Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

2.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Marcin

Czy jest tu ktoś, kto dojeżdża do fabryki z Wysokiej ze zmiany żółtej? Szukam transportu - dorzucam się do paliwa.

Kandydat

Pytanie do Pracodawcy czy jest możliwość zatrudnienia się tylko na wozki czołowe i unoszące ?? Czy tylko na boczne wysokiego skladowania ?

@Gość

Przy zatrudnieniu pracownika z uprawnieniami UDT oczekujemy, że będzie obsługiwał wszystkie rodzaje wózków

Orzeł
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Tak trudno zrobic transport dla pracowników z kierunku Brzeg Olawa a szukacie ludzi do pracy czegoś tu nie rozumiem

@Orzeł

uruchomienie każdego dodatkowego kierunku transportu oznacza dla pracodawcy dodatkowe koszty. Ze względu na obecną sytuację podjęcie decyzji w tej sprawie zostało przesunięte na drugi kwartał.

Orzeł
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Świetny pomysł tylko ze nikt nie będzie czekał na 2 kwartał ludzie potrzebują pracy tu i teraz Obiecanki cacanki zawiodlem się na Was

@Orzeł

To prawda Ja i moi znajomi też straciliśmy cierpliwość z czekaniem na transport z kierunku Brzeg Oława szkoda czasu w innych firmach duzo lepiej to wygląda .

Nie palący

Pytanie do pracodawcy. Dlaczego osoby niepalące, oczekujące na autobus po pracy, muszą dusić się od dymu papierosów osób palących ? Około 100 osób stoi i smrodzi wokół siebie trując siebie i innych przy okazji. Czy to jest zgodne z przepisami BHP ? Palenie bierne jest tak samo szkodliwe dla zdrowia jak tradycyjne. Może ktoś z zarządu firmy z tym coś zrobi ? Jest obok palarnia, to niech tam się wszyscy palący gromadzą po pracy. Po to ona tam jest.

Radek
@Nie palący

Bo są (usunięte przez administratora) Wystarczy odejść kilka - kilkanaście metrów od osób palących i po problemie. Nie wpadłeś na to geniuszu co?

Whiskas
@Radek

Czemu nie palisz geniuszu w autobusie ? Do Ziębic całą paczkę wyciągniesz.

@Radek

A nie wpadłeś na to geniuszu, że na terenie zakładu jest zakaz palenia poza miejscami do tego wyznaczonymi (palarnia)? I to palacze powinni odejść te kilkanaście czy kilkadziesiąt metrów i palić już poza terenem zakładu. Pracodawca powinien karać palaczy za palenie w miejscach niedozwolonych, wtedy przestaliby truć innych. Ale widocznie zakład daje na to ciche przyzwolenie.

Bpracownik

Nie polecam pracy w tym zakładzie.

Wnikliwy
Klient
@Bpracownik

Czemu ?

Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Kosztów (m/k)? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
J
Kandydat

Mam pytanie o pracę dla pań. Czy panie sortujące saszetki 12 godzin stoją, czy jest mozliwosc aby chociaz na chwile usiąść ?

@J

Przy linii są wysokie krzesła, na których można usiąść.

Hhhh
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Można nie kasować komentarzy czy cenzura tutaj to na początku dziennym ???

