zadzwonię proszę

Grzesiek

Ja pravuje w Nestle szczerze pracowałem w walbrzychu na kosmetykach mało kasy tutaj odżyłem

Roberto

Ja pracuje w Nestle Purina od niedawna dokładnie pół roku praca mi się podoba w sumie bardzo miałem dużo prac w swoim życiu nigdzie nie dawałem rady bo albo sam rezygnowałem albo poprostu ze mnie rezygnowali.praca fizyczna nie powiem ręce mnie bolą.ale za to są 4 dni wolnego mam pakiet lux med.karte benefit jest socjal.czekam tylko aż znów będą imprezy integracyjne

Danny

Ludzie jak wam źle trzeba było iść do.ministerstwa pracować to jest praca fizyczna a nie za biurkiem.Jestem osobą obiektywna i nic złego nie widziałam a pracować trzeba ją w każdej fizycznej pracy.ogolnie Ci vo nazekaja piszą brenie...

Wesoły
Kandydat

Chcę zapytać, jak działa ta firma? Czy warto osiedlić się na Purinie, czy nie?

Wnikliwy
@Wesoły

Oni nawet tam nikogo nie zatrudniają. Wystawiają ogłoszenia by tylko odfajkować i tyle. To ściema jakaś czy oni robią ludzi w konia.

@Wesoły

Przyjdź, zobacz, sam wyciągniesz wnioski. Nie sugeruj się wpisami na forum, bo to pisze kilka tych samych osób, którym się nie chce robić. A nie pójdą do innego zakładu, bo wiedzą, że tu i tak jest lepiej niż w wielu innych miejscach.

@Wnikliwy

Hahaha, dobre bajki. Są zatrudnienia i będzie jeszcze więcej bo firma cały czas się rozwija i otwiera nowe fazy. Aktualne ogłoszenia są np na pracuj.pl.

Svetlana

Czy biorom Bialorusiniow i Ukraincow ?

@Svetlana

Tak, pracuje tutaj sporo osób z innych krajów

kandytat ur
Kandydat

Witam od ilu zaczyna się stawka dla utrzymania ruchu wraz z dodatkami? Jaki system pracy ?

@kandytat ur

System pracy zmianowy, czyli 2* dniówka, 2* nocka i 4 dni wolnego lub jeśli wolisz same dniówki to od poniedziałku do piątku po 8h

ed

jak tam u was w wigilie teraz pracuje jakas zmiana w tym roku czy wolne czy pierwszy drugi dzien swiat wolne czy na nadgodziny zapisywali w ktory dzien swiat

@ed

Wigilia i święta wolne

finansista

Czy wszyscy nie dostali wypłaty zgodnie z umową bo z tego co się orientuję wypłata powinna być do 10 każdego miesiąca a nie 10 każdego miesiąca

Wątroba mówi dziękuję
@finansista

A co? Nie było za co pić przez weekend? Do 10-tego oznacza, że wypłata musi wpłynąć na konto nie później niż 10-tego.

Mała
@finansista

Też nie mam, jednak wszystko jest OK. Termin na wypłatę jest 10.01, czyli w poniedziałek. Zawsze nastawiam się, że wypłata wpłynie 10 tego, a jeżeli jest wcześniej to traktuję to jak mały bonus.

Zostaw merytoryczną opinię o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. - Nowa Wieś Wrocławska

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 9 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o., to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.