Techno Mechanik

Spółdzielnia pracy

Opinie o Techno Mechanik

janek

nerka, to znana firma, obecnie Spółdzielnia Pracy "Techno-Mechanik" posiada dwa zakłady produkcyjne i jeden usługowy, które są rozmieszczone w różnych miejscach Gdańska. Także pytaj bardziej konkretnie. Są producentem szerokiego asortymentu wyrobów metalowych, bagażników dachowych do samochodów, łat pomiarowych, uchwytów do mocowania okien, okuć meblowych czy tensometrów oporowych.

Co sądzisz o firmie Techno Mechanik? Masz jakieś aktualne newsy na jej temat? Zapraszamy do komentowania.

Zostaw opinię o Techno Mechanik - Spółdzielnia pracy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Techno Mechanik