Ktosik

Odradzam, po kilku latach uciekłem stamtąd. Plusy? Akurat tylko i wyłącznie współpracownicy, którzy trafili się spoko. Minusy? No tu można epopeję narodowa napisać, ale wkrótce to do głównych. Kierownicy? Beton, mam wrażenie że biorą ich z łapanki, kłamią w żywe oczy, nie potrafią na proste pytanie odpowiedzieć, prawdopodobnie wyuczone frazesy, niczego się nie dowiesz. Urlop? Zapomnij, nie masz prawa bo jesteś mega ważny i tu świetny paradoks, jak cię nie ma to jest problem, jak nie ma kierownika, lidera to wszystko spoko, tak mało ważni i mierni oni tej w firmie są. Problem na linii który chciałbyś żeby został naprawiony? Możesz zgłosić, w najlepszym przypadku może po kilku miesiącach zostanie naprawiony, przeważnie zapomnij AAA i nie masz co zgłaszać kolejnych bo też nie zostaną naprawione. Podwyżki? Są co roku, 200-300 zł jak dostaniesz 21-23 pkt(95%) ludzi, te oceny już z góry są przygotowane. Kilku dupolizow dostanie większą, ty jako że nie palisz i nie chodzisz z kierownikami ma palarnie możesz o tym zapomnieć. Na liderów biorą gości którzy całkowicie się do tego nie nadają, ale jak wyżej, chodzą na fajki z kierownikamo, podpierniczaja więc.. potem dzieje się (usunięte przez administratora) jak ten śmieszny liderek z niebieskiej poniżał Ukrainkę na linii. Brak słów. Sama praca z racji tego że wiecznie jest problem z obsada polega na tym, że trzeba pracować za dwóch, często nie ma kto cię zamienić żebyś poszedł kulturalnie zjeść, więc często co słabsi jedzą przy stanowiskach pracy. Ważne są cpi czy inne excele, wszystko się kręci, a to że tyrasz na dwóch stanowiskach za jedną pensje to nikogo nie interesuje. Istnieje tutaj coś takiego jak wolne z harmonogramu bo masz za dużo godzin do wykorzystania i najlepsze jest to, że wysyłają ciebie na wolne i muszę kogoś wziąć na nadgodziny, no logiczne w sumie lepiej komuś zapłacić a tobie nie xd Susa?? Nooo tutaj mega podobno ktoś wiele razy ze mną przeprowadzał rozmowę na temat bezpieczeństwa, przeważnie nie nosiłem kasku, ale w sumie nigdy tej rozmowy nie miałem, ale w sumie też jechałem na kozaku i przeprowadzałem rozmowę z pracownikiem który zwolnił się rok temu. Dzień w dzień. Dra? No pamiętaj że siedziac przy komputerze możesz się zadrapać pazurem więc jest to linia ognia i musisz uważać. Wchodzisz codziennie po schodach? Pamiętaj żeby codziennie o tym napisać bo możesz spaść z nich a to jest niebezpieczne. Heh jeszcze bym coś dopisać ale mój czas jest zbyt cenny na tą firmę. Jednym słowem nie polecam.

Dorota
@Ktosik

Szczerze to są brednie pewnie dużo chorowałeś i po jakimś czasie znów laziles w kratkę i jak zostałeś zwiliony piszesz brednie seby się zemścić.

Lenny
@Ktosik

facet podsumował.. pozamiatane

@Dorota

Gotuj obiad a nie wypisywać głupoty w necie ci w głowie

Janoo
Kandydat

Może ktoś wie jakimi wózkami jezdniowymi jeździ się na dzialach czy tylko wysokiego składowania bocznymi czy czołowymi niskiego składu ??

@Janoo

Witam, Jeżeli chodzi o obszary magazynu to poruszają się tam następujące wózki: -przewarzająca ilość wózków to wózki wysokiego składowania (boczne) -kolejne wózki to wózki unoszące, głównie wykorzystywane do obsługi dostaw/wysyłek -wózki czołowe to zdecydowana mniejszość, jest tylko kilka sztuk

@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

A czy jest możliwość zatrudnienia się na wózki czołowe i unoszące ?? Czy tylko na boczne wysokiego składowania ?

@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Rozumiem ze nie będzie dojazdu z kierunku Brzeg Olawa. Trudno bedziemy szukać pracy gdzie indziej.

Jogi
Kandydat

Bede moze nowy, jak sie pracuje na zmianie czerwonej na dziale multipakowania jako pracownik produkvji , jak atmosfera w pracy, praca ciezka?

Xyj
@Jogi

Będziesz pracował z liderką Martą, ciągle coś nie tak będziesz robił, ojoj

Jogi
@Jogi

Już nie jestem nowy już tam nie pracuje.

Janoo
Kandydat

Jakimi wózkami jezdniowymi jeździ się na dziale ? Bocznymi wysokiego składowania czy czołowymi niskiego skaldu ? ?

Klient

Mam pytanie jakimi wózkami widłowymi się jeździ w tej firmie ? Bocznymi wysokiego składu czy czołowymi niski skład ??

Borsuk

Witam pytanie o dojazd z kierunku Brzeg Olawa czy zostala juz podjeta decyzja .

Andrzej romaniuk

Proszę do was do pracy

@Andrzej romaniuk

Proszę aplikować przez portal pracuj.pl. Są tam wszystkie aktualne oferty pracy.

