Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Opinie o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

kot

czy ktoś wie czy przyjmują na pakowanie i kiedy bedzie sie otwierac nowa hala?

Hhhh.

Nie ma żadnej klimatyzacji zakład do (usunięte przez administratora) Nie radzę tam iść do pracy.

kate

siemka macie klimatyzacje na hali?

osa

czy przyjmuja na pakowanie saszetek

Ogłoszenie, -> CV -> wypełnienie info na osobnym portalu. Kontakt OK -> termin rozmowy-> Rozmowa Teams -> Pokazanie zakładu. Uwaga zapach specyficzny ubranie włosy wszystko przesiąka Pracodawca informuje za 2 tygodnie informacja czy TAK czy NIE. Brak informacji zwrotnej mimo ustalonego terminu a mija miesiąc. Telefon i chaos nikt nie wie i nie umie odpowiedzieć jaki wynik rekrutacji.

Przebieg kariery, doświadczenie zawodowe, Umiejętności predyspozycje

skad

skad mam tyle nadgodzin tyle mi dali nadgodzin na te wolne a pracuje dopiero poltora miesiaca od kwietnia to oni moga brac wczesniejsze nadgodziny przeciez nadgodziny placa moga tak brac wczesniej jaki jest okre s rozliczenia nadgodzin

xda

Witam. Mam pytanie na temat godz pracy jak tam jest bo mowia ze 4 dni po 10 godz i 3 wolnego to prawda?

mmmm

czy pracownik produkcji - giver to to samo co operator produkcji i kto obsługuje panele dotykowe .

ola

ja nie pracuje w Purinie tylko w innym zakładzie i chciałabym sie własnie dostać do pracy w Nestle coś żle zrozumiałaś

Ona

Niewiem czy coś będzie. W amazonie więcej płacą tylko agencja przyjmuję i mniej godzin robisz. A tam za tyle godzin pracy powinno być minimum 2000 zł netto.

@Ona

Ja w tej chwili zarabiam minimum bez żadnych dodatków i premi ale na miejscu praca wcale nie jest lekka i chciałabym dlatego ja zmienic bo mogłabym wiecej zarobić a pracować trzeba wszędzie, mam nadzieję że gdzies znajde.

Ona

Ola nie pchaj się tam do Puriny. Nie dość ze praca nudna to jeszcze mało tam zarobisz duszno na hali nawet klimatyzacji nie ma ludzie w lato mdleja.

@Ona

myślałam że w Purinie lepiej niż w Amazonie bo rozważałam też Amazon. A może wiesz czy coś jeszcze powstanie z zakladów pracy w Nowej Wsi Wr. budują tam jakiś nowy zakład?

ola

czy ktoś wie kiedy beda otwierac nowa hale , i czy przyjmują na pakowanie

xxx

Czy ta ruda Ewka z wiochy nadal tam pracuje i też jak większość płaszczy się.

pies

czy ten zaklad naaprawde upada dopiero sie przyjelem a juz sie zamyka

ona
@pies

nic mi o tym nie wiadomo

pies

czy jest tu ktos kto pracuje dluzej np od paczatku lub chociaz rok lub wiecej i na cos mi odpowie

mmmmm

czy psychotesty muszą mieć wszyscy ?

sam
@mmmmm

chyba tak ale to nic skomplikowanego

asia

czy przyjmuja na pakowanie, podobno nowa hale otwieraja czy to prawda

oni
@asia

nie wiem czy przyjmują, złóż aplikacje, a halę maja otworzyć ale nie wiem kiedy

alen

kiedy w tym zakladzie wyplacaja pensje 10 rowno po 10 tym czy prze 10 tym w ktorych dniach tygodnia czy obojetne

kot

a operator maszyny tyle samo ma co wozkowy tak

kot

tak sory ze nie wspomnialem o to chodzilo wiem wlasnie wozkowy ma 2850 ale mowil ze dostal 6400 okolo z nadgodzinami a tu wyplacaja co pol roku to mozliwe to a teraz daja wolne niz wyplacaja bo sie boja tyle placic

sam
@kot

Nie wierze w te 6400! A teraz jest wolne z winy zakładu, ale zabierają to ludziom z nadgodzin albo z urlopu, a nadgodziny wypłacają raz w roku w marcu, chyba że zdążysz je wcześniej wybrać. Nie wiem ile zarabia operator ale powinien więcej zarobić niż wózkowy. Wypłata zawsze max 10, nawet wcześniej!

kot

czy ktos wie kiedy bedą przyjęcia na pakowanie

Zostaw merytoryczną opinię o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. - Nowa Wieś Wrocławska

• Jak się pracuje w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 282.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 146, z czego 25 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.