Dragon
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Witam mam pytanie jak wygląda u państwa kwestja zarobkowa netto ogulnie tylko szczeze proszę o odp dla kogoś jak się przyjmie bo zastanawiam się nad aplikowaniem

pomoc
@Dragon

hej Człowieku, może nie jestem z HR ale też szukam pracy i przegladam. Ale na tyle sie orjentuje, że netto to niezalezy od pracodawcy. Oni płacą brutto, a podatek to twoja sprawa. Jak masz mniej niż 26 lat to nie płacisz, jak więcej to płacisz. Mażesz mieć dzieci czy inne ulgi, więc głupie pytanie. Zainteresuj się brutto, wpisz swoje dane do kalkulatora w interenecie i będziesz wiedział

@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

A ja proszę o dojazd dla pracowników z kierunku Brzeg Olawa

Dragon
Kandydat

Pytanie nowy pracownik produkcji pytanie do pracodawcy lub kogos szczeze z firmy co ma wiedzę na temat zarobków oczywiście netto z wszystkim proszę o info i dziękuję

mesjasz
@Dragon

Na jakie stanowisko konkretnie ?

dsd
@Dragon

Jak w każdym zakładzie zależy gdzie trafisz .Ogólnie polecam . Zakład ma więcej plusów niż minusów. Warto próbować . Kasa zawsze na czas , BHP także OK i transport darmowy jest. A to są bardzo ważne sprawy. Wiem co piszę bo w wielu miejscach nie są to sprawy oczywiste.

Bartek
Kandydat

Czy orientuje się ktoś z którego miejsca w Ząbkowicach Śląskich na ul. Powstańców Warszawy zabiera autobus pracowników Nestle-Purina?

Kandydat

Pytanie do dzialu Kadry Hr co z tym dojazdem dla pracowników z kierunku Brzeg Olawa warto czekac czy szukać innego zakladu

Suchy

Póki co pracę polecam. Wysokie standardy BHP, bardzo pomocne kierownictwo. Problemy w dziale kadr typowe dla molochów. Ale w porównaniu do pracodawców azjatyckich Niebo a Ziemia. Jeśli chcesz pracować uczciwie za uczciwe pieniądze to miejsce dla Ciebie.

Jola
@Suchy

Dokładnie tak jak piszesz.

K.A.S.A

Wiadomo kiedy będą PIT -y ?

Ela
Kandydat

Czy ktoś pracuje z Trzebnicy w Nestle Purina to proszę bardzo jak tam jest bo przeglądam oferty jako pracownik produkcji proszę o kilka słów pozdrawiam

Covidek

Dlaczego w czasie narastającej pandemii nie są wprowadzone dwa autobusy z kierunku Bielawa ? Ludzi praktycznie cały autobus ,połowa przeziębionych ,kaszlących ,ciągnących nosami .Chorzy i do pracy chodzą ,ułomni po prostu .

@Covidek

Przewoźnik jest obowiązany monitorować liczbę pasażerów i informować nas o każdym przypadku konieczności podstawienia dodatkowego autobusu. Pytanie o ten konkretny kierunek zostało już dzisiaj skierowane do przewoźnika. Jeżeli informacja się potwierdzi, to zlecimy podstawienie drugiego pojazdu

Covidek

Dzięki za odpowiedź .

Redzik
@Covidek

Chodzą bo szkoda im premii… dlatego chodzą dla kogoś kto np. wychowuje dzieci sam czy ma kredyty na mieszkania itp. Szkoda premii bo 600zł bardzo ważna kwota i stracić może skończyć się nawet nie opłaceniu raty. Przy tej inflacji teraz która mamy i wszystko drożeje są większe wymagania płacowe i każdy stara się zarobić jak najwiecej nawet kosztem zdrowia. Miejmy nadzieje ze w tym roku podwyżki będą odpowiednie bo znów duża ilość ludzi ucieknie w pogoni za lepszym bytem ;) rok temu tak było na magazynie i dużo doświadczonych ludzi odeszło. Firma za późno zareagowała podnosząc podstawę. Niech Nestle wyciągnie wnioski bo kolejne fazy budują a może być tak ze nie będzie komu pracować i fazy będą stały :) a nie po to się firma rozwija ;)

Halina

Przeżuć się na rower

xawery
@Halina

Aty przerzuć się na słownik !

@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Witam jeszcze raz chcialbym zapytać o dojazdy z kierunku Brzeg Olawa To jest taka trudna decyzja jak Firma szuka pracowników Pozdrawiam

Damian

Szkoda,że firma Purina bezpośrednio nie zatrudnia tylko przez pasożytów z agencji pracy na umowę śmieciową...

@Damian

Fabryka Nestle Purina zatrudnia zarówno pracowników tymczasowych (przez agencję) jak również bezpośrednio. W obu przypadkach jest to zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Nasze aktualne oferty znajdują się na stronie www.pracuj.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. - Nowa Wieś Wrocławska

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 9 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o., to